Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: Майже 1 мільярд гривень цьогоріч спрямуємо на реалізацію стратегії регіонального розвитку

25.03.2019 | 10:51

 Завдяки співпраці та об’єднанні зусиль влади, бізнесу та громади можна забезпечити регіональний розвиток та якісні зміни у суспільстві. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час круглого столу щодо становлення та функціонування Агенцій регіонального розвитку, як дієвого інструменту розвитку краю. «Стратегія розвитку краю передбачає залучення Агенції регіонального розвитку до підготовки якісних проектів. У даному напрямку вже маємо позитивний досвід на прикладі співпраці облдержадміністрації, Агенції, а також Великогаївської ОТГ, у рамках якої був створений проект будівництва мультифункціонального центру активних видів спорту, на який вдалося залучити 15 млн. грн.», — повідомив Степан Барна.

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

25.03.2019 | 09:40

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання організації весняного призову на строкову військову службу; підготовки Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільщини; стану ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування; виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 7 березня 2019 року № 110-од «Про організацію та проведення в області у 2019 році щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

more...

В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

22.03.2019 | 14:54

 В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка традиційно проводиться впродовж березня – квітня, працівники облдержадміністрації та райдержадміністрації прибирали прилеглу до адмінбудівлі територію, а також територію меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Проведення таких акцій не лише формує відповідальне ставлення громадян до довкілля, а й підтримує належний санітарний стан навколишнього середовища в межах краю й держави в цілому. 

more...

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційної кампанії «Я маю #право голосу»

21.03.2019 | 15:07

 21 березня 2019 року з метою підвищення правової обізнаності мешканців Підволочиського району та у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційної кампанії «Я маю #право голосу» фахівці «Підволочиського бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, а також відділу державної виконавчої служби та відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції області провели інформування громадян щодо реалізації виборчого права.

more...

Голова районної державної адміністрації Борис Онищук провів зустріч з трудовим колективом Скалатського професійного ліцею

21.03.2019 | 14:42

 Голова районної державної адміністрації Борис Онищук спільно з заступником голови райдержадміністрації Н.Біликом провів зустріч з  трудовим колективом Скалатського професійного ліцею. В ході зустрічі голова райдержадміністрації охарактеризував основні напрямки соціально-економічного та культурного району, звернувши увагу на капітальне будівництво, ремонт доріг, реалізацію мікропроектів в закладах соціально-культурної сфери, виплати усіх видів соціальних допомог та заробітної плати в бюджетних установах, а також проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади.  Також з присутніми були обговорені питання удосконалення матеріально-технічного забезпечення та фінансування профтехосвіти, створення кооперативів, сімейних фермерських господарств, монетизації субсидій,  впровадження соціально значимих проектів, які плануються до реалізації в цьому році за рахунок різних джерел фінансування, зупинився на питаннях медичної реформи, а також на питаннях благоустрою нашого краю.

more...

До уваги! Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує:

21.03.2019 | 11:31
 Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує: more...

Володимир Гройсман на раді регіонального розвитку Тернопільщини: Країна має бути об'єднана спроможними громадами. Над цим маємо працювати

20.03.2019 | 10:39

 Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Раді регіонального розвитку Тернопільщини. Він зазначив, що потрібно працювати над тим, щоб закріпити реформу децентралізації в Конституції, що посприяє ще більшому згуртуванню українців. "70% населення України мають доступ до реформи децентралізації. Тоді як 30% громадян не можуть відчути переваг від неї. Ніхто не має страждати через відсутність політичної волі на місцях. Робота має бути максимально ефективною", - наголосив Прем'єр-міністр України.

more...

Підволочиське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Тернопільській області інформує

20.03.2019 | 08:45

Кількість оплачених за кошти Фонду днів непрацездатності зросла на 5,7%; Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 31,9%; Інформує управління Фонду соціального страхування України в Тернопільській області!; 72,9% травмованих на виробництві – чоловіки; 27,3% перевірених листків непрацездатності видані з порушеннями; Страхові експерти Фонду виявили понад 57 тис. порушень законодавства про охорону праці у 2018 році

more...

До уваги! Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує:

20.03.2019 | 08:41
Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує:  more...

Голова районної державної адміністрації Борис Онищук взяв участь у церемонії освячення пожежного автомобіля

18.03.2019 | 15:06
 Голова районної державної адміністрації Борис Онищук взяв участь у церемонії освячення пожежного автомобіля на базі вантажівок МАЗ, яка відбулась сьогодні у Підволочиському районному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Цей автомобіль значно полегшить роботу рятувальників та дасть змогу швидше та оперативніше ліквідовувати наслідки пожеж тощо. more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги