Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до облдержадміністрації упродовж 9 місяців 2012 року


Упродовж 9 місяців 2012 року органи виконавчої влади області працювали над вдосконаленням роботи зі зверненнями громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Здійснено відповідні заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, подальшого покращення та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Ці питання розглянуто на колегіях райдержадміністрацій і структурних підрозділів облдержадміністрації. За підсумками розгляду видано відповідні розпорядчі документи.

Упродовж  9 місяців 2012 року до обласної державної адміністрації надійшло 1392 звернення. На особистому прийомі до керівництва облдержадміністрації подано  192 звернення.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року загальна кількість звернень зменшилась на 631.

Аналіз кількісного надходження звернень громадян упродовж 9 місяців 2012 року свідчить, що найбільше надійшло звернень від мешканців Бережанського, Борщівського, Бучацького, Тернопільського, Чортківського районів та міста Тернополя.

З початку року на контролі в органах влади перебувало 865 звернень, у т.ч. 92 звернення у вищих органах влади, а саме:

 -  в Адміністрації Президента України – 39;

 -  в Кабінеті Міністрів України – 19;

 -  у Верховній Раді України – 15;

 -  інших органах центральної влади – 19.

Загалом до органів влади вищого рівня упродовж 9 місяців цього року надійшло 422 листи та скарги, що на 118 менше ніж за відповідний період минулого року (у 2011 році – 540 звернень).

         До центральних органів влади  цього року найбільше надійшло звернень із Борщівського, Бучацького, Кременецького, Чортківського районів та м. Тернополя.

         Серед авторів звернень переважають найменш захищені категорії населення  – 783  ветерани праці, пенсіонери, учасники війни, члени багатодітних родин (56,5 відсотка від загальної кількості звернень), які потребують особливої уваги з боку органів державної влади щодо задоволення їх повсякденних запитів та життєвих проблем.

Цю категорію громадян найбільше турбують питання надання матеріальної допомоги на лікування, проведення хірургічних операцій, вирішення проблем, пов’язаних з оплатою комунальних послуг, незадовільне вирішення земельних та майнових питань, забезпечення транспортними засобами пільгових категорій населення, тощо.

Найбільша кількість звернень стосується надання одноразової допомоги малозабезпеченим верствам населення. Цього року голова облдержадміністрації таку допомогу надав 197 громадянам.

Щодо повторних звернень, то за підсумками 9 місяців 2012 року спостерігається тенденція до зменшення їх частки від загальної кількості громадян і становить 4,4 відсотка (у 2011 році – 7,2 відсотка).

Упродовж 9 місяців 2012 року найбільше повторних звернень надійшло із Борщівського, Заліщицького, Кременецького, Тернопільського районів та м. Тернополя.

 За звітний період жителями області у листах та скаргах порушено  1518 питань.

Слід відзначити, що за 9 місяців цього року до обласної державної адміністрації надійшло 438 звернень від жителів м. Тернопіль, що становить 31,5 відсотка від загальної кількості отриманих звернень (у 2011 році -30,5 відсотка).

Жителі міста Тернополя зверталися до обласної державної адміністрації в основному з питань:

-         соціального захисту і охорони здоров’я;

-         роботи комунальних підприємств;

-         покращення житлових умов;

-         працевлаштування.

             Упродовж 9 місяців цього року на урядову «гарячу» лінію звернулося 1100 жителів області, що на 497 більше, ніж за відповідний період минулого року. В основному, ці звернення стосувалися питань соціального захисту, врегулювання земельних відносин, надання допомоги на лікування та інше.

Найбільше число звернень громадян надійшло на урядову телефонну «гарячу» лінію від жителів Борщівського, Гусятинського, Кременецького районів та м. Тернополя.

             Цього року керівники структурних підрозділів облдержадміністрації провели 96 виїзних днів прийому громадян у 133 населених пунктах, де прийняли  405 жителів області.

За тематикою, кількістю та гостротою звернень, що надійшли до обласної державної адміністрації, можна виділити 5 напрямків актуальної проблематики:

1. Питання соціального захисту – всього отримано 429 звернень, що на 47 менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше їх надійшло із Бережанського, Борщівського, Збаразького, Тернопільського районів та міста Тернополя.

2. Питання аграрної політики і  земельних відносин – всього отримано 191 звернення громадян, що на 126 менше, ніж  за відповідний період минулого року. Найбільше ця проблема турбує жителів Бучацького, Кременецького, Тернопільського районів та міста Тернополя.

3. Питання роботи житлово-комунального господарства – всього отримано 160 звернень, що на 4 менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше їх надійшло із Бережанського, Збаразького, Кременецького  районів та міста Тернополя.

4. Житлові питання – всього отримано 98 звернень, що на 64 менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше звернень з цих питань надійшло з Бережанського, Бучацького, Кременецького  районів та міста Тернополя.

5. Питання охорони здоровя – всього отримано 59 звернень,  що на 66 менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше ця проблема турбує жителів Бережанського. Зборівського, Лановецького  районів та міста Тернополя.

На підставі аналізу листів і скарг жителів області прогнозується збільшення звернень громадян у ІУ кварталі 2012 року з наступних питань:

- надання матеріальної допомоги та допомоги на лікування малозабезпеченим верствам населення;

-  робота комунальних служб в осінньо-зимовий період;

-  врегулювання земельних та майнових відносин.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/142740.htm  

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg