Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

20 лютого 2017 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні (інформаційний матеріал та заходи, які відбудуться у Підгаєцькому районі)

17.02.2017 | 15:41

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні  на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

       Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

         

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

20.02.2017 | 15:58

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням:

http://old.minjust.gov.ua/section/288

more...

Уряд переводить ТЕС в енергоощадний режим

20.02.2017 | 11:06
Через «блокаду» тимчасово непідконтрольних територій України, що спричинило штучний дефіцит антрацитового вугілля, з якого виробляється третина всієї електроенергії в країні, Уряд ухвалив рішення про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії. Відповідне рішення сьогодні прийнято Кабінетом Міністрів України.
more...

Правозахисник, який надає безоплатну правову допомогу, захистив право пенсіонерки на більший розмір пенсії за віком

20.02.2017 | 11:00

До Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жителька міста Тернополя – гр. Я. та повідомила, що в жовтні 2016 року Тернопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області відмовило їй у перерахунку пенсії. Управління ПФ пояснило відмову тим, що загальний страховий стаж особи є недостатнім для виплати пенсії за віком у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»). І, саме тому, зі слів Я., орган ПФ нараховує їй пенсію у меншому розмірі, аніж вона на це заслуговує згідно із законом.

more...

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

20.02.2017 | 10:48

16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

more...

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

20.02.2017 | 10:38

Впродовж останніх двох років завдяки запровадженій Урядовій програмі з енергоефективності рівень ефективного споживання енергоресурсів серед громадян значно зріс. На сьогодні вже 215 тисяч українських родин, скориставшись безповоротною державною фінансовою допомогою, зробили свої домівки більш енергоощадними, завдяки чому тепер вполовину менше сплачують за комунальні послуги.

more...

Змінено коло осіб, які мають подавати електронні декларації

20.02.2017 | 10:14

З 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування й усі типи декларацій.

До 1 квітня 2017 року електронні декларації мають заповнити особи, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Із набуттям чинності Закону України «Про Вищу раду правосуддя» 5 січня 2017 року, яким внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», змінено коло осіб, які мають подавати е-декларації. Отже, дія антикорупційного закону в частині фінансового контролю не поширюється на певні категорії посад, а саме:

more...

Про пенсії контрактникам

20.02.2017 | 09:56

7 січня 2017 року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби» від 06.12.2016 № 1769-/ІІІ.

Закон передбачає зміни в порядку виплати пенсій військовим пенсіонерам, які проходять військову службу за контрактом. Розглянемо, які саме.

more...

Обговорили питання покращення матеріально-технічної бази та навчально-виховного процесу у закладах освіти району

20.02.2017 | 09:47

17 лютого питання покращення матеріально-технічної бази та навчально-виховного процесу у закладах освіти району обговорили в голови районної державної адміністрації  Алли Колодницької.

          Йшлося про забезпечення загальноосвітніх закладів кабінетами природничо-математичного циклу, придбання програмного забезпечення для навчально-виховного процесу в загальноосвітніх закладах району.

more...

Вирішували питання фінансування у 2017 році ФСТ "Колос"

20.02.2017 | 09:42

17 лютого на робочій нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької за участі керівника Підгаєцького районного фізкультурно-спортивного товариствоа “Колос” Володимира Стирчака, начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Полячук, заступника голови районної ради Петра Калиняка йшлося про забезпечення коштами на виплату заробітної плати працівникам товариства, фінансування  проведення фізкультурно-спортивних заходів у 2017 році.

         

more...

Стан дотримання антикорупційного законодавства в райдержадміністрації та її структурних підрозділах - питання порядку денного при голові райдержадміністрації

17.02.2017 | 15:27

При голові районної державної адміністрації Аллі Колодницькій відбулася нарада з питання про стан дотримання антикорупційного законодавства в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

     

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому