Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Україна та Швейцарія підписали Протокол про уникнення подвійного оподаткування

25.01.2019 | 11:08

У рамках робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Швейцарської Конфедерації для участі в роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі було підписано Протокол між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Київ 30 жовтня 2000 року.

more...

"Будівельна амністія" дозволила узаконити біля 9 тис будинків, - Геннадій Зубко

24.01.2019 | 14:40

Запроваджений Мінрегіоном у 2018 році механізм "будівельної амністії" для об’єктів незначного класу наслідків (СС1), дозволив українцям узаконити вже близько 9 тис будинків.

Про це на прес-конференції "Реформи NON-STOP. Масштаб змін" заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

more...

Литовська компанія NEVDA представила на Тернопільщині інноваційний проект «Моя школа» (фото)

24.01.2019 | 13:28

Запровадження інноваційних технологій у роботі багатьох галузей та сфер життєдіяльності – це вимога часу. А тому, щоб бути сучасними та максимально ефективними на Тернопільщині підтримують багато ініціатив, спрямованих на покращення та оптимізацію роботи. Однією із таких ініціатив, яку представила в області литовська компанія NEVDA, є проект «Моя школа», що передбачає електронну систему оцінок, розкладу та відвідування. Сьогодні, 24 січня, її представники зустрілися з заступником голови ТОДА Юрієм Юриком.

more...

В Гусятинському районі планують спільну роботу на найближчі три роки (фото)

24.01.2019 | 13:14

У   селах   Целіїв, Старий Нижбірок та  Нижбірок Васильківської об’єднаної територіальної громади відбулися чергові зустрічі керівництва Гусятинської райдержадміністрації з активами громад. Подібні заходи відбуються згідно складених графіків з метою розроблення плану перспективного розвитку  на 2019-2021 роки.
У них взяли участь перший заступник  голови районної державної адміністрації Ігор Гайдук, заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Україна вийшла з трьох угод щодо економічної співпраці в рамках СНД

24.01.2019 | 12:08

23 січня за ініціативи Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України прийняв рішення про припинення для України дії трьох угод щодо економічної співпраці, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав (СНД). Це Угода про міждержавний обмін економічною інформацією, Угода про обмін інформацією в галузі зовнішньоекономічної діяльності та Угода про співробітництво в галузі зовнішньоекономічної діяльності.

more...

У Теребовлянському районі продовжують напрацьовувати стратегію розвитку (фото)

23.01.2019 | 17:19

В Золотниківській ОТГ пройшли чергові зустрічі керівництва райдержадміністрації з активами громад сіл Бенева, Багаткцівці, Семиківці, Підруда, Маловоди, Соснів та Раковець з метою розроблення плану перспективного розвитку Теребовлянського району на 2019-2021 роки.

Нагадаємо, аналогічні зібрання вже відбулися в селах Вишнівчик, Зарваниця, Сапова, Золотники, Бурканів, Соколів, Надрічне.

more...

Володимир Гройсман представив новий етап реформи децентралізації (інфографіка)

23.01.2019 | 15:13

Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

more...

В Гусятинському районі триває робота над пріоритетами розвитку громад (фото)

23.01.2019 | 12:06

З активами сіл Коцюбинець, Гадинковець та Котівка зустрілися районні керівники. За участю активу населених пунктів формували пріоритеті завдання на 2019-2021 роки.
Заходи проходили під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука, голови районної ради Василя Бойчука, заступника голови РДА Надії Галябарди.
«У вас є чим похвалитися. Ви, створивши об’єднану територіальну громаду, отримали значні фінансові можливості для розвитку», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук під час зустрічі в с. Коцюбиці.

more...

Степан Барна про відзначення 100-річчя Соборності України: Об’єднавши два береги річки Збруч, ми об’єднали Україну (фото, відео)

22.01.2019 | 18:26

100 років тому український народ в акції єдності проголосив Україну соборною державою. Сьогодні ми маємо робити висновки з того періоду. Адже кроки, зроблені тоді, дали можливість проголосити незалежність України тепер. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час урочистостей з нагоди 100-річчя Соборності України.

Цьогоріч заходи відбулися на межі Борщівського району Тернопільської області та Чемеровецького району Хмельницької області.

more...

На День Соборності Тернопільщина і Хмельниччина встановили спільний рекорд (фото)

22.01.2019 | 18:17

Цьогоріч під час відзначення 100-річчя Соборності України Тернопільщина і Хмельниччина встановили унікальний рекорд у категорії «Масові заходи». А саме: представники Книги рекордів України зафіксували найбільшу кількість державних прапорів на одній локації. Нарахували їх понад три тисячі.

Це було дуже символічно, адже традиційно у заході до Дня Соборності України беруть участь багато патріотичних людей, які приносять із собою українські стяги.

more...
Усього: 17998
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"