Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

До відома

   

 ************************

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

   

 ************************

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З нагоди професійного свята відзначено кращих рятувальників Підволочищини

17.09.2019 | 15:00

 З нагоди відзначення Дня рятівника у Підволочиському районному відділі Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся урочистий захід. У цей святковий день привітати з професійним святом та висловити щиру вдячність за самовіддану працю, виявлену відвагу та героїзм, чесне виконання службового обов’язку та високий професіоналізм завітали перший заступник голови райдержадміністрації О.Войціховський, голова районної ради І.Монартович, голова Підволочиської селищної ради  В.Дацко, голова Скориківської сільської ради З.Потіха, ветерани пожежно-рятувальної справи та інші. Традиційно під час заходу відбулося нагородження рятувальників району за сумлінне виконання службових обов’язків, а також присвоєння чергових спеціальних звань.

more...

Увага, «гаряча лінія»!

16.09.2019 | 15:41

У  понеділок    30 вересня  2019р.  10.00 до 11.00 год. у Підволочиській  ДПІ Теребовлянського  управління  Головного управління ДПС у Тернопільській області відбудеться «гаряча лінія» на тему «Порядок отримання податкової знижки». На запитання платників податків за номером телефону (03543) 2-29-01 відповідатиме  головний  державний   інспектор   Підволочиської ДПІ   Теребовлянського управління Рижак Надія Дмитрівна.  З 11.00 до 12.00 год.  30 вересня  2019р. на прямому зв’язку перебуватиме головний  державний   інспектор   Підволочиської ДПІ   Теребовлянського управління Булко Світлана Олегівна Тема гарячої лінії « Реєстрація реєстраторів розрахункових операцій і книг обліку розрахункових операцій  в  електронному  вигляді»

more...

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації О.Войціховського відбулася щотижнева апаратна нарада

16.09.2019 | 11:36

 Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації О.Войціховського  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних першим заступником голови районної державної адміністрації на нараді від 09.09.2019 року; передачі земельних ділянок з державної в комунальну власність, та подальший порядок їх використання; проекту Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо перезавантаження влади».

more...

Дні відкритих дверей для жителів Лановецького, Підволочиського та Теребовлянського районів

10.09.2019 | 10:02

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели Дні відкритих дверей для жителів Лановецького, Підволочиського та Теребовлянського районів. На таких заходах громадяни мають можливість отримати актуальну інформацію та кваліфіковані роз’яснення щодо питань пенсійного забезпечення.

На чергових таких заходах спеціалісти Фонду розповіли присутнім про пенсійне забезпечення, переваги легальної зайнятості та ризики отримання заробітної плати у “конвертах”. Також наголосили на необхідності особистої свідомості в цих питаннях, адже майбутня соціальна захищеність кожного залежить від наявного страхового стажу, який зараховується лише при сплаті страхового внеску роботодавцем за найманих працівників. 

Учасників заходу також ознайомили з перевагами реєстрації на Вебпорталі Пенсійного фонду України та послугою СМС-інформування, що надає громадянам можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на їхні пенсійні права.

В. о. начальника Головного управління                              Алла Якубовська

more...

Відповіді на актуальні запитання під час дії «Прямої телефонної гарячої лінії”

10.09.2019 | 09:59

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові “прямі телефонні гарячі лінії” з питань пенсійного забезпечення громадян. Під час спілкування з додзвонювачами начальник Кременецького відділу обслуговування громадян Олександр Маринюк, начальник Підволочиського відділу обслуговування громадян Леся Береза та начальник відділу з питань виплати пенсій №9 Людмила Сідляр надали роз’яснення щодо призначення пенсій за віком, можливості завчасного подання документів для їх правової оцінки, укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та важливості оформлення трудувих відносин для набуття страхового стажу необхідного для права на пенсію.

Крім того, представники Фонду повідомили учасників заходу про зручні можливості сучасного електронного сервісу - Вебпорталу Пенсійного фонду України.

 

В. о. начальника Головного управління                              Алла Якубовська

more...

Урок «Я МАЮ ПРАВО» в Підволочиській ЗОШ І-ІІІ ступенів

06.09.2019 | 15:24

05-06 вересня 2019 року працівником  Підволочиського бюро правової допомоги Людмилою Стефурою  спільно зі службою у справах дітей Підволочиської РДА було проведено уроки правових знань у  Підволочиській ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою доступу до правосуддя та правової обізнаності дітей в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!»,  а саме, акцентувала увагу на можливості дітей отримати безоплатну вторинну правову допомогу в системі надання БПД та підвищенні їх загальної правової обізнаності

more...

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»

05.09.2019 | 15:26

05 вересня  2019 року з метою інформування та підвищення правової обізнаності мешканців Підволочиського району  з метою реалізації  просвітницького проекту "Я маю право!"  фахівці «Підволочиського бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, а також відділу державної виконавчої служби та відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції області провели інформування громадян щодо особистих прав , а також щодо можливостей отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права.

 

Долучайтеся до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Звертайтеся за правовою допомогою. Захищаймо права разом!

 

0 800 213 103 - єдиний контакт-центр системи БПД. pravo.minjust.gov.ua

more...

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області повідомляє

30.08.2019 | 15:00

 У Фонді обговорили верифікацію страхових виплат і формування звітності; 10% смертельних випадків на виробництві трапились з працівниками у стані; 5,8 тис. потерпілих на виробництві пройшли лікування та реабілітацію за кошти Фонду; Аналіз травматизму і професійної захворюваності та підходи до їх профілактики обговорили на нараді; Безпека праці під час жнив має стати головним пріоритетом

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги