Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Орест Сінгалевич: Будівництво каналізаційних очисних споруд заплановано в усіх без винятку районах Тернопільщини (відео)

17.05.2017 | 14:47
Екологічну ситуацію в Тернопільській області, основні проблеми та шляхи їх вирішення обговорили під час засідання круглого столу «Екологічні проблеми Тернопільської області та шляхи їх розв’язання».
Як повідомив начальник управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації Орест Сінгалевич, стосовно нормативної очистки водних об’єктів в області спостерігається відносно позитивна динаміка.
«У відкриті водойми Тернопільщини скидається понад 30 мільйонів кубометрів у рік. Із них нормативно очищені — понад 17 мільйонів кубометрів, нормативно чисті  11 мільйонів кубометрів. more...

Відзначили кращих науковців Тернопілля

17.05.2017 | 14:39

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Напередодні свята урочистості відбулися в обласній державній адміністрації. Привітали науковців та молоду наукову еліту області голова обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.
 «Саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких визначає місце нашого регіону та всієї країни у світовому науковому співтоваристві.

more...

Степан Барна: Безвіз – це виконання Порошенком своєї обіцянки

17.05.2017 | 14:18

Отримання Україною безвізового режиму з країнами Європейського Союзу є беззаперечним свідченням того, що запропонований керівництвом держави курс розвитку, уже має практичний позитивний ефект для наших громадян. На цьому наголошує голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Безвіз «на практиці» означає, що більше не треба буде платити консульський збір, збирати численні документи, вдаватися до послуг сумнівних візових центрів, платити гроші.

more...

Степан Барна: Здобуття простими громадянами України фундаментального права людини на свободу пересування як усередині країни, так і за її межами, – ось що найважливіше (інтерв’ю)

17.05.2017 | 12:42

Газета «Свобода» продовжує вже регулярні бесіди з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною про найважливіші теми дня.

26 квітня посли Європейського Союзу (ЄС) схвалили надання безвізового режиму для громадян України. А 11 травня Рада ЄС підтвердила цю угоду. Що це означає для громадян України та для держави в цілому?

more...

Житель Тернопільщини перший в Україні скористався онлайн-послугою введення в експлуатацію будинка (відео)

17.05.2017 | 09:30

Володимир Романенко, житель села Великі Гаї (Великогаївська об’єднана територіальна громада) Тернопільського району, перший і єдиний в Україні, хто скористався електронною послугою у ДАБІ, що дозволяє як почати, так і завершити будівництво онлайн. Свій житловий будинок у Великих Гаях він оформив через інтернет без жодного відвідування органів державно-архітектурної інспекції. А прогресивність власника будинку відмітив навіть Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який відзначив, що вже за два роки не менше половини об’єктів будівництва у країні впроваджуватимуться в експлуатацію онлайн, йдеться у сюжеті «ТТБ».

more...

Степан Барна: Безвізовий режим - це маркер того, що Україна є частиною об’єднаної Європи

16.05.2017 | 16:48

Надання українцям можливості безвізового перетину кордону з країнами Європи означає, що 28 держав світу визнають ефективність тих фундаментальних реформ, які здійснює Україна. До того ж, за такий короткий шлях навіть у Європі провести подібні реформи було б доволі складно. На це звертає увагу голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

На Тернопільщині на одне вільне робоче місце — 5 безробітних

16.05.2017 | 16:10

У січні-квітні 2017 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались майже 24,9 тис. осіб, з них 18,4 тис. надано статус безробітного. За сприяння базових центрів зайнятості області працевлаштовані 9546 осіб. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 198 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності виплачено трьом безробітним. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено більше 1,4 тис. осіб. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

more...

Туристичні маршрути Тернопілля: те, що варто побачити й відчути (відео)

16.05.2017 | 15:40

Сплав Дністровським каньйоном, що ввійшов до переліку 7 природних чудес України, таємничий світ підземелля у найдовшій в Європі гіпсовій печері «Оптимістична», проща до Зарваницького духовного центру, куди щороку прямують прочани зі всієї України та закордону… А ще Національний природній парк «Кременецькі гори», де розташовані відомі історичні пам’ятники сакральної архітектури, зокрема. І це далеко не повний перелік принад Тернопілля туристичного, які можуть задовольнити найрізноманітніші вподобання чи не кожного туриста.
Третина усіх замків та замкових споруд України, розташовані на теренах області, пропонують ознайомитися з історією Тернопільщини.

more...

Ігор Вонс: Розширення спектру електронних послуг – крок до подолання корупції

16.05.2017 | 14:45

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Ігор Вонс провів робочу нараду з обговорення питань щодо розширення спектру послуг органів державної влади в електронній формі. Зокрема, йшлося про послуги, які надаються департаментом соцзахисту облдержадміністрації та його структурними підрозділами, а також послуги з державної реєстрації актів цивільного стану, що надаються відділами ДРАЦС області, які знаходяться в підпорядкуванні Головного територіального управління юстиції.

more...

Постраждалі учасники Революції Гідності можуть отримати грошову допомогу

16.05.2017 | 12:32

Державна матеріальна допомога особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності виплачується ЩОРІЧНО.
Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманих сум допомоги.
СУМА щорічної одноразової державної грошової допомоги становить:
-    у 2017 році для ТЯЖКО поранених сума виплат збільшена вдвічі і становить 100-кратний розмір прожиткового мінімуму – 160 000 грн (відповідно у минулі роки сума виплати становила 50-кратний розмір прожиткового мінімуму у 2016 році – 68900 грн, у 2015 та 2014 роках – 60900 грн);

more...
Усього: 14575
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/136422.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg