Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

До уваги бізнесу! В ОДА відбудеться бізнес-майстерня "Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність"

25.02.2019 | 15:21

До уваги бізнесу! В ОДА відбудеться бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність» (реєстрація)

20 березня в Тернопільській обласній державній адміністрації відбудеться бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність». Особливо це актуально для представників бізнесу, які мають на меті розширення своєї діяльності та співпраці з іноземними інвесторами.

Даний захід дозволить детально ознайомити з можливістю безкоштовного професійного стажування в Німеччині.

«Ви підприємець або топ-менеджер компанії? Хочете підвищити свою кваліфікацію, налагодити зв’язки та перейняти досвід в кращих німецьких компаній? Тоді не гайте часу та зробіть це разом з Німецькою партнерською Програмою GIZ», – наголошують організатори заходу, а саме Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ОБОВ'ЯЗКОВІСТЬ ЗАПОВНЕННЯ АПЛІКАЦІЙНОЇ ФОРМИ - https://ukraine.managerprogramm.de/…/Application-Form-2016-…

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД ЗА ПОСИЛАННЯМ - https://docs.google.com/…/172FzbTufga6YM3jYl7ROrFWI-Xt…/edit

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ - https://ukraine.managerprogramm.de/програма-для-менеджерів…/

З УСІХ ДОДАТКОВИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАЙТЕСЯ В 
Тернопільський регіональний центр Підтримки Підприємництва
тел. (0352) 25 25 85 
тел. моб. 098 648 60 86
e-mail: 
ternopil.vrp@gmail.com

more...

До уваги виборців

21.01.2019 | 10:52
31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми "теплих кредитів" вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

18.03.2019 | 08:21

ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів»  населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.:

- Київська –  560 млн грн;

-  Львівська – 520 млн грн;

-  Сумська – 400 млн гривень.

more...

Обговорено питання щодо експлуатаційного утримання доріг

14.03.2019 | 08:54

14 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька провела нараду з заступником голови райдержадміністрації Назарієм Жидовським та представниками ТОВ «БМ Буд». 

more...

Степан Барна про розбудову комплексу "Лемківське село": "Відроджуючи цей комплекс - ми відроджуємо українську культуру"

13.03.2019 | 16:31

Для того, щоб зберегти, розвинути та популяризувати історико-культурну спадщину лемківського народу, а також зацікавити туристів, в рамках проекту „Lemko S.V.I.T.? побудують музей лемківської культури. Знаходитиметься музей на території «Лемківського села», що в урочищі Бичова Монастириського району. Камінь під його будівництво уже заклали. Загальна вартість проекту – понад 13 млн. грн.

 

more...

Подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування є обов'язковим

13.03.2019 | 14:27

Відповідно до статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в ч.1 ст.3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

more...

Подання декларації

12.03.2019 | 14:25

З 1 січня 2019 року розпочався  етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство, при цьому система з кожним новим етапом працює краще.

more...

Відбулась нарада з питань щодо усунення наслідків негоди

11.03.2019 | 15:27
11 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька провела нараду з заступниками голови райдержадміністрації та з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галиною Дудою з питань наслідків негоди у навчальних закладах району. more...

Обговорили питання щодо участі у заходах з нагоди відзначення 100-річчя Чортківської офензиви

11.03.2019 | 14:07
11 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька провела засідання оргкомітету з підготовки та проведення в області 100-річчя подій наступальної військової операції Української Галицької армії – Чортківська офензива. more...

Відеонарада під керівництвом голови ОДА

11.03.2019 | 12:43

11 березня голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у вiдеонарадi під керівництвом голови обласної державної адміністрації.

Для участі у нараді запрошувались заступники голови районної державної адміністрації, голова районної ради, районний  військовий комісар.

more...

Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань готівкової виплати субсидій

07.03.2019 | 15:19

07.03.2019 о 12.30 год. в приміщенні районного Будинку культури відбулося засідання виїзної робочої групи по проведенні інформаційно-роз?яснювальної роботи та прийому громадян з питань готівкової виплати субсидій та індексації пенсій департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації та головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

        В основному інформували по прийнятій 27 грудня 2018 року Кабінетом Міністрів України постанові про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

more...

Відбулись заходи з відзначення 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка

07.03.2019 | 09:37

7  березня у Підгаєцькому районному Будинку культури відбулись заходи з відзначення 205-ї річниці з Дня народження великого українського поета, письменника та художника – Тараса Шевченка. Взяли участь в урочистому заході керівництво райдержадміністрації, працівники установ та організацій району.  Урочистий захід відбувся за участі учнів Підгаєцької державної музичної школи, Центру дитячої та юнацької творчості, учнів та вчителів Приватного вищого навчального закладу «Галицький медичний коледж», районної капели Будинку культури, жіночих ансамблів «Спогад» та «Любисток» .

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому