Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

День підприємця на Тернопільщині відзначили у форматі бізнес-форуму (фото, відео)

06.09.2017 | 15:12

День підприємця на Тернопільщині вже традиційно святкують у форматі бізнес-форуму. Цьогоріч, як і у 2016 році, захід організовують спільно Тернопільська ОДА та Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ). З професійним святом присутніх підприємців привітали Перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак та заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа. Також до привітань приєднався заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик. Він підкреслив, що майже 3 млрд. грн. було сплачено цього року до зведеного бюджету. Завдяки реформі децентралізації, 2/3 цієї суми залишилися в місцевих бюджетах.

more...

Іван Крисак: Наш обов’язок – сприяти підприємцям області у розвитку та рості

06.09.2017 | 14:19

Обласна адміністрація сьогодні як ніколи сприяє розвитку бізнесу в краї. Водночас, для цього роблять усе, щоб підприємці Тернопільщини ставали успішними, адже від їх успіху залежить й економічна ситуація області. На цьому наголосив Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак під час урочистостей з нагоди відзначення Дня підприємця.

«Завдяки бізнесу область сьогодні отримує чималі кошти до бюджетів різних рівнів. Тому, наш обов’язок зробити все, щоб підприємці працювали. Це завдяки їм ми сьогодні маємо чим платити зарплати вчителям та медикам, створюємо робочі місця. Так, що у цьому напрямі влада лише сприяє у розвитку мікробізнесу, малому, середньому та великому бізнесу», – зазначив Іван Крисак.

more...

У Зарваниці готуються до прощі військовослужбовців (фото)

06.09.2017 | 14:05

Протягом 16-17 вересня у Зарваниці відбудеться ІХ Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері. Під час прощі молитимуться за мир в Україні, а також згадуватимуть воїнів, які віддали своє життя за цілісність та незалежність рідної держави у зоні АТО.

Про підготовку до заходу говорили під час наради під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Юрика.

more...

Визначені переможці конкурсних творчих звітів закладів освіти Тернопільщини

06.09.2017 | 13:12

Управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації підведені підсумки конкурсних творчих звітів професійно-технічних і вищих навчальних закладів області під гаслом «Україна – єдина родина».
Обласне журі проаналізувало та оцінило творчі здобутки аматорів сцени, майстрів народної творчості, музеїв і музейних кімнат, бібліотек закладів освіти.
В загальному підсумку Дипломом І ступеня конкурсних творчих звітів закладів освіти Тернопільщини нагороджені Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна  академія ім. Тараса Шевченка, Тернопільський національний економічний університет та Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Олександра Барвінського.

more...

Спортсменів та любителів оздоровчого бігу запрошують на «Тернопільську Озеряну-2017»

06.09.2017 | 12:35

Легкоатлетний біг навколо Тернопільського озера відбудеться в суботу, 9 вересня. Реєстрація учасників проходитиме на місті збору.

«Крім оздоровчого пробігу для всіх учасників традиційно ми проводимо офіційні спортивні змагання, де фіксуватимемо результати на чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу. Тому чекаємо спортсменів з усіх районів Тернопільщини. До речі, нинішнім рекордсменам серед чоловіків є уродженець Бучача Іван Стребков», — зазначає начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.

more...

Олег Валов: Субвенцію на розвиток інфраструктури громад області маємо освоїти у повній мірі (фото)

05.09.2017 | 17:44

З головами ОТГ Тернопільщини провели нараду щодо активізації роботи з подачі проектів на освоєння коштів із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Нарада відбулася під головуванням заступника голови Тернопільської ОДА Олега Валова.

Як поінформував під час наради начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко, станом на 1 вересня лише три громади не подали заявок на реалізацію проектів.

more...

Юрій Юрик: З Республікою Австрія робимо акцент не лише на економічній співпраці (фото)

05.09.2017 | 17:29

Тернопільщина знаходиться недалеко від Австрії. Тому область зацікавлена в налагоджені економічних зв’язків, адже в плані економічної співпраці є ще куди рости. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час зустрічі з Почесним Консулом Республіки Австрія у Львові Маркіяном Мальським. Участь у зустрічі також взяли заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа та начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації Віталій Сікіринський.

more...

З району АТО повернувся зведений загін УСБУ в Тернопільській області (фото)

05.09.2017 | 15:09

З району проведення антитерористичної операції повернулася група оперативників УСБУ в Тернопільській області, які протягом чотирьох місяців несли бойове чергування неподалік лінії розмежування.
Під час зустрічі з військовослужбовцями начальник обласного Управління Віталій Найда подякував підлеглим за успішне виконання поставлених перед ними завдань, відзначивши позитивні результати їхньої оперативної роботи. Зокрема, завдяки успішній реалізації контррозвідувальних заходів зведеною групою затримано та передано слідству двох терористів «ЛНР».

more...

На Тернопільщині відбудеться презентація ділового бізнес-клімату області

05.09.2017 | 14:01

У рамках відзначення Дня підприємця 6 вересня у Тернополі, в готельно-ресторанному комплексі «Avalon Palace» (пр. Степана Бандери, 2), відбудеться презентація оцінки ділового клімату Тернопільської області. Також заплановано підписання Меморандуму про співпрацю із громадською організацією із багаторічним досвідом у сфері роботи з бізнесом «Клуб ділових людей». Початок заходів о 9.30.

Як повідомляє директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник, оцінку ділового бізнес-клімату області розробляли експерти Інституту економічних досліджень і політичних консультацій у рамках програми USAID/LEAD. Під час цієї презентації буде змога дізнатися, який бізнес-клімат області й чи створені належні умови для залучення міжнародних інвестицій та капітальних вкладень.

more...

Видатні тернопільські спортсмени отримали стипендії Президента України

05.09.2017 | 10:57

Призначено стипендії Президента України видатним тернопільським спортсменам та тренерам з олімпійських видів спорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.

Стипендії призначено:

more...
Усього: 15328
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/142740.htm  

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg