Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.10.17 | 17:06

У Підгайцях відбулися урочистості з нагоди 75-ї річниці утворення УПА, Дня захисника України та Дня Українського козацтва (фото)

        12 жовтня в приміщенні  Підгаєцького районного будинку культури відбулося урочисте зібрання громадськості та концертна програма з нагоди 75-ї  річниці утворення УПА, Дня захисника України  та Дня Українського козацтва.

        В залі присутні керівники району, учасники АТО, керівники ветеранських організацій, молодь, підгайчани.

        Захід розпочався з виконання учасниками зібрання Державного Гімну України. Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, заступник голови Підгаєцької районної ради Петро Калиняк  привітали усіх з 75-ю  річницею утворення УПА, з Днем захисника України  та Днем Українського козацтва. подякувавши за мужність, витримку, за терпіння воїнам сьогодення, воїнам, що стоять для збереження історії УПА, на сторожі волі, в ім’я подвигу заради перемоги. Учасникам АТО вручили дві відзнаки «Іловайськ -2014», та медаль «Доброволець». Шість учасників АТО нагородили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Також вручено допомоги учасникам АТО, надані за сприяння Агрохолдингу «Мрія».

         У своєму виступі голова районної державної адміністрації Алла Колодницька сказала:  «Сьогодні, у день великого державного свята, ми демонструємо всьому світу, що Україна навіть в умовах війни – сильна держава. Доводимо ворогові, що таке – сила нескорених. Нагадуємо один одному та самим собі: захист Вітчизни – спільна справа. Тому, впевнена, День захисника України увіллється до переліку всенародних свят, таких, як Різдво, Великдень та День Незалежності».

         В ході урочистостей учні поклали квіти до пам’ятних знаків борцям за незалежність України. Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька і заступник голови Підгаєцької районної ради Петро Калиняк разом з учасниками АТО  відвідали могили та батьків загиблих  Володимира Караби та Богдана Курманського.

        До уваги присутніх учасники художньої самодіяльності підготували цікаву і змістовну тематичну концертну програму.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому