Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Бучацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує


 

За 2018 рік щомісячні страхові виплати профінансовано на суму 7,6 млрд грн, середній розмір зріс на 31%

За оперативними даними розмір щомісячних страхових виплат, що фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх сімей, упродовж 2018 року зріс у середньому на майже 31%. Виплати здійснювались для понад 208 тис. осіб, з яких понад 47 тис. є внутрішньо переміщеними особами. Загальна сума видатків склала 7,6 млрд грн.

У минулому році Фонд соціального страхування України провів три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат. За підсумками першого етапу осучаснення з 01.01.2018 сума виплат збільшилась для майже 170 тисяч осіб. Крім того, з 01.03.2018 розмір страхових виплат збільшено на 20% для всіх потерпілих на виробництві. Під час третього етапу перерахунків виплати було підвищено для 4,2 тис. потерпілих з низьким розміром заробітної плати перед настанням страхового випадку, середній розмір щомісячних виплат у них збільшився на 49,5%.

Нагадаємо, Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілимабо членам їх сімей.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

 

 

Хочетебагато ілюмінації ? Спочатку прочитайте про вимоги безпеки та електротравматизм».

Нехтування вимогами нормативно-правових актів з охорони праці призводить до нещасних випадків. Причому при легковажній експлуатації електроінструменту вони, як правило, мають високий ступінь тяжкості.

 В Україні  зафіксовано нещасні випадки із смертельним наслідком, що сталися внаслідок незадовільної експлуатації електроінструменту, підіймальних пристроїв, механізмів в охоронних зонах повітряних ліній електропередач.

 Чітке дотримання інструкції з охорони праці (робота з переносним електроінструментом) - це основна запорука життя Вашого і оточуючих. Важливо знати загальні положення:

·                       Незнімний гнучкий кабель електроінструменту класу І повинен мати жилу, яка з’єднує заземлювальний затискач електроінструменту із заземлювальним контактом штепсельної вилки.

·                    Забороняється експлуатація електроінструменту (кабелів – подовжувачів) з вичерпаним терміном перевірки (періодичність перевірки 1 раз на 6 місяців)!

·                    Довжина кабелю повинна бути такою, щоб не відбувалося його натягування і ослаблення контактів у штепсельному з’єднанні, оскільки це може призвести до короткого замикання на корпус електроінструмента. Необхідно вжити заходів щодо недопущення механічного пошкодження при його прокладанні на території будівельних майданчиків, виробничих приміщень чи інших територій, де проводять роботи.

·                    Забороняється підключення електроінструменту до мережі навішуванням захищених проводів або їх скручуванням.

·                    Штепсельні розетки на номінальні струми до 20 А, призначені для живлення переносного електроустаткування і ручного електроінструменту, що застосовуються поза приміщеннями, повинні бути обладнані пристроями захисного відключення (ПЗВ) зі струмом спрацювання не більше ніж 30 мА або кожна розетка повинна живитися від індивідуального розподільного трансформатора з напругою не більше ніж 25 В.

·                    Вимикачі, рубильники та інші комутаційні електричні апарати, що застосовуються на відкритому повітрі або у вологих цехах, повинні бути у пожежовибухозахищеному виконанні.

·                    Для роботи з електроінструментом необхідно одягти передбачений нормами спецодяг, справні та перевірені засоби захисту, а в разі небезпеки пошкодження очей — захисні окуляри.

М. Лизуникстраховий експерт з охорони праці Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.

 

Наше спільне завдання-збереження життя і здоров'я працівників

Фонд профінансував понад 591млн гривень

Фонд соціального страхування інформує

При нарахуванні допомоги по вагітності

Виробничі травми і профзахворювання

Охорона праці в зимовий період

Звітищодо використання коштів Фонду та заборгованості зі сплати страхових коштів мають бути подані до 20 жовтня

Профілактика виробничого травматизму та стан готовності до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

Сезонні віроусні захворювання вже близько та прості речі можуть зберегти ваше здоров'я

 Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві

Зміни у фінансуванні страхувальників набудуть чинності в понеділок

Природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї

Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду

Розмір виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах зріс на 34% і 28,6% відповідно

Дисципліна на дорозі- запорука безпеки 

У першому півріччі виплати за лікарняними листками, допомогу по вагітності та пологах і на поховання отримали 1млн 658 тис осіб.

Бучацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку

Потреба в забезпеченні ліками потерпілих на виробництві покривається 100%

Фонд соціального страхування профінансував допомогу на поховання 5 599 осіб

 Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд грн

Фонд соціального страхування профінансував допомогу на поховання 5599 осіб

Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд грн

Потреба в забезпеченні ліками потерпілих на виробництві покривається 100%

Зернозбиральні роботи: пам"ятка для аграріїв

Безпечний відпочинок дітей, запорука їхнього життя та здоров'я

Всеукраїнська спартакіада "Сила духу"

Фонд соціального страхування фінансує догляд за потерпілими на виробництві

15 тис.порушень законодавства про охорону праці

 До  відома роботодавців та застразованих осіб

Захищене і здорове покоління

Безпека праці під час весняно-польових робіт

Про службу охорони праці на підприємствах, установах та організаціях

Дії роботодавця при виникненні нещасного випадку на виробництві

Лікування в реабілітаційних відділеннях санітарно-курортних закладів застрахованих осіб

Економічна ефективність охорони праці

Медичні огляди працівників : підстави та порядок проведення

ІнформаціяДивіться також

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Інформаційні послуги

 

 

Актуальна тема