Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/invest2018.jpg

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася дев’ятнадцята сесія Підгаєцької районної ради

22.05.2018 | 16:30

Сьогодні  відбулася дев’ятнадцята сесія Підгаєцької районної ради. Сесію відкрила і провела голова районної ради Ірина Баран. У сесії взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський.

           Депутати на порядку денному заслухали і ухвалили рішення з 28-ми питань.

more...

Обговорили питання підготовки матеріалів на інвестиційний форум форум

22.05.2018 | 16:17

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела робочу нараду з керівником апарату районної державної адміністрації Оксаною Ковбасник, головним спеціалістом відділу економіки райдержадміністрації Галиною Бордун з питання підготовки та участь району у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest 2018», який відбудеться 24-25 травня в м. Збараж.

    

more...

Порядок зміни імені, прізвища, по батькові фізичної особи

22.05.2018 | 15:50

Кожна людина в Україні може змінити своє прізвище, ім'я або по батькові у таких випадках:

  • за власним бажанням;
  • усиновлення, його скасування або визнання недійсним;
  • реєстрація шлюбу, його розірвання або визнання недійсним;
  • батько особи (яка досягла 14 років і бажає змінити по батькові) змінив своє ім'я або відомості про нього, як про батька, вилучені з актового запису про народження.
more...

У середу, 23 травня, відбудеться презентація «Посібника організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді».

22.05.2018 | 15:37

Посібник створений колективом авторів з різних організацій при підтримці Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради, відділу сім'ї та молоді обласної державної адміністрації. Під час презентації підручника розкажуть про історію та мету його створення, де він буде поширюватись та ким використовуватись.

Крім того, після презентації підручника відбудеться Бардівський вечір з нагоди Дня Героїв. 

Час: 17.30 год. 

Місце: дворик біля музею політв'язнів (вул. Коперника 1, Тернопіль).

more...

Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

22.05.2018 | 12:18

Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.

more...

Оголошено акредитацію для ЗМІ на щорічний Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST - 2018» (програма форуму)

22.05.2018 | 09:22

Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону – саме під таким гаслом проходитиме щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018». Триватиме форум протягом двох днів 24-25 травня.

Основні заходи відбудуться у четвер, 24 травня, у Збаразькому замку, м. Збараж. Для учасників буде представлено 14 тем для обговорення. Загалом на форумі буде понад 30 спікерів, більше 500 учасників та понад 30 делегацій з цілого світу!

more...

22 травня у приміщенні Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури проводитиме особистий прийом громадян прокурор Тернопільської області старший радник юстиції Перч В'ячеслав Орестович

21.05.2018 | 16:59

22 травня 2018 року з 14 год. 00 хв. у приміщенні Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури за адресою м. Підгайці вул. Шевченка, 28 проводитиме особистий прийом громадян прокурор Тернопільської області старший радник юстиції Перч В'ячеслав Орестович.

Жителів м. Підгайці та Підгаєцького району, у яких є намір з різних питань звернутися до прокурора Тернопільської області, просимо прийти в приміщення Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури 22 травня 2018 року з 14 год. 00 хв. за адресою м. Підгайці вул. Шевченка, 28.

more...

Завтра тестуванням з математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

21.05.2018 | 16:43

Завтра тестуванням з математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00.

more...

Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин, – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст

21.05.2018 | 16:00

Усі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України.

more...

На першому етнофестивалі бджільництва в Тернополі безкоштовно частуватимуть медом (програма заходу, вiдео)

21.05.2018 | 15:52

На регіональному етнофестивалі бджільництва «Медове Тернопілля» частуватимуть медом та наливками з меду, медяниками та медовиками, проводитимуть майстер-класи та ділитимуться порадами із бджолярами-початківцями, а також представлять унікальні виставки творів різних видів народного мистецтва на бджолярську тематику та потішать гостей та учасників фестивалю святковим концертом.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому