Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.06.20 | 17:01

Володимир Труш нагородив працівників Монастириської районної лікарні напередодні Дня медика

Медичних працівників Монастириської районної лікарні напередодні професійного свята привітав голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Очільник області подякував за самовіддану працю медиків та їхній професіоналізм під час боротьби з пандемією COVID-19.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника Володимир Труш нагородив кращих працівників лікарні цінними подарунками та грамотами.

«Монастириська районна лікарня першою прийняла удар COVID-19 – це був важкий досвід. Мені особливо приємно вітати колектив з професійним святом, адже ви його заслужили, як ніхто інший. Щиро дякую усім медикам за те, що рятуєте життя й здоров’я людей у режимі «24 на 7», - звернувся до медиків Володимир Труш. – Я бажаю вам наснаги на нові професійні звершення, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність й надалі будуть надійним дороговказом у вашій професійній діяльності».

За сприяння обласної державної адміністрації працівники Монастириської районної лікарні зможуть відпочити у санаторно-лікувальних закладах.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/198603/2.2jpg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/198603/01.jpg

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема