Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови райдержадміністрації Алли Колодницької з останнім дзвоником

24.05.2019 | 08:00

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!

Любі випускники!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! 
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 
Глибоко вдячна педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації

Алла Колодницька

more...

"Впродовж першого кварталу обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області - понад 104 мільйони доларів. Це абсолютний рекорд в Україні", - Степан Барна на інвестиційному форумі

23.05.2019 | 16:51

Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина invest 2019" - це багатофункціональна платформа, на якій презентують весь потенціал нашої області. За словами голови облдержадміністрації Степана Барни цей захід не лише традиційний для нашого краю, а й один із наймасштабніших за кількістю іноземних гостей.

more...

Степан Кубів на Міжнародному інвестфорумі: Тернопільщина є хабом бізнесу, інновацій та інвестицій

23.05.2019 | 15:48

Тернопільщина є хабом бізнесу, хабом інновацій, хабом інвестицій. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час відкриття Міжнародного інвестиційного форуму, що розпочався 23 травня у Збаражі.

more...

Голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у міжнародному інвестиційному форумі "Тернопільщина INVEST - 2019"

23.05.2019 | 12:12

23 травня 2019 року голова райдержадміністрації Алла Колодницька  взяла участь у щорічному міжнародному інвестиційному форумі "Тернопільщина INVEST - 2019" мета якого є залучення інвесторів для реалізації цікавих і важливих проектів у Тернопільській області

more...

Слава Україні! Героям слава!

23.05.2019 | 08:40

23 травня День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН та Воїнів АТО.

more...

Голова райдержадміністрації провела чергову щотижневу нараду

21.05.2019 | 11:30

21 травня голова райдержадміністрації Алла Колодницька  провела чергову щотижневу  нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району.

more...

Розроблена дорожня карта реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області

21.05.2019 | 08:52

У рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що здійснюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку, 14-15 травня 2019 року у м. Києві відбувся семінар-нарада  для членів Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей при Тернопільській обласній державній адміністрації. На нараді обговорювалися  результати досліджень, проведених консультантом з реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області, та на їх основі сформувалася «дорожня карта» додаткових заходів щодо попередження потрапляння дітей до інтернатних закладів.

 

more...

Підсумки XІV щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

20.05.2019 | 14:49

З 01 квітня по 30  квітня 2019 року в Підгаєцькому районі проводилася XІV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір благодійних коштівдля закупівлі кардіологічного медичного обладнання для відділу Тернопільської обласної лікарні.

    

more...

Відбулась відеонарада під керівництвом голови ОДА

20.05.2019 | 10:27

20 травня голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у вiдеонарадi  під керівництвом голови облдержадміністрації.

Участь у нараді, також,  взяли заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, керівник апарату райдержадміністрації, в.о.начальника відділу економіки, управління агропромислового, економічного розвитку та з питань державної реєстрації райдержадміністрації, начальник відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту РДА та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької районної ради.

more...

Відбувся звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи

19.05.2019 | 18:41

19 травня у районному Будинку культури відбувся звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи. Концертна програма присвячена Дню матері.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому