Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Заступник голови адміністрації Назарій Жидовський взяв участь у щотижневій нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Сопель І.М. о 10 00 в каб. 825 щодо стану зимового утримання автомобільних доріг загального користування.

17.01.2020 | 12:39
Заступник голови адміністрації Назарій Жидовський взяв  участь у щотижневій нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Сопель І.М. о 10 00 в каб. 825 щодо стану зимового утримання автомобільних доріг загального користування. more...

Робоча зустріч із представниками Угринівської сільської ради .

17.01.2020 | 09:59
Робоча зустріч із представниками Угринівської сільської ради 
Упродовж січня 2020 року персоналом Підгаєцького районного сектору Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області проводяться робочі зустріч із керівництвом органів місцевого самоврядування на території міста Підгайці та Підгаєцького району, спрямовані на покращення співпраці в рамках реалізації наглядової та пенітенціарної пробації.
Чергова зустріч відбулась 15 січня 2020 року у службовому приміщенні Угринівської сільської ради.
Під час зустрічі із представниками сільської ради було обговорено зміст Закону України № 2671 –YIII «Про соціальні послуги» від 17.01.2020 року, який 01.01.2020 року введений в дію. Даний закон визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Надання соціальних послуг відповідно до цього Закону забезпечується також виконавчими органами сільських, селищних та міських рад об’єднаних територіальних громад. 
У законі передбачено чотири типи соціальних послуг, які можуть надаватись, а саме;
1) прості - інформування, консультування, посередництво, надання притулку, представництво інтересів тощо;
2) комплексні - догляд, виховання, соціальний супровід, кризове втручання, підтримане проживання, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція тощо;
3) комплексні спеціалізовані соціальні послуги, що надаються певній категорії отримувачів соціальних послуг (ВІЛ-інфікованим особам, особам із залежністю від психотропних речовин, особам, які постраждали від торгівлі людьми, біженцям, особам із психічними розладами та іншим);
4) допоміжні соціальні послуги, що надаються у вигляді натуральної допомоги (продукти харчування, предмети і засоби особистої гігієни, санітарно-гігієнічні засоби для прибирання, засоби догляду, одяг, взуття та інші предмети першої необхідності, організація харчування, забезпечення паливом тощо) та технічних послуг (транспортні послуги, переклад жестовою мовою тощо). more...

16 січня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Іван Керницький провів нараду з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Сулятицькою та начальником центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації В.Заставецькою .

16.01.2020 | 14:40

     16 січня  2020 року перший заступник голови райдержадміністрації  Іван Керницький провів нараду з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Сулятицькою та начальником центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації В.Заставецькою .

   В ході зустрічі учасники наради обговорили організаційні питання, які стосуються належного виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» .

  За підсумками наради першим заступником голови районної  державної  адміністрації Керницький І.П.  дано доручення щодо розширення переліку соціальних послуг через центр,  напрацювання можливих шляхів співпраці між центром надання адміністративних послуг та управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

11 січня 2019 року в Підгаєцькій районній державній адміністрації під головуванням Назарія Жидовського - заступника голови районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру.

11.01.2020 | 11:56

11 січня 2020 року в Підгаєцькій районній державній адміністрації під головуванням Назарія Жидовського - заступника голови районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру.

В ході засідання підведенні підсумки розслідування нещасного випадку невиробничого характеру в селі Угринів Підгаєцького району Тернопільській області де внаслідок вибуху невідомого походження з подальшим горінням у приміщенні Угринівського сільського клубу постраждали восьмеро неповнолітніх дітей. «Робота комісії не є завершеною, на сьогодні  причини нещасного випадку встановлюються слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області в рамках досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України» - відзначив голова комісії Назарій Жидовський.

more...

О 12.00 год. перший заступник голови адміністрації Іван Керницький провів комісію по проведенні Водохреща в місті Підгайці.

10.01.2020 | 14:43
О 12.00 год. перший заступник голови адміністрації Іван Керницький провів комісію по проведенні Водохреща в  місті Підгайці. Священики всіх конфесій ,які були присутні повідомили про проведення Водохреща 19 січня о 11.00 год. more...

9 січня оголошено в Україні – день жалоби за загиблими в авіакатастрофі в Ірані

09.01.2020 | 09:38

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

Глава держави підписав відповідний указ.

З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Документом також скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, на борту літака рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що впав біля аеропорту Тегерана, перебувало 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 – Канади, 82 – Ірану, 3 – Німеччини, 10 – Швеції, 4 – Афганістану, 3 – Великої Британії.

more...

О4 січня в м. Чортків голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив ключі від 70 автомобілів «Renault Duster», придбаних для потреб амбулаторій загальної практики-сімейної медицини Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського, Підгаєцького, Борщівського та Чортківського районів.

08.01.2020 | 09:58
О4 січня в м. Чортків голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив ключі від 70 автомобілів «Renault Duster», придбаних для потреб амбулаторій загальної практики-сімейної медицини Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського, Підгаєцького, Борщівського та Чортківського районів. Ця подія є одним із етапів втілення плану дій з розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості. На церемонії був  присутній заступник голови райдержадміністрації Назарій Жидовський разом з представниками районної амбулаторії, які отримали ключі від 3 автомобілів «Renault Duster», придбаних для потреб амбулаторій загальної практики-сімейної медицини Підгаєцького району. more...

04 січня 2020 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації.

08.01.2020 | 09:35
04 січня 2020 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації. На засіданні обговорювалось питання надання допомоги потерпілим в надзвичайній ситуації , яка склалася внаслідок  вибуху з подальшим горінням у сільському клубі с. Угринів. За результатами  обговорення . членами комісії вирішено надати матеріальну допомогу потерпілим на оздоровлення із резервного фонду району. more...

Привітання першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького з Рідзвом Христовим!!!

07.01.2020 | 10:30

Різдво Христове  - це свято  традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Сердечно вітаю усіх вас із цим великим християнським святом, бажаю міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай Різдвяна зірка принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло! Божої вам благодаті, веселих і щасливих свят!

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

more...

Перший заступник голови адміністрації Іван Керницький взяв участь у відео-нараді з питань експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування та підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2019/20р

03.01.2020 | 12:44
Перший заступник голови адміністрації Іван Керницький взяв участь у відео-нараді   з питань експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування та підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2019/20р, яка відбулася під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сопеля І.М. more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Штраф за перевозку дітей без автокрісла

01.11.2019 | 09:30

Верховна Рада запровадила штрафи 510-850 грн за перевезення дітей в автівках без спеціальних крісел.

В Адмінкодекс внесли норму про штраф 510 грн за порушення правил перевезення дітей, а 850 грн - за повторне порушення протягом року.

more...

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

31.10.2019 | 14:46

Під керівництвом  першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. На засідання колегії запрошувалися керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівники підприємств, установ і організацій району.

more...

Проведено комплексну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки у Підгаєцькому районі

30.10.2019 | 14:11
9 жовтня, на виконання Плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2019 рік, комісією, під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Тернопільській області полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького, проведено комплексну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки у Підгаєцькому районі.
more...

До відома громадян про необхідність внесення до кадастру відомостей про земельні ділянки по яких видано державні акти до 2004 року

30.10.2019 | 10:10

Як відомо, з моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр”, принципи ведення Державного земельного кадастру було докорінно змінено. Так, з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр. Сьогодні кожен охочий на Публічній кадастровій карті в режимі он-лайн може віднайти земельну ділянку, яка його цікавить, та отримати вичерпну інформацію про неї, або ж виявити помилку чи неточності, про які зразу ж є можливість повідомити державного кадастрового реєстратора.

more...

Як не відпрацьовувати 2 тижні та звільнитись у бажаний день? Що робити, якщо роботодавець не приймає заяву про звільнення?

29.10.2019 | 13:50

Такими питанням переймаються більшість осіб, які звертаються за юридичною консультацією з приводу припинення трудових відносин з роботодавцем.

У кожного з нас хоча б раз у житті виникає необхідність припинення трудових відносин, яка викликана певними життєвими обставинами. Якщо припинення трудових відносин відбувається з ініціативи робітника, то першочергово постає питання: як не відпрацьовувати 2 тижні та одразу звільнитись.

more...

Відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

28.10.2019 | 15:43

В кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася  відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

 

more...

Кабмін спростив умови призначення субсидій

25.10.2019 | 14:27
З 1 травня 2020 року наберуть чинності нові правила розрахунку розміру субсидій. more...

Проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

23.10.2019 | 16:26

Відповідно Календаря соціальних дат в жовтні відзначається Всесвітній день психічного здоров`я. На виконання заходів до цього дня та згідно графіку виїздів фахівців соціальної роботи Підгаєцького РЦСССДМ в територіальні громади, проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

   

more...

Зареєструвати народження дитини можна прямо у пологовому будинку

23.10.2019 | 10:29

Народження дитини – радісна подія у житті кожної родини, але разом із тим виникає багато питань щодо оформлення документів.

Згідно з законодавством на вибір імені для малюка і оформлення свідоцтва про народження батьки отримують місяць з моменту появи дитини на світ. Проте новоспеченим батькам в останню чергу хочеться думати про формальності. Щоб процедуру з реєстрації народження малюків зробити максимально простою та доступною для батьків, зареєструвати дитину можна просто у пологовому будинку.

more...

ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

21.10.2019 | 15:21
Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому