Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidhaetska/ua/topimg/med_3.jpg

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 13:57

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас зі 100-річчям державної служби в Україні та професійним святом – Днем державної служби.

more...

Вітання голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 13:54

Дорогі державні службовці!

Цього року державній службі виповнюється 100 років. Впродовж усіх цих років люди, які працювали у цій сфері, робили усе задля розвитку та розбудови держави. Сьогодні ми також працюємо задля того, щоб покращувати показники соціально-економічного розвитку краю й України в цілому, підвищувати рівень суспільної довіри та авторитету державного аппарату та втілювати високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

more...

Привітання голови Підгаєцької районної державної адміністрації Алли Колодницької з Днем молоді

23.06.2018 | 13:51

Шановні коллеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!

more...

Питання дотримання правил благоустрою у населених пунктах району на контролі

23.06.2018 | 13:21

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду начальником відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури, житлового-комунального господарства  та цивільного захисту Сергієм Мельниченком у ході якої  обговорено питання дотримання правил благоустрою у населених пунктах району.

       

more...

Вітання голови Підгаєцької районної державної адміністрації Алли Колодницької з Днем державної служби

23.06.2018 | 08:21

Шановні державні службовці, вітаю вас з професійним святом! 

      Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

      Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

       Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

       Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

more...

Комісія признчила державну соціальну допомогу та субсидії на житлово-комунальні послуги 46 громадянам

22.06.2018 | 15:56
В управлінні соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з вирішення спірних питань щодо призначення всіх видів соціальних допомог та субсидій при Підгаєцькій районній державній адміністрації. more...

Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

22.06.2018 | 14:55

«Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», - заявляє Президент Петро Порошенко. Глава держави привітав українців з прийняттям Закону «Про національну безпеку України».

«За чотири роки практично з нуля ми створили одну із найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на Сході України і всього континенту», - сказав Петро Порошенко.

more...

Особистий прийом громадян в голови райдержадміністрації Алли Колодницької

22.06.2018 | 14:42

На особистому прийомі в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької  побували жителі с.Старе Місто.

           Питання з яким звернулися жителі - це  контроль за дотриманням сільськогосподарськими підприємствами, господарства району вимог санітарного законодавства при виконанні робіт з пестицидами та агрохімікатами. З цього питання жителям, які звернулися, дано роз’яснення згідно чинного законодавства.

   

more...

Новини законодавства. ТОВ та ТДВ: нові правила

22.06.2018 | 12:50

06 лютого 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" (надалі – Закон про ТОВ), який покликаний забезпечити належне правове регулювання діяльності найбільш популярної організаційної форми ведення бізнесу в Україні – товариства з обмеженою відповідальністю (надалі – ТОВ). 

more...

У районі відбуваються заходи Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни

22.06.2018 | 12:44

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни  в Підгаєцькій районній бібліотеці для дітей відбулася година пам’яті, присвячена Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Історію найкривавішої в історії людства війни зафіксовано у наукових працях, архівних і музейних документах, фотографіях, плакатах воєнного і повоєнного часів, у спогадах учасників, а також відтворено у художніх, літературних творах, кінострічках. Тут у читальному залі діє виставка-пам`ять, присвячена подіям найкривавішої в історії людства війни.

      

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому