Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 31.03.20 | 17:04

«Жорсткі карантинні заходи – це не обмеження, а дисципліновані заходи задля безпеки кожного», - Володимир Труш

Нових підтверджених випадків COVID-19 на Тернопільщині станом на 10.00 31 березня немає Загальна кількість хворих – 78 осіб.
Про це повідомила головний державний санітарний лікар Тернопільської області Оксани Чайчук під час засідання  штабу для боротьби з коронавірусом 31 березня.
«Згідно з даними обласного лабораторного центру, на Тернопільщині зафіксували 78 випадків COVID-19 станом на 10:00 31 березня. 58 – жителі Монастириського району (1 – летальний), 9 – жителі Заліщицького району, 5 – жителі Козівського району, 2 – жителі міста Тернополя, 2 – жителі Кременецького району, 1 – житель Тернопільського району, 1 – житель Бережанського району. Крім того, 4965 осіб в області перебувають на самоізоляції», - поінформувала  Оксана Чайчук.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш зазначив, що  у кожному районі готують перелік відповідних локацій для обов’язкової обсервації жителів краю, які повертаються з-за кордону.

 «Всі керівники на місцях отримали доручення підготувати місця для самоізоляції жителів області, які повертаються з інших країн. Це можуть бути готелі. Якщо в одному районі не вистачатиме місця, то люди будуть направлені в інший. Є відповідне рішення Уряду про обов’язковість дотримання режиму обсервації для тих, хто повертаються з-за кордону. І всі ми маємо його виконувати!», - наголосив Володимир Труш.

Він акцентував увагу, що жорсткі карантинні заходи – це не обмеження та порушення прав людини, а дисципліновані заходи задля безпеки кожного.

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ соціально-економічного та культурного розвиткуПідгаєцького району  на 2020 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»