Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Управління Державної казначейської служби України у Підгаєцькому районі інформує


Управління Державної казначейської службиУкраїни у Підгаєцькому районі інформує:

 

УВАГА

 

платникам ЄСВ

 

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ (балансовий рахунок 3719), які відкриті на балансі Державної казначейської служби України (код банку - 899998).

 

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області (код банку - 838012) спливає 01.05.2019.

 

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватися, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

 

Для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – Головного управління ДФС у Тернопільській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

 

Враховуючи зазначене та з метою своєчасної і належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності здійснювати сплату за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку-899998) починаючи з 02.05.2019.

 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

Розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів в ОВДП

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИДБАННЯ ОВДП 

До уваги розпорядників коштів місцевих бюджетів!

 З метою придбання цінних паперів за рахунок тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів пропонуємо ознайомитися з презентацію Міністерства фінансів України з процесом придбання місцевими бюджетами ОВДП (Облігацій внутрішньої державної позики).

Більше інформації розміщено за посиланням www.minfin.gov.ua у рубриці  БОРГ/ОВДП/ОВДП ДЛЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ.

 ОГОЛОШЕННЯ!

до уваги громадян, на користь яких прийняті судові рішення, але невиплачені кошти за бюджетною програмою КПКВК 3504040

«Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою»

З метою належного та своєчасного виконання судових рішень, виконання яких гарантується державою, та у зв’язку з виключенням Національним банком України з класу рахунків рахунків групи 2605, 2625, 2655,  Головне управління Державної казначейсьої служби України у Тернопільській області просить усіх стягувачів, на користь яких прийняті судові рішення, але не виплачені кошти з Державного бюджету України за бюджетною програмою КПКВК 3504040 «Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою», ТЕРМІНОВО (у випадку зміни) направити на адресу Головного управлінняуточненіреквізитибанківськихрахунків для проведення своєчасних виплат.

Адреса Головного управління Державної казначейсьої служби України у Тернопільській області:

бульв. Т.Шевченка, 39, м.Тернопіль, 46025

 

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ,

ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

 

11.09.2018 року рахунки для зарахування надходжень бюджету відкриті на балансі ГУДКСУ у Тернопільській області (МФО 838012) будуть закриті.

Реквізити нових рахунків розміщено на Веб-порталі Державної казначейської служби України на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області [www.treasury.gov.ua/reg/control/ter/uk/index] в рубриці «Реквізити рахунків».
Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому