Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Прем’єр-міністр: Нові будівельні норми дозволять оновити українські міста і зробити їх комфортними

30.07.2018 | 17:57

Нові будівельні норми, що були розроблені у тісній співпраці з експертним середовищем і вступають в силу восени, дозволять оновити вулиці українських міст і зробити комфортною міську інфраструктуру. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Понад 2,5 тисяч жителів Тернопільщини молилися за мир в Україні під час урочистостей в Києві (відео)

30.07.2018 | 17:57

Президент України Петро Порошенко сказав, що армія – боронить українську землю, мова – боронить українське серце, церква – боронить українську душу. Ці його слова найкращим чином підтвердилися в суботу, 28 липня, під час хресної ходи до Володимирської гірки з нагоди 1030-ліття хрещення Русі-України.

Адже в велелюдній молитві за Україну об'єдналися сотні тисяч українців, духовенство, військові капелани, солдати та прості громадяни, котрі приїхали до Києва з різних куточків нашої держави. Серед них була й наша Тернопільська область.

more...

Президент підписав Закон, яким встановлено основні принципи та вимоги до органічного виробництва

30.07.2018 | 17:50

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», ухвалений Верховною Радою 10 липня.

more...

«Лабіринт можливостей» вчив жителів Тернопільщини, як не потрапити у рабство (фото)

30.07.2018 | 17:19

Своєрідна вулична гра, до якої заохочувалися перехожі, відбулася 30 липня на Театральному майдані у Тернополі. Акція-квест «Лабіринт можливостей», мета якої — підвищити обізнаність населення стосовно проблем сучасного рабства, організована у рамках відзначення в області Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.
Тернополянам та гостям міста пропонували пройти лабіринтом, що містив певні станції, на яких перевірялися знання правил безпечної міграції, розповідалися реальні історії постраждалих, навчали розпізнавати сумнівні оголошення про роботу, а також допомагали знайти вихід з різноманітних небезпечних ситуацій, пов'язаних з ризиком торгівлі людьми.

more...

Тернопільська ОДА та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю, який розширить можливості аграріїв в області

30.07.2018 | 14:59

У приміщенні департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулась відкрита нарада з питань підтримки малого та середнього бізнесу в сільському господарстві. Під час заходу, 25 липня, ПриватБанком було представлено нові можливості фінансування аграрних підприємств області з можливістю подальшої компенсації частини витрат коштом держави. На завершення департаментом агропромислового розвитку ТОДА та ПриватБанком підписано меморандум про співпрацю, що покликаний значно розширити можливості аграрного сектору з отримання додаткових коштів на ведення господарства.

more...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив темпи ремонту доріг на Тернопільщині

30.07.2018 | 11:29

В Україні план по ремонту доріг виконано наполовину. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час урядової наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства.

В ході наради було відзначено, що найкраще з поставленим завданням справляються Тернопільська, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%.

more...

Тернопільщина відзначила День Хрещення Русі-України (фото)

29.07.2018 | 19:06

Відзначити подію, що має тисячолітню історію — 1030-річчя Хрещення Русі-України — зібралися жителі області й гості Тернопілля, представники громадських об’єднань, Тернопільської облдержадміністрації, обласної ради та міської ради, а також військовослужбовці та духовенство. Сформувавшись на Театральному майдані, піша колона учасників заходу попрямувала до хреста біля набережної тернопільського ставу, де відбувся молебень та освячення води.

more...

Отримання помісної церкви стане ключовим елементом збереження нашого суверенітету, - Степан Барна (фото)

28.07.2018 | 21:06

Це одна з найвеличніших подій для українського народу, а також це історичний момент, коли Україна може нарешті мати свою помісну церкву. Так голова Тернопільської ОДА Степан Барна охарактеризував велелюдні урочистості, які відбулися сьогодні, 28 липня, у Києві.

"1030 років традицій християнства на території України є свідченням історичності нашого народу і нашої держави. Ми тепер можемо говорити ствердно, що Україна була, є і буде центром християнського світу", - зазначив Степан Барна під час молитви за Україну спільно з сотнями тисяч православних вірян, які прибули до столиці з різних куточків України.

more...

Президент: Мільйони українців очікують на автокефалію Православної Церкви, яка довершить утвердження незалежності України і укріпить міжконфесійний мир

28.07.2018 | 16:17

Президент Петро Порошенко наголосив, що мільйони українців прагнуть і очікують якнайшвидшого визнання автокефалії Православної Церкви в Україні – великої за кількістю вірних, але рівної до інших помісних православних церков.

«Томос про автокефалію довершить утвердження незалежності і самостійності нашої держави, укріпить релігійну свободу, міжконфесійний мир. Він посилить права і свободи громадян… Особливо тих, котрі зараз перебувають поза спілкуванням із вселенським православ’ям», - наголосив Глава держави на урочистостях з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

more...

На Володимирській гірці сотні тисяч громадян молилися за мир в Україні (фото)

28.07.2018 | 15:38

Хресна хода до Володимирівської гірки об'єднала сотні тисяч українців. За мир та спокій в Україні молилися й жителі Тернопільської області. Вздовж дорогою від Володимирського собору через Софіївську та Михайлівську площі люди щиро молилися за те, щоб наша держава Україна було сильною, вільною та незалежною, молилися за наших воїнів та за те, щоб найближчим часом Вселенський патріарх Варфоломій нам надав Томос про створення Єдиної Помісної Церкви.

more...
Усього: 17181
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"