Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Робоча зустріч з виконувачем обовязків військового комісара

21.07.2017 | 12:13

21 липня перший  заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів робочу зустріч з виконувачем обов’язків районного військового комісара Підгаєцького райвійськкомату Валерієм Гурневичем.

         

more...

Обговорили питання про створення місцевої пожежної охорони у с Завалів

21.07.2017 | 11:54

21 липня питання про створення місцевої пожежної охорони у с Завалів Підгаєцького району обговорено в першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького з начальником Підгаєцького РС УДС НС України у Тернопільській області  Василем Кулявим.

        

more...

Уряд схвалив фінплан НАК «Нафтогаз України»: ціна на газ підвищуватися не буде

21.07.2017 | 10:49
Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на 2017 рік, що передбачає збереження фінансової стабільності енергохолдингу та не несе підвищення ціни на газ для споживачів.
more...

Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

21.07.2017 | 08:37

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Ramb?ll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

  

more...

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

21.07.2017 | 08:32

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

more...

Прем’єр-міністр на Тернопільщині: Невеликі села мають стати основою української економіки, тому наше завдання їх підтримувати (фото)

21.07.2017 | 08:16
Перебуваючи з робочою поїздкою у Тернопільській області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з господарською діяльністю ПАП «Іванівське». Зокрема Глава Уряду побував на полі й особисто випробував техніку, яка розпочала збір врожаю ріпаку. more...

Глава Уряду: Ключова мотивація об'єднання громад - отримання ресурсів та повноважень

21.07.2017 | 08:12
Ключова мотивація об’єднання територіальних громад – отримання адміністративних повноважень  та акумуляція ресурсів для вирішення місцевих проблем і реалізації проектів місцевого значення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Тернополі.
«Найголовніша мотивація - ресурси і повноваження. Громада об’єдналася - у неї є фінанси і повноваження", - наголосив Володимир Гройсман.
more...

Прем'єр-міністр прибув із робочою поїздкою до Тернопільської області

20.07.2017 | 14:08
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прибув із робочою поїздкою до Тернопільської області. Глава Уряду візьме участь у форумі з питань реформи з децентралізації: "Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку", ознайомиться з господарською діяльністю місцевих підприємств, закладе капсулу під будівництво центру веслування та водних видів спорту "Водна арена "Тернопіль". more...

Комісія розглянула питання про аварійний стан будівлі Підгаєцької гімназії

20.07.2017 | 10:36

19 липня відбулося засідання постійно діючої комісії з питання обстеження аварійних об’єктів на території району.

          Комісія під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького розглянула питання про аварійний стан будівлі Підгаєцької гімназії у зв’язку з повторним обвалом частини лівого крила будівлі.

          

more...

На Тернопіллі відбудеться Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»

20.07.2017 | 08:14
20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень. more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Бажаючих увійти у склад ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при районних державних адміністрації просимо подавати заявки до 5 травня 2017 року у відділ економіки районної державної адміністрації.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому