Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Підтримка бізнесу


Міжнародні виставково-ярмаркові заходи та ділові форуми у 2017 році

--------------------------------------------------------------------------

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Тернопільської області на 2016-2020 роки


(рішення Тернопільської обласної ради від 22 вересня 2016 року № 318)

 

Проект плану реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Тернопільської області  на 2016-2020 роки

 

Обласна програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки

----------------------------------------------------------------------------------------------

Перелік структурних підрозділів районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських, селищних, сільських рад та  акредитованих суб’єктів, що здійснюють реєстраційні функції

 

Каталог грантових, кредитних програм та програм міжнародної технічної допомоги у сфері енергоефективності

 

Співробітництво з міжнародними організаціями у сфері розвитку і підтримки підприємництва та можливості, які воно дає

---------------------------------------------------------------------------------------------

ОН-ЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ ТА ОТРИМАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДР

 

ЗАХИСТИТИ СВІЙ БІЗНЕС

 

Увага! Працює «гаряча» телефонна лінія!

           Пріоритетом діяльності обласної державної адміністрації є покращення інвестиційного та підприємницького клімату на Тернопільщині.

            Відносини між владою та бізнесом мають бути прозорими і зрозумілими. Влада і бізнес - партнери.

            З ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації  Степана Степановича Барни в департаменті економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської облдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва.

          Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії» 52-33-83, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ternopil.vrp@gmail.com.

          Зателефонувавши на номер «гарячої» лінії, суб’єкти підприємницької діяльності можуть запропонувати свої шляхи підтримки бізнесу та отримати конкретну невідкладну допомогу у вирішенні найгостріших питань малого та середнього бізнесу, повідомляти про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів»

-------------------------------------------------------------------------------------

До уваги суб’єктів господарювання та органів ліцензування!

Про зміни в законодавстві щодо ліцензування господарської діяльності

Державна регуляторна служба України повідомляє щодо змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», внесених Законом України від 26.11.2015 № 835 «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон № 835) (із змінами, передбаченими Законом від 06.10.2016 № 1666-VIII), які набули чинності 01 січня 2017 року.

1 січня 2017 року набули чинності зміни до Закону України від 02.03.2015 № 222-VIII «Про ліцензування видів господарської діяльності», зокрема:

- скасовано оформлення ліцензії, як документа у паперовій формі, та передбачено засвідчення факту видачі ліцензії шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) та відображення інформації у виписці з цього реєстру, яка видається суб’єкту господарювання безоплатно;

- скасовано повідомлення органом ліцензування здобувача ліцензії  /ліцензіата/ про прийняті ним рішення та передбачено оприлюднення цих рішень, у день їх внесення до ЄДР, на порталі електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України;

- передбачено оприлюднення органом ліцензування на своєму офіційному веб-сайті інформації про прийняті рішення за відповідним видом господарської діяльності;

- скасовано підставу для переоформлення ліцензії щодо зміни найменування юридичної особи (якщо зміна найменування не пов'язана з реорганізацією юридичної особи) або прізвища, імені, по батькові фізичної особи-підприємця.

На сьогодні, не затверджено положення про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців інформації про ліцензування, а також не визначено порядок оприлюднення зазначеної інформації на порталі електронних сервісів.

Законом України від 06.10.2016 № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (набув чинності 02.11.2016) внесено зміни до розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 385, якими встановлено, що до 1 січня 2019 року набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з дня оприлюднення прийнятого органом ліцензування рішення про видачу ліцензій на його офіційному веб-сайті.

Таким чином, до 1 січня 2019 року набуття здобувачами ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з дня оприлюднення органами ліцензування прийнятих ними рішень про видачу ліцензій на їх офіційних веб-сайтах.

Органи ліцензування оприлюднюють на своїх офіційних веб-сайтах інформацію про прийняті ними рішення за відповідним видом господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, зокрема, про видачу ліцензії, про відмову у видачі, про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, про анулювання ліцензії.

У разі звернення здобувача ліцензії, ліцензіата щодо надання підтвердження факту набуття ним права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, а також щодо будь-якого іншого рішення органу ліцензування ДРС рекомендує органу ліцензування надати таке підтвердження у будь-який визначений законодавством спосіб, наприклад, посиланням на сторінку офіційного веб-сайту органу ліцензування, де оприлюднене таке рішення, або наданням заявнику копії такого рішення з дотриманням вимог законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про захист персональних даних».

--------------------------------------------------------------------------------------

До відома представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій,  бізнес-асоціацій, суб'єктів підприємницької діяльності!

Участь України в програмі ЄС „Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (СОSME) (2014-2020)”

Президент України 09.03.2017 року підписав Закон України „Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС „Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (СОSME) (2014-2020)”, прийнятий Верховною Радою України 22.02.2017 року.

Програма СОSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:

 • полегшення виходу на зовнішні ринки;

 • поліпшення умов для конкурентоспроможності;

 • формування культури ведення бізнесу.

У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

 Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії : https://ec.europa.eu/DockRoom/documents/21624.

Брати участь у програмs COSME мають право представники українського малого та середнього бізнесу, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади, бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

Більше про програму COSME можна дізнатися на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.

-------------------------------------------------------------------

 

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ !

 

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Представники бізнесу області запрошуються до участі у відборі на стажування в Німеччині у рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва „Українська ініціатива”

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Програма партнерства від Датської компанії SC Nordic

 

БАЗА ДАНИХ елементів бізнес-інфраструктури Тернопільської області.

 

 

ЄБРР надає унікальну можливість для подальшого розвитку вашого бізнесу

Якщо Ваш бізнес відповідає наступним критеріям:

 -  До 250 працівників

-  Приватна власність: більше 50% належить громадянам України

-  Період діяльності підприємства не менше 2 років

-  Гарна ділова репутація

-  Позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта

-  Сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового

І Вам потрібні:

        - Стратегія: стратегічне планування, бізнес-план, ТЕО, пошук партнера

        - Маркетинг: дослідження ринку, створення бренду, маркетингова стратегія, електронна комерція

       - Організаційний розвиток: вдосконалення організаційної структури, управління персоналом

         - Операційна діяльність: оптимізація бізнес-процесів, управління логістикою

         - Впровадження інформаційних технологій: системи управління інформацією, комп`ютеризовані виробничі системи, системи управління ресурсами підприємства

         - Інженерні рішення: проектування

         - Система управління якістю: стандарти серії ISO, безпека харчових продуктів, охорона праці, безпека на робочому місці

         - Енергоефективність: енергоаудит, впровадження енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії

         - Охорона навколишнього середовища: оцінка, управління  та контроль впливу на навколишнє середовище

         - Облік та фінансова звітність: фінансовий аналіз та планування, перехід на МСФЗ

 ЄБРР може допомогти реалізувати відповідний проект: залучити фахівця-консультанта, надати супровід проекту та покрити частину витрат у розмірі до 10 000 євро.

Для цього вам необхідно надати наступні документи у від сканованому вигляді (прохання відскановувати документи з оригіналів)на електрону адресу knowhowukraine@ebrd.com:

-  заповнену проектну заявку (заявка додається. Її треба заповнити, роздрукувати, підписати, поставити печатку)

-  свідоцтво про державну реєстрацію підприємства

-  статут (для компанії)/ копія паспорту (для приватного підприємця)

-  фінансову звітність за останні 2 роки (форми 1 та 2 для компанії / фінансові звіти за 4-й квартал для приватного підприємця)

-  профайл компанії (презентація або брошура)

 Після того, як ми отримаємо повний пакет документів, ми з вами зв’яжемось.  Якщо в процесі підготовки пакету документів будуть виникати питання, будь ласка, звертайтеся за контактами наведеними нижче до референту з проектів Дарини Строгаль. 

ЄБРР

01133, м. Київ
вул. Немировича-Данченка, д. 16, 1-й поверх
Тел. +38 044 277 1145
knowhowukraine@ebrd.com

Група підтримки малого бізнесу в ЗМІ:

EBRD websiteLinkedInFacebook

 

·         Проектна заява

·         Порадидля малого бізнесу

·         Консультаціїдля малого бізнесу

·         Успішні історії в Україні

 

До відома суб'єктів підприємницької діяльності!

 

Короткий огляд підтримки, що надається ЄС  підприємницькій діяльності в Україні

 

Пошук бізнес-партнерів

 

Комерційні пропозиції іноземних фірм

До уваги суб’єктів господарювання області!

Компанія SEC - Shannon Engineering (Держава Катар) шукає постачальників деревини смерекових порід (white wood) та виробів з неї.

Розміри необхідної продукції:

-(1"х 4"х 4 м)

- (4"х 4"х 4 м)

- (2"х 10"х 4м)

Катарська фірма попередньо має намір придбати по одному контейнеру деревини зазначених розмірів. Додаткову інформацію щодо інших технічних характеристик продукції та умов співпраці можна отримати у представників компанії:

SEC - Shannon Engineering

P.O. Box 24041

Doha, Qatar

tel. +974 44355656, fax +974 44352626

e-mail a.shehab@shannoneng.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги суб’єктів господарювання, зайнятих у сфері лісозаготівлі та деревообробки!

Компанія «Primus» Ltd.  (м. Анталія (Турція)), є експортно-імпортною компанією, основною діяльністю, якої є деревообробка та реалізація деревини (дерев’яних плит, брусу, вагонки і енерговагонки, палетної доски, дерев’яних підвіконників із деревини (листових і хвойних порід), дров для розпалювання та інших пиломатеріалів) як на зовнішніх так і на внутрішніх ринках.

Компанія зацікавлена в пошуку нових партнерів для взаємовигідного співробітництва.

Запрошуємо Вас до співпраці!

Контактні дані компанії:

Kizilsaray mah. 64 Sk. No: 203 Antalya/Turkiye

Tel./Fax: +902422432088

info@primus-trans.com

 

----------------------------------------------------------------------------

БІЛОРУСЬ

Підприємство «Білоруська цементна компанія» пропонує поставки на ринок України такої продукції:

– портландцемент високої марки;

– вапно грудкове;

– вапно мелене;

– крейда кормова;

– залізобетонні вироби;

– силікатна цегла.

Тел.:+ 375 224 558 039, + 375 292 403 024

Http:/belck.by

 

Підприємство «Інститут БелНИИС» пропонує виробникам продукцію будівельного призначення, послуги з сертифікації та підтвердження відповідності будівельних матеріалів і виробів, а також робіт (послуг) у будівництві. Більш детальну інформацію можна отримати

на сайті  www.belniis.by.

 

Державне підприємство «Білоруська лісова компанія» пропонує брокерські послуги з реалізації та закупівлі лісоматеріалів (ліс–кругляк, пиломатеріали, фанера і т.п). Інформацію щодо продукції можна отримати на сайті компанії: www.bellesprom.com, а також на сайтах:

export.by, by.kompass.com, europages.com.

Тел.: + 375 17 328 63 76, 328 37 82, 327 56 59

E-mail:exporter@bellesprom.com

 

Білоруська універсальна товарна біржа (БУТБ) сприяє вітчизняним підприємствам у реалізації продукції на експорт і надає допомогу іноземним компаніям у виході на ринок Білорусі.

БУТБ проводить торги за такими напрямками:

– металопродукція;

– лісопродукція;

– сільськогосподарська продукція;

 промислові та споживчі товари.

УправлінняЗЕДБУТБ:

Тел.: + 375 17 309 32 85, 309 32 88

Факс: + 375 17 309 32 90

E-mail: a.butylo@butb.by, a.bashliy@butb.by

Пропозиції наданіПосольством Республіки Білорусь в Україні.

Тел.: +380 44 537 52 00. Факс: + 380 44 537 52 13, E-mail: ukraine@mfa.gov.by

ХОРВАТІЯ

Компанія «Sportski podovi d.o.o.» встановить ділові зв’язки з виробниками дерев’яного паркету з метою його закупівлі.

Tel./fax: +385 40 334 044

E-mail: ured@sportskipodovi.hr

 

Компанія «Poljak & Partneri d.o.o.» займається оздоровчим і медичним туризмом. Започаткує співробітництво з українськими
туристичними компаніями різного профілю.

Tel./fax:+ 385 1 386 35 13

E-mail: info@medtour.hr

Http://www.medtour.hr

Пропозиції надані управлінням економічного співробітництва МЗС України.

 

НІМЕЧЧИНА

Компанії, що зацікавлені у реалізації масштабних інвестиційних проектів в аграрному секторі України, 
шукають відповідних партнерів.

 

AVC

Tel.: + 49 177 244 44 54

E-mail: avc@mail.de

Контактна особа: Karl Heinz Schukleng

 

Hartmut Kohler Consulting

Tel.: +49 2 504 18 69

Fax: +49 2 504 720 58

E-mail: koehlerh@t-online.de

Контактна особа: Hartmut Kohler

Пропозиції наданіПосольством України у Федеративній Республіці Німеччина.

Тел.: +49 30 2 888 7-0

Факс: +49 30 2 888 7-163

E-mail: ukremb@t-online.de

Http://www.botschaft-ukraine.de

 

ЧЕХІЯ

Чеська фірма «Dubove soudky» зацікавлена у поставках дубових бочок для дозрівання та зберігання спиртних напоїв і вина
ємністюдо 50 літрів.

Tel.: +420 603 572 675, +420 736 667 269

E-mail: berainek@seznam.cz

Http://www.dubovesoudky.cz

Пропозиція наданаПосольством України в Чеській Республіці.

Тел.: +420 227 020 200

Факс: +420 233 344 366,  E-mail: emb_cz@mfa.gov.ua

 

 

ПОЛЬЩА

Компанія «AHM Group Sp. z o.o» – виробник і дистриб’ютор будівельних матеріалів, біокамінів і комплектуючих до камінів.

Tel.: +48 22 765 80 05/00, 353 03 00

Fax: +48 22 765 41 89

Tel. mobile: +48 602 469 663

Http://www.AhmGroup.pl

E-mail:katarzvna.pietrzak@ahrngroup.eu

Контактна особа: Katarzyna Pietrzak

 

Підприємства  члени Асоціації  «POLSKIE OKNA I DRZWI» зацікавлені у співпраці з українськими компаніями. До складу асоціації
входять виробники, постачальники і дистриб’ютори вікон, дверей, воріт й ін.

Tel.: +48 22 743 87 02

Tel./fax: +48 22 811 20 64

E-mail: biuro@okna.org.pl

Http://www.poid.eu

Пропозиції надані відділом сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні.

Тел.: +380 44 279 12 98

Факс: +380 44 278 11 40

E-mail: kiev@trade.gov.pl

Http://www.kiev.trade.gov.pl

НІДЕРЛАНДИ

Компанія «Friesland Campina» – один зі світових лідерів із виробництва молочної продукції, а також постачальник сировини для її виробництва й інгредієнтів для фармацевтичної галузі – налагодить зв’язки та співробітництво з українськими виробниками  молочної продукції. Детальніша інформація на сайті: www.frieslandcampina.com.

Tel.: +31 33 713 33 33

Пропозиція наданадепартаментом торговельно–економічного співробітництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі 
України.

Http://www.me.gov.ua

ЙОРДАНІЯ

Група компаній «Union Marketing Group Distribution Redefined» розгляне пропозиції щодо поставок алкогольних і безалкогольних напоїв від українських виробників. Підприємства, що мають намір вийти на ринок Йорданії, повинні надіслати детальну інформацію (англійською мовою) про свою діяльність, продукцію й її вартість за електронними адресами: 

 zeid@salfiti.com   (Mr.Zeid R.Salfiti) та копію –  до Посольства України в Йорданії: emb_jo@mfa.gov.ua.

Посольство готове надати сприяння вітчизняним підприємствам у просуванні їх продукції на ринок Йорданії й інших країн регіону.

Пропозиція наданаПосольством України в Йорданському Хашимітському Королівстві.

Тел: +962 6 592 24 02

Факс: +962 6 592 24 08

http://jordan.mfa.gov.ua

ГРЕЦІЯ

Компанія «ALFAWOODNEVROKOPISA» один із найбільших виробників деревних паливних гранул – закупить у великій кількості
біопаливні пелети з лушпиння соняшника. Технічні характеристики агропелет:

Produkt: pellets sunflower husk.

Calorific dry fuel: 20.500+ – 700 MJ/kg.

Diametr: 8.

Moisture:8.50%+–1.50%.

Density: 550+–50%.

Ash content: 3.50%+–0.50% Ag.

Sulphur: <0.30%.

Tel.: +30 2523 300 307

Http://www.alfawood.gr, www.alfapellet.gr

Джерело: журнал «Діловий вісник». – №3 (250). – 2015 – с. 18, 19.
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg