Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Володимир Харченко: У створенні громад ми переходимо від кількості до якості (відео)

17.03.2017 | 16:04

Майже 20 об`єднаних територіальних громад Тернопільщини готові до розширення. Вони вже показали добрі результати роботи після об`єднання і це спонукає інші населені пункти приєднуватися до цих громад.
Про це заявив під час брифінгу 17 березня  начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко.

more...

Олег Валов: Зміни в законодавстві виведуть громади на новий рівень розвитку (відео)

17.03.2017 | 15:56

На Тернопільщині вже в цьому році зможуть пройти перші вибори у трьох громадах  – Хоростківській, Товстенській і Зборівській. Вони були юридично сформовані раніше, але територіальна виборча комісія не пустила їх на вибори, аргументуючи, що деякі населені пункти охоплюють територію других районів. Однак завдяки законопроекту «Про особливості добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів», який недавно ухвалила Верховна Рада, процедура спрощується і ці громади вже в цьому році зможуть піти на вибори.

more...

Віталій Луй: Позиція департаменту – максимально вести діалог з представниками сільськогосподарських підприємств області (відео)

17.03.2017 | 15:52

Департамент агропромислового розвитку Тернопільської ОДА започаткував проведення вузько спеціалізованих нарад - остання із них була присвячена сфері скотарства. Відбулася нарада в рамках спільного засідання Ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств та департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА.

more...

На засіданні обласної видавничої ради підтримали 32 авторів Тернопільщини

17.03.2017 | 14:17

17 березня, відбулось засідання обласної видавничої ради Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради під головуванням співголів обласної видавничої ради: Юрика Юрія Зіновійовича – заступника голови обласної державної адміністрації та Крупи Любомира Левковича – заступника голови обласної ради.

Як зазначила голова редакційно-експертної групи, що діє при обласній видавничій раді, Леся Романчук, на розгляд членів видавничої ради винесено творчі проекти місцевих авторів, які мають суспільно-естетичну цінність,  значний вплив на виховання молоді та охоплюють громадське, культурне та літературно-мистецьке життя області.

more...

У Тернополі відзначили 100-річчя створення Української Центральної Ради та подій Української революції 1917-1921 років

17.03.2017 | 14:05

Урочисте покладання квітів до могили Січових Стрільців на Микулинецькому кладовищі відбулося з нагоди відзначення на Тернопільщині  100-річчя створення Української Центральної Ради та початку Української революції 1917-1921 років. На початку дійства священослужителі відслужили панахиду за душі полеглих борців за незалежність України.
Захід зібрав небайдужих тернополян, гостей міста, представників влади та духовенства. В урочистостях взяв участь заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.
«Сто років тому утворилася Українська Центральна Рада, яка ухвалила рішення про створення Української Народної Республіки та проголосила її незалежність.

more...

Звернення Президента з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років

17.03.2017 | 12:12

Шановні пані та панове! Дорогі співвітчизники!
Надпотужний політичний землетрус, яким для Європи та Азії виявилася Перша світова війна, тоді розвалив кілька імперій. Ще на початку ХХ століття вони видавалися непорушними основами континентального порядку, та за якихось двадцять років ті колоси на глиняних ногах впали, а на руїнах постала ціла низка нових незалежних держав. На авансцені історії повноголосо заявили про себе народи, над правом на самостійне існування яких в провідних європейських столицях навіть не замислювалися.
Незабаром Чехія та Польща, Фінляндія та Естонія, Литва та Латвія, інші близькі нам країни відзначатимуть століття відновлення чи проголошення незалежності. Ми дуже щиро поділяємо радість дружніх нам народів, тим більше, що у нашому власному календарі такої дати поки що нема. Ми втратили цілих 75 років, щоб знову стати на той шлях, якого так і не здолали на початку ХХ століття.

more...

Відбулося навчання для представників об'єднаних територіальних громад

17.03.2017 | 09:50

15 березня в приміщенні обласної державної адміністрації за участю директора департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації Галини Воляник, працівників департаменту, а також представників новостворених об’єднаних територіальних громад відбувся семінар-навчання щодо заповнення заявок на участь у конкурсних відборах об'єднаних територіальних громад для створення центрів надання адміністративних послуг.

more...

Ситуацію з роботою заводу «Промінь» обговорили на нараді в Тернопільській ОДА

17.03.2017 | 09:34

Виконання плану санації та подальших перспектив роботи Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь» обговорили під час наради в обласній адміністрації під головуванням Івана Крисака, першого заступника голови ОДА. Іван Крисак підкреслив, що з огляду на стратегічне значення підприємства «Промінь», важливо вжити максимум спільних зусиль, щоб зберегти завод і забезпечити його ефективну роботу в інтересах Держави та області. Тому він звернувся до усіх учасників наради з проханням викласти своє бачення та пропозиції, аби віднайти найбільш оптимальний шлях вирішення ситуації, що склалася в діяльності підприємства.

more...

Олег Валов: Співпраця з Гільдією інженерів технагляду суттєво покращить якість контролю за будівництвом наших об’єктів

16.03.2017 | 16:02

Коли держава виділяє кошти на реконструкцію або спорудження тих чи інших об’єктів, даний процес потребує належного нагляду та контролю. Про це наголосив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов під час підписання меморандуму з Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури».
«Звісно, що 3-4 спеціалісти, які працюють сьогодні в Управлінні капітального будівництва Тернопільської ОДА, не можуть охопити великі об’єми робіт. Безумовно, допомога нам потрібна. Тож укладений меморандум з Гільдією суттєво покращить якість контролю за будівництвом наших об’єктів. Крім того, дасть можливість підготувати відповідні подання до Кабінету Міністрів України та Міністерства регіонального розвитку щодо змін будівельних норм, які також інколи суперечать одна одній», — зазначив Олег Валов.

more...

В області триває підготовка до проведення весняно-польових робіт

16.03.2017 | 15:39

Озимі зернові посіяно на площі 199,1 тис. га. Про це повідомив заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Кічак під час скайп-наради.

more...
Усього: 14210
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg