Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.10.17 | 17:06

У Підгайцях відбулися урочистості з нагоди 75-ї річниці утворення УПА, Дня захисника України та Дня Українського козацтва (фото)

        12 жовтня в приміщенні  Підгаєцького районного будинку культури відбулося урочисте зібрання громадськості та концертна програма з нагоди 75-ї  річниці утворення УПА, Дня захисника України  та Дня Українського козацтва.

        В залі присутні керівники району, учасники АТО, керівники ветеранських організацій, молодь, підгайчани.

        Захід розпочався з виконання учасниками зібрання Державного Гімну України. Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, заступник голови Підгаєцької районної ради Петро Калиняк  привітали усіх з 75-ю  річницею утворення УПА, з Днем захисника України  та Днем Українського козацтва. подякувавши за мужність, витримку, за терпіння воїнам сьогодення, воїнам, що стоять для збереження історії УПА, на сторожі волі, в ім’я подвигу заради перемоги. Учасникам АТО вручили дві відзнаки «Іловайськ -2014», та медаль «Доброволець». Шість учасників АТО нагородили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Також вручено допомоги учасникам АТО, надані за сприяння Агрохолдингу «Мрія».

         У своєму виступі голова районної державної адміністрації Алла Колодницька сказала:  «Сьогодні, у день великого державного свята, ми демонструємо всьому світу, що Україна навіть в умовах війни – сильна держава. Доводимо ворогові, що таке – сила нескорених. Нагадуємо один одному та самим собі: захист Вітчизни – спільна справа. Тому, впевнена, День захисника України увіллється до переліку всенародних свят, таких, як Різдво, Великдень та День Незалежності».

         В ході урочистостей учні поклали квіти до пам’ятних знаків борцям за незалежність України. Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька і заступник голови Підгаєцької районної ради Петро Калиняк разом з учасниками АТО  відвідали могили та батьків загиблих  Володимира Караби та Богдана Курманського.

        До уваги присутніх учасники художньої самодіяльності підготували цікаву і змістовну тематичну концертну програму.

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому