Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Іван Керницький дав ряд завдань щодо покращення рейтингових показників району у 2017 році

20.10.2017 | 15:38

Перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів робочу керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації  щодо оцінки рейтингових показників  соціально-економічного розвитку району.

        

more...

У Вербівській ЗОШ І-ІІ ст. планують реалізувати проект із заміни вікон на сучасні енергозберігаючі

20.10.2017 | 15:32

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела робочу нараду щодо реалізації інвестиційного проекту у Вербівській ЗОШ І-ІІ ступенів із заміни вікон на сучасні енергозберігаючі.

more...

Під час наради з головами РДА обговорили основні питання соціально-економічного розвитку територій (фото)

20.10.2017 | 08:49
У четвер, 19 жовтня, в Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Степана Барни відбулася зустріч з головами райдержадміністрацій. На зустрічі також були присутні заступники голови ОДА та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації. more...

У Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок

20.10.2017 | 08:45
У суботу, 21 жовтня, відбудеться сільськогосподарський ярмарок на п’яти локаціях у місті Тернопіль. Участь у ярмаркові візьмуть сільськогосподарські товаровиробники та підприємства переробної та харчової промисловості районів. Початок ярмарку о 10.00. more...

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава

20.10.2017 | 08:37

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава. Запроваджується програма медичних гарантій, буде визначено перелік медичних послуг, які на 100% оплачує держава. Перелік щороку визначатиметься Кабінетом Міністрів. Ці послуги та ліки громадяни дійсно отримають безкоштовно.

more...

Степан Барна: Ми відновили потужності переробки буряків в області

19.10.2017 | 15:22
Відновлення роботи переробного комплексу цукрових заводів є однією з важливих складових функціонування і аграрного розвитку області. Адже Тернопільщина за своїми кліматичними особливостями – це регіон виробництва буряків і цукроваріння. Про це зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час робочої поїздки до Гусятинського району, в рамках якої побував на Хоростківському цукровому заводі (ТОВ «Радехівський цукор»). more...

«Я МАЮ ПРАВО!» (відеоролик)

19.10.2017 | 15:14

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

more...

Ефективне використання бюджетних коштів, спрямованих на медицину.

19.10.2017 | 14:26

 У 2017 році розмір медичної субвенції з держбюджету складає 55,5 млрд.грн., або 2,1% ВВП. Третина цих коштів фактично втрачається - через утримання непотрібних приміщень, неефективне використання, корупцію. Зараз замість того, аби оплачувати медичні послуги для людей, держава «спалює» ці гроші, утримуючи площі медзакладів, сплановані за нормативами 1970-х років.

more...

Уряд затвердив план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік

19.10.2017 | 14:22
18 жовтня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів України затверджено план заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, внесений Міністерством інформаційної політики України.
more...

Обговорено реалізацію заходів районної програми підтримки мобілізаційної підготовки

19.10.2017 | 10:49

Перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів робочу нараду з питання  щодо реалізації заходів районної програми підтримки мобілізаційної підготовки та мобілізації, призову на строкову військову службу за контрактом на території Підгаєцького району на 2017-2018 роки.

        

more...
Усього: 7805
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому