Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вадим Боярський: Перерахунки житлових субсидій на літній період здійснюються автоматично

28.04.2017 | 09:58
Про стан надання населенню житлових субсидій повідомив директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський під час прес-конференції, що відбулася 26 квітня.
«Станом на 1 квітня 2017 року субсидії на житлово-комунальні послуги отримує 227641 домогосподарства області, що у 1,16 разів більше, ніж у відповідному періоді минулого року (195751). more...

На нараді йшлося про особливості формування ОТГ

28.04.2017 | 09:41

27 квітня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька і голова районної ради Ірина Баран провели нараду з питань формування територіальних громад з сільським головою та керівниками бюджетних установ та активом сіл Литвинівської сільської ради.

                  

more...

Пенсійна реформа: чого чекати українцям?

28.04.2017 | 08:19

Питання запровадження пенсійної реформи, здається, вже незабаром перейде з теоретичної площини у практичну. Що чекає на українських пенсіонерів?

На думку Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, пенсійна реформа, яку уряд разом із коаліцією винесе в парла­мент, має відповідати певним прин­ципам.

more...

Нагрудний знак «Учасник АТО» вручено жителю с.Юстинівка Підгаєцького району Сабадаху Роману

27.04.2017 | 16:59

27 квітня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, начальник Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Віктор Кузяк, голова районної ради Ірина Баран в урочистій обстановці вручили заохочувальну відзнаку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України  нагрудний  знак  «Учасник АТО» жителю с.Юстинівка Підгаєцького району Сабадаху Роману Михайловичу.

           

more...

На черговому засіданні колегії Підгаєцької районної державної адміністрації розглянули ряд питань

27.04.2017 | 16:24

27 квітня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела засідання колегії Підгаєцької районної державної адміністрації. У засіданні, на яке запрошувалися керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники районних виконавчих структур, взяв участь начальник Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, куратор району Віктор Кузяк.

          

more...

При Підгаєцькій райдержадміністрації утворена Координаційна рада взаємодії з учасниками АТО

27.04.2017 | 14:14

26 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів засідання  Координаційної ради взаємодії з учасниками АТО. Координаційна рада, створена з метою забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції, провела своє перше організаційне засідання.

         

more...

Побували на об’єкті «Реконструкція біологічних очисних споруд каналізації у м.Підгайці»

27.04.2017 | 14:08

26 квітня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька  та заступник начальника управління - начальник виробничо-технічного відділу Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації побували на об’єкті «Реконструкція біологічних очисних споруд каналізації у м.Підгайці», реалізація якого проводиться  у рамках інвестиційного проекту.

 

more...

У Підгайцях вшанували лівквідаторів і жертв Чорнобильської катастрофи

26.04.2017 | 12:55

26 квітня   у м. Підгайці на території ДПРЧ-14 біля пам’ятника ліквідаторам  аварії на Чорнобильській АЕС вшанували ліквідаторів і жертв Чорнобильської катастрофи.

         

more...

Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

26.04.2017 | 10:45
Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні. more...

Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 31 рік тому

26.04.2017 | 09:51

Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 31 рік тому.

         Вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС призвів до зростання радіаційного рівня, який в 30-40 разів більший, ніж при вибуху в Хіросімі в 1945 році.

 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Бажаючих увійти у склад ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при районних державних адміністрації просимо подавати заявки до 5 травня 2017 року у відділ економіки районної державної адміністрації.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому