Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Платформа правових консультацій «WikiLegalAid»

13.12.2018 | 09:50

 «WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання. Вона була створена з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги. Зараз скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен хто має доступ до мережі Інтернет.

more...

Лілія Гриневич на Тернопільщині: Опорні школи мають стати магнітом для батьків та учнів, бо за цим майбутнє якісної освіти

12.12.2018 | 14:11

 У вівторок, 11 грудня, міністр освіти й науки Лілія Гриневич відвідала Тернопільщину з робочим візитом. Вона побувала у вищих навчальних закладах області, поспілкувалася з вчителями й керівниками відділів освіти. Зокрема, масштабна зустріч з педагогами області відбулася у педуніверситеті. Крім того, пані міністр відвідала одну із опорних шкіл – Новосільську ЗОШ у Підволочиському районі. «Ми подивилися, як відбувається оновлення опорних шкіл. Тому що нам зараз дуже важливо забезпечити доступ дітей до якісної освіти», – сказала Лілія Гриневич під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

more...

Новосільська опорна школа – якісні зміни уже сьогодні (фото, відео)

12.12.2018 | 10:22

  Новосільська школа І-ІІІ ст. ім. Мирона Зарицького є найбільшою сільською школою у Підволочиському районі. Уже два роки вона функціонує як опорна з двома філіями – в селах Гнилиці та Шельпаки. За цей період в ремонт закладу вклали понад мільйон гривень державних коштів. Ще понад 9 млн. грн. виділили у поточному році на реконструкцію будівлі. Сьогодні, 11 грудня, школу відвідала міністр освіти й науки України Лілія Гриневич, перебуваючи на Тернопільщині з робочим візитом. 

more...

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує

12.12.2018 | 10:15

 Витрати адвоката, нотаріуса: період відображення; На Тернопільщині до бюджетів надійшло понад 5,7 мільярдів гривень податків; Неприбуткові організації: яку фінансова звітність необхідно подати; Святкові подарунки: деталі оподаткування; Умови тимчасового ввезення громадянином - нерезидентом транспортного засобу; Підвищити правову обізнаність тернополян допоможуть фахівці ДФС в області; Тернопільська митниця ДФС: оформлено п’ять транспортних засобів на «єврономерах» за новими пільговими умовами; Як можна роздрукувати сертифікат відкритого ключа із офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС; Як повідомлять про відмову у наданні податкової знижки; Легковий автомобіль викрадено: що з транспортним податком?; Підприємства Тернопільщини сплатили 276,5 млн грн. податку на прибуток; Пільги з військового збору для учасників АТО: особливості; Подання звітності через «Електронний кабінет платника податків» завадить допущенню певних помилок; Чи може фізична, яка здає в оренду нерухомість, бути одночасно платником єдиного податку

more...

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців районної державної адміністрації

11.12.2018 | 14:11

 Відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантних посад начальника відділу охорони здоров’я, культури та туризму служби з гуманітарних питань Підволочиської райдержадміністрації та начальника бюджетного відділу фінансового управління Підволочиської райдержадміністрації.

more...

Інформація щодо підготовки документів для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області

11.12.2018 | 14:09

 Участь в установчих зборах для формування складу Громадської рад при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області можуть брати представники інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, до яких відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996) зі змінами належать ІГС, які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України, а саме: 

more...

Увага, «гаряча лінія»!

11.12.2018 | 11:42

У пятницю  21 грудня 2018р. 10.00 до 11.00 год. у Підволочиській  ДПІ Теребовлянського  управління  Головного управління ДФС у Тернопільській області відбудеться «гаряча лінія» на тему: «Проведення документальних  та фактичних перевірок ». На запитання платників податків за номером телефону (03543) 2-29-01 відповідатиме   начальник Підволочиської ДПІ  Нагірний Олег Олександрович . З 11.00 до 12.00 год.  21 грудня     2018р. на прямому зв’язку перебуватиме старший державний   інспектор    Підволочиської ДПІ  Рижак Надія  Дмитрівна. Тема гарячої лінії «Новації  в  застосуванні реєстраторів розрахункових операцій »

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

11.12.2018 | 09:34

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання використання котів субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами; впровадження в області Закону України „Про стратегічну екологічну оцінку”; стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення; будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

more...

Люди з обмеженими можливостями!

10.12.2018 | 12:23

 Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - інвалід, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Піклування про людей, які в результаті нещасного випадку на виробництві втратили працездатність чи стали інвалідами трудового каліцтва, є одним із основних завдань роботи Підволочиського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Тернопільській області.

more...

70-та річниця підписання Загальної декларації прав людини

10.12.2018 | 12:19

 10 грудня 2018 року відзначається 70-та річниця підписання Загальної декларації прав людини, а також в 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини. Сама декларація складається з 30 статей, які визначили чіткий перелік основних прав людини та лягли в основу наступних міжнародних договорів, у регіональні документи по правах людини, національні конституції та інші закони.  Міжнародний законопроект з прав людини складається з Всесвітньої Декларації Прав Людини, Міжнародного Пакту про економічні, соціальні і культурні права і Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та двох факультативних протоколів до неї. У 1966 році Генеральна Асамблея прийняла два докладних договори, які завершують Міжнародний законопроект про права людини. В 1976 році, після того як договори були ратифіковані достатнім числом окремих націй, законопроект набув статусу міжнародного права.  У цьому документі задекларовано наступні принципи:

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги