Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Гарячі новини

Заходи з візначення 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня захисника Вітчизни

11.10.17 | 15:25

ЗАХОДИ

з  відзначення в Підгаєцькому районі  75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня захисника Вітчизни

    

        12 жовтня о 15.00 год. в м.Підгайці відбудеться урочисте зібрання громадськості та святковий концерт з нагоди 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня захисника Вітчизни  за участю представників органів місцевої влади, учасників УПА, учасників антитерористичної операції, депутатів місцевих рад, громадськості.

        До пам’ятників та пам’ятних знаків воїнам УПА, учасникам АТО, борцям за незалежність України покладуть квіти.

 

         13 жовтня    о 12.00 год. відбудеться урочисте відкриття меморіальних дощок до 75-річчя утворення УПА у Підгаєцькій ЗОШ І-ІІІ ст., Сільцівській ЗОШ І-ІІ ст., Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ст., Голгочанській ЗОШ І-ІІІ ст. за участі керівництва району, органів місцевого самоврядування, учнів, громадськості.

 

        12-14 жовтня у населених пунктах району відбудуться культурно-мистецькі заходи, покладання квітів присвячені 75-й річниці утворення Української Повстанської Армії, Дню захисника Вітчизни. 

     

         У жовтні в закладах освіти та культури району  відбуватимуться тематичні заходи інформаційно-просвітницького змісту про діяльність УПА, визначний внесок її учасників у справу здобуття незалежності України за участю громадських діячів, ветеранів національно-визвольної боротьби, учасників АТО, очевидців подій.

        У бібліотеках, музеї, навчальних закладах, діють документальні  виставки,  фотовиставки,  стенди,  що відображають боротьбу ОУН-УПА за здобуття Україною незалежності.

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому