Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути

24.04.2018 | 09:09

 Профорієнтаційна робота фахівців Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості зі школярами з метою правильного вибору майбутньої професії проводиться у різних формах. Тому, фахівці Підволочиської районної філії  організували екскурсію в  Підволочиське РВ УДСНС України в Тернопільській області для учнів 8-го та 9-го класів Скориківської опорної школи.

more...

Степан Барна: Створення єдиної помісної православної церкви – це питання нашого остаточного унезалежнення від Москви!

24.04.2018 | 09:07

 Багато православних громадян України хочуть мати єдину автокефальну церкву. Про це також свідчать численні опитування і це також є доцільним в умовах російської агресії, адже єдина помісна православна церква – це саме те, щоб об’єднує та гуртує українців.  Так вважає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

У Підволочиську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості на «День відкритих дверей» завітали учні та педагоги Скориківської опорної школи І-ІІІ ступенів.

24.04.2018 | 09:01

 19 квітня 2018 року у Підволочиську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості на «День відкритих дверей» завітали учні та педагоги Скориківської опорної школи І-ІІІ ступенів.  Учасники мали змогу розширити своє уявлення про світ професій, ознайомитися з послугами, що надає служба зайнятості, визначитись у сфері трудової діяльності, уникнути типових помилок, що виникають під час вибору професії.

more...

28 квітня – Всесвітній день охорони праці, Девіз 2018 року –“Захищене і здорове покоління”

24.04.2018 | 08:54

 ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

more...

Вселенський Патріархат розпочинає процедури, необхідні для надання автокефалії Українській Православній Церкві

23.04.2018 | 16:05

 Святий і Священний Синод Вселенського Патріархату прийняв до розгляду Звернення від Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, Постанову ВР на його (Звернення) підтримку, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков. Також Синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Зокрема, буде відповідно проінформовано інші помісні православні церкви.

more...

День відкритих дверей з нагоди Всесвітнього дня охорони праці!

23.04.2018 | 14:50

 З метою надання допомоги страхувальникам в оформленні документації з питань охорони праці створення належних умов праці для керівників підприємств, установ та організацій Підволочиського та Збаразького районів у приміщеннях відділення виконавчої дирекції Фонду буде проведено День відкритих дверей, за адресами: - смт Підволочиськ, вул.Данила Галицького, 33/5, 26 квітня 2018 року; - м.Збараж, вул.Княгині Ольги, 11, 27 квітня 2018 року.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

23.04.2018 | 11:59

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 16.04.2018 року; стану збирання твердих побутових відходів в смт.Підволочиськ; підсумків проведення Всеукраїнської благодійної акція «Серце до серця»   в районі.

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

23.04.2018 | 09:37

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України, щодо стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей; регулювання земельних відносин в  області; першочергових заходів в сфері розвитку туризму області.

more...

Степан Барна: Державні реформи покликані покращувати якість життя людей, і у цьому, безсумнівно, можна переконатися на прикладі Тернопільської області (відео)

20.04.2018 | 14:28

 Ключова реформа держави, котра дала сьогодні результат в області, – це реформа децентралізації. Утворення 40-ка об’єднаних територіальних громад дозволило охопити щонайменше 40% території краю, а також започаткувати своєрідні економічні перетворення, за якими стоїть добробут людей. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. 

more...

Мобільний консультаційний пункт в Підволочиській об’єднаній територіальній громаді

20.04.2018 | 11:22

 Керівник Підволочиського бюро правової допомоги Андріана Левак спільно з  директором Підволочиського районного центру зайнятості Іриною Левицькою 18 квітня 2018 року здійснили робочу поїздку в с.Богданівка та с.Клебанівка Підволочиської об’єднаної територіальної громади. З метою налагодження роботи мобільного консультаційного пункту доступу в об’єднаних територіальних громадах поспілкувались з діловодом села Богданівка та старостою с.Клебанівка. Під час даних виїзду в межах роботи мобільного консультаційного пункту було надано консультацію 4 жителям села Богданівка та с.Клебанівка щодо обчислення страхового стажу, нарахування та перерахунку пенсій та умови для виходу на пенсію.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги