Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.10.17 | 16:04

Відбулося спільне засідання обласної та районної міжвідомчих робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

З метою обговорення питань щодо забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося  спільне  засідання обласної та районної міжвідомчих робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Засідання проходило під головуванням заступника голови – керівника апарату  обласної державної адміністрації Ігоря Вонса.

За участі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької обговорено питання щодо результативності та ефективності роботи районної міжвідомчої робочої групи.             

Про роботу міжвідомчої групи проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник керівника районної робочої групи Ольга Сулятицька.

Відтак на засіданні заслухали пояснення представників приватних підприємств та  бюджетних установ щодо причини  неповної зайнятості працівників, недотримання виплати   встановленого законодавством розміру заробітної плати.

 Ігорем Вонсом увагу присутніх на засіданні було акцентовано також на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо дотримання ними вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм виплати мінімальної заробітної плати та легалізації зайнятості населення.

В результаті активного обговорення вищезазначених питань учасники засідання висловили своє бачення та окреслили план подальших дій щодо вирішення даної проблематики в районі.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому