Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 01.04.20 | 17:09

На Тернопільщині медики отримають надбавку до заробітної плати

На Тернопільщині медичні працівники, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами, отримають надбавку до заробітної плати. Про це повідомив голова  Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №246,  медичні та інші працівники, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на коронавірусну хворобу (Covid-19), отримають додаткові доплати,  - зазначив  голова ОДА. -Сьогодні ці люди ризикують не лише здоров`ям, а й життям, тому їхня праця має бути належно оцінена!»
Як роз`яснили  в управлінні охорони здоров`я Тернопільської ОДА,  додаткові доплати у розмірі до 200 відсотків посадового окладу отримають працівники закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), працівники спеціалізованих бригад центрів екстреної медичної допомоги. А також – працівники  державних закладів охорони здоров’я, що визначені у рішеннях відповідних центральних органів виконавчої влади для надання стаціонарної медичної допомоги цій категорії хворих.
Конкретний перелік посад працівників, яким встановлюється доплата, буде затверджено керівниками відповідних закладів охорони здоров’я.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ соціально-економічного та культурного розвиткуПідгаєцького району  на 2020 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»