Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.03.18 | 14:15

За підсумками наради голова районної державної адміністрації видала протокольні доручення

В районній державній адміністрації відбулася оперативна нарада.    Відкрила  іпровела  нараду  голова районної державної адміністрації Алла Колодницька.

            У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації ІФван Керницький,  керівник апарату райдержадміністрації Оксана Ковбасник, заступник голови районної Петро Калиняк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники установі  організацій району.

На прорядку денному заслухано питання про передплату періодичних виданьта про передплату районної газети «Земля Підгаєцька». З цих питань  інформували начальник центрального відділення поштового зв’язку Підгайці ЦПЗ №3 ТД УДППЗ «Укрпошта» Андрій Кружелецький і директор ТОВ «Редакція газети «Земля Підгаєцька»» Оксана Крегель.

            Начальник відділу кадрової, юридичної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Назарій Жидовський доповів про роботу у сфері запобігання корупції в районній державній адміністрації та хід подання е-декларацій.

           Виконувач обов’язків начальника відділу економіки районної державної адміністрації Галина Бордун доповідала про підготовку та подачу проектів з будівництва, покращення об’єктів інфраструктури району для участі у конкурсах проектів за рахунок коштів ДФРР та соціально-економічного розвитку у 2018 році та на 2019 рік.

 

 

          

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому