Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Підволочиське відділення Кременецькї ОДПІ

Новини

Про роботу із зверненнями громадян та організацію усного прийому в Підволочиській районній державній адміністрації впродовж 2017 року йшлося на колегії райдержадміністрації

23.02.2018 | 12:50

 Про роботу із зверненнями громадян та організацію усного прийому в Підволочиській районній державній адміністрації  впродовж  2017 року йшлося на колегії райдержадміністрації. По даному питанню доповіла начальник відділу правового та кадрового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи апарату  райдержадміністрації Н.Коцюк.

more...

Про виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки за 2017 рік

23.02.2018 | 12:40

 На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018  роки за 2017 рік.  По даному питанню доповіла  начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Г. Башняк.

more...

Обговорили проект районної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки

23.02.2018 | 12:20

 Про проект районної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки на засіданні колегії райдержадміністрації доповів начальник служби з гуманітарних питань райдержадміністрації Б.Кирик.

more...

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

23.02.2018 | 12:11

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у колегії прийняли -  члени колегії райдержадміністрації; відповідальні за вирішення питань, що розглядаються; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; представники правоохоронних органів району; представники засобів масової інформації. На порядку денному було обговорено питання проекту районної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки; виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018  роки за 2017 рік; роботи із зверненнями громадян та організація усних прийомів в районній державній адміністрації у 2017 році. Також на засіданні колегії до присутніх звернувся начальник Підволочиського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Тернопільській області В.Городницький, який розповів про роботу Фонду, щодо санаторного лікування — за рахунок коштів Фонду.

more...

Спілкування у форматі «World Cafe» у Тернополі об’єднало владу, бізнес та експертів

23.02.2018 | 08:25

 Обговорення на тему як наростити інвестиції в економіку Тернопільщини у форматі «World Cafe» – це достатньо цікава ініціатива проекту «U-LEAD з Європою» для Тернопільської області, адже сама мета заходу говорить про покращення інвестиційного клімату та збільшення експортних можливостей нашого бізнесу. А це, відповідно, є достатньо серйозними складовими розвитку нашого краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття заходу. Тернопільщина перша і єдина область в Україні, яка провела захід у такому форматі. І це невипадково, адже область перебуває у трійці лідерів щодо створення інвестиційного клімату та максимально сприяє й підтримує бізнес. «На Тернопільщині працюють понад 200 підприємств з іноземними інвестиціями, проте загальна сума інвестицій невисока, – зауважив Степан Барна. – Мені хотілося б, щоб під час сьогоднішнього спілкування ми напрацювали конкретні пропозиції, за результатами втілення яких змогли би забезпечити зовсім інші, вищі показники».

more...

На контролі – питання сплати акцизного податку

22.02.2018 | 14:19

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів робочу нараду по питанню сплати акцизного податку юридичними та фізичними особами району від торгівлі підакцизними товарами.

more...

ВСІ ШКОЛЯРІ ВЧИТИМУТЬСЯ В ІНТЕРАКТИВНИХ КЛАСАХ

22.02.2018 | 11:23

 Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.   Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти. «Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир Гройсман. – Неможливо побудувати майбутнє країни без якісної, конкурентної освіти».

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1.5 тис

22.02.2018 | 11:05

 Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону Сьогодні, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям. Документ передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня 2018 року. На першому етапі, з 1 січня цього року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть не менше, ніж на 750 грн. І з 1 січня 2020 року – ще не менше, ніж на 750 грн. Таким чином за два роки військові пенсії  зростуть щонайменше удвічі. Зараз середня пенсія військових складає 2898,41 грн.

more...

Відвідали сім’ю загиблого воїна Віталія Марчака

22.02.2018 | 10:14

 Заступник голови райдержадміністрації Н.Білик спільно з начальником служби у справах дітей У.Карпець та соціальним працівником Скориківської об’єднаної територіальної громади М.Жоровлею відвідав в селі Климківці сім’ю трагічно загиблого учасника АТО Віталія Марчака. Дана сім’я потребує особливої уваги та підтримки, адже потребує допомоги у вирішенні покращенні житлово-побутових умов. Під час візиту обговорили  питання по вирішенню соціально-побутових потреб та надання допомоги у проведенні поточного ремонту та газифікації будинку для покращення умов проживання родини.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

22.02.2018 | 08:52

 Розрахунок коригування як інструмент для виправлення помилок; Про отримані доходи – офіційно та он-лайн; На соціальні потреби мешканці Тернопільщини спрямували 226,3 млн грн єдиного внеску; Центри обслуговування платників Тернопільщини у січні відвідали майже 32,5 тисячі громадян; Як страхувальнику виправити помилку до закінчення терміну подання звітності; Коли обійдеться без нарахування штрафної санкції; Декларування – 2018: законодавчі норми для відображення доходів; Ідентифікаційний номер на достовірність можуть перевірити державні органи; За січень цього року підприємства Тернопільщини зменшили свій податковий борг на 28,3 млн гривень; Задекларуйте дохід від здачі в оренду квартири; Загублений кредит з терміном понад 1095 днів не підлягає відновленню; Дії платника третьої групи при відсутності доходів у I кварталі; У січні Тернопільська митниця ДФС спрямувала до бюджету майже 100 млн гривень; Відбулися урочистості з нагоди 20-річчя створення податкової міліції

more...
Усього: 7547
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги