Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ (ДФРР) – діяльність регіональної комісії


·               Конкурс інвестиційних проектів.

---------------------------------------------------------------------------

·       Оцінювальнийлист проектів, що пройшли попередній конкурсний відбір та можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році 1 і 2

·       Загальний рейтинговий список проектів, які брали участь у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році

·         Рейтинговий список проектів, що пройшли попередній конкурсний відбір та можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку за квотами не менше 10 відсотків коштів державного фонду регіонального розвитку за кожним з таких напрямів: розвиток спортивної інфраструктури, енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів, створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі в об’єднаних територіальних громадах.

---------------------------------------------------------------------------

Мінрегіон України ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ (http://dfrr.minregion.gov.ua)

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/publication/main/ua/27596/dpff.jpg

 

 

---------------------------------------------------------------------------

Діяльність регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

         20 березня 2018 року відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР, на якому прийнято рішення стосовно продовження реалізації перехідних проектів, які фінансувалися у 2017 році за рахунок коштів ДФРР, з метою подальшого їх завершення, зокрема:

-„Реконструкція загальноосвітньої школи І–ІІ ступеня по вул. Озерна, 95, у с. Ренів Зборівського району”

-„Будівництво водопровідних споруд смт Мельниця-Подільська”.

-„Реконструкція районного будинку культури та районної бібліотеки для дорослих по вул. Грушевського 2а, 2б, м. Борщів”.

Також прийнято рішення з 21 березня по 30 березня 2018 року оголосити:

- додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році відповідно до технічних завдань, затверджених Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року.

        -----------------------------------------------------

       20 березня 2018 року о 15:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

-------------------------------------------------------

21 лютого 2018 року відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР.

Під час засідання були розглянули проекти, спрямовані на енергозбереження в освітніх закладах та розпочато їх оцінювання.

Крім того, комісія прийняла рішення стосовно продовження реалізації перехідних проектів, які фінансувалися у 2017 році за рахунок коштів ДФРР, з метою їхнього  подальшого їх завершення, зокрема:

- реконструкція з добудовою приміщення школи під дошкільний заклад у с. Стінка Бучацького району,

- будівництво спортзалу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи.  

Також прийняторішення з 22 лютого по 3 березня 2018 року оголосити:

- додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році відповідно до технічних завдань, затверджених Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегіїрозвитку Тернопільської області на період до 2020 року

- додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів за напрямком «енергоефективністьдержавних і комунальних медичних закладів»

- додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів за напрямком «розвиток спортивної інфраструктури»

-------------------------------------------------------

21 лютого 2018 року о 14:30 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 (каб. 825) відбудеться засіданнярегіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

           -----------------------------------------------------------

         27 листопада 2017 року о 16:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 825) відбудетьсязасідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

         ------------------------------------------------------------

         27 жовтня 2017 року о 14:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 825) відбудетьсязасідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

          ------------------------------------------------------------

        11 жовтня 2017 року о 14:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.(скасовано).

------------------------------------------------------------

15 травня 2017 року о 15:30 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 825) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

-------------------------------------------------------------

12 травня 2017 року о 9:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісіїз оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

------------------------------------------------------------

23 лютого 2017 року о 1500 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісіїз оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

---------------------------------------------------------------

На черговому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, яке відбулося 28 листопада 2016 року о 16:00 год. у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації, було прийнято рішення продовжити прийом документів, які подаються на конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, до 05 грудня 2016 року включно.

-----------------------------------------------------------------------------

Результат реалізації інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку у 2015 році.

Пропонуємо фотозвіт реалізації у 2015 році інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Станом на 1 січня 2016 року будівельно-монтажні роботи завершено на 30 об'єктах.

------------------------------------------------------------------------

 

Нормативно-правова база ДФРР.

·      Стаття 241 Бюджетного Кодексу України

·       Постанова Кабінету Міністрів України №196 від 18 березня 2015 року "Деякі питання державного фонду регіонального розвитку"

·     Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року

·      Наказ Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №80 від 24 квітня 2015 року " Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

 ·      Розпорядження голови обласної державної адміністрації  №510-од від 05 вересня 2016 року  "Про зміни у складі регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

·        Розпорядження голови обласної державної адміністрації  №572-од від 06 жовтня 2016 року "Про склад регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

·       Стратегія розвитку Тернопільської області на період до 2020 року

·        План заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року

·        План заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"