Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.10.17 | 11:45

В Підгаєцькому районі з 11 жовтня розпочато опалювальний сезон

Головою районної державної адміністрації Аллою Колодницькою видано розпорядження від 10 жовтня 2017 року № 271 «Про початок опалювального сезону 2017/2018 року»

             Згідно з цим розпорядженням у приміщеннях  закладів освіти та охорони здоров'я району, інших бюджетних установах та організаціях району розпочинають опалювальний сезон з 11 жовтня   2017 року.

Підгаєцька дільниця Бережанського управління експлуатації газового господарства має забезпечити розпломбування опалювальних приладів та додаткове інформування населення про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні природним газом.

Водночас керівники бюджетних установ мають забезпечити контроль  та дотримуватись лімітної дисципліни щодо використання природного газу.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького.

 

Розпорядження голови Підгаєцької районної державної адміністрації від 10 жовтня 2017 року № 271 «Про початок опалювального сезону 2017/2018 року»

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому