Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Підволочиське відділення Кременецькї ОДПІ

Новини

18 ЖОВТНЯ - ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

18.10.2018 | 16:43

 Сьогодні, 18 жовтня, як і в багатьох містах і містечках України  відзначаючи Європейський день боротьби з торгівлею людьми у смт Підволочиськ відбулася  вулична інформаційно – просвітницька акція «Хода за свободу». Щоб розповісти мешканцям краю про її існування, прояви та способи експлуатації, зокрема трудове рабство, о 12:00 годині учасники акції пройшли через вулицю Д. Галицького до центральної  площі селища. Також під час акції розповсюджувались матеріали про торгівлю людьми, її види та як захистити себе, куди звертатися за допомогою постраждалим, тощо.

more...

Триває прийом заявок на участь у програмі розвитку спроможності ОТГ в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій

18.10.2018 | 15:26

 З вересня 2018 року розпочалась інноваційна програма розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку». Програма виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «DESPRO» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

more...

Уряд України ремонтує дороги Тернопільщини

18.10.2018 | 14:08

 Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується.  В бюджеті на 2019 рік передбачено більше 55 млрд грн, частина з яких піде на ремонт доріг Тернопільщини.

more...

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

18.10.2018 | 12:05

 01 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені та посилання соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль. Основні нововведення, що вступили у дію відповідно до набуття чинності Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12:

more...

Відбулось засідання обласної та районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат

18.10.2018 | 11:50

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук спільно з директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В.Боярським, начальником відділу з питань праці та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В.Салько, начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області І.Москаликом, заступником начальника Управління Держпраці у Тернопільській області С.Ващуком провів засідання обласної та районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат та обласної і Підволочиської районної міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в Підволочиському районі.

more...

Заява-розрахунок для виплати матеріального забезпечення має бути подана роботодавцем упродовж 5 робочих днів

17.10.2018 | 14:18

 З 01 жовтня 2018 року передбачено подачу страхувальником (роботодавцем) заяви-розрахунку упродовж 5 робочих днів від дати затвердження протоколу засідання комісії із соціального страхування підприємства (рішення уповноваженого) щодо призначення матеріального забезпечення. Відповідне положення затверджено постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ».

more...

У рамках інформаційної кампанії Міністерства юстиції України «Права захисників»

17.10.2018 | 12:15

 У рамках інформаційної кампанії Міністерства юстиції України «Права захисників», яка тривала з 9-16 жовтня та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» керівником  відділу «Підволочиське бюро правової допомоги» Андріаною Левак  проведено робочу зустріч з головою громадської організації  «Учасники АТО Надзбруччя» Назаром Хрущом. В ході зустрічі було обговорено передбачені законодавством для учасників бойових дій права та способи їх реалізації, а також наголошено про гарантовану державою можливість отримати безоплатну правову допомогу .

more...

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві

17.10.2018 | 12:00

 Вступила у дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Дія зазначеного Порядку поширюється на потерпілих від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, а також осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника. Станом на сьогодні таких осіб майже  207,7 тис. Документ було затверджено рішенням правління Фонду від 19.07.2018, чинності оновлена редакція набула з 01.10.2018.

more...

Патріарх Варфоломій подякував Президенту за зусилля у об’єднанні православних християн в Україні – зустріч Глави держави з екзархами Вселенського Патріарха

17.10.2018 | 11:16

 Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра Порошенка у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви. Архієпископ Памфільський  Української Православної Церкви в США Даниїл під час  зустрічі з Президентом подякував Главі держави за лідерство та бажання побачити єдність в українському народі. «Я надіюся, що ми вже незабаром разом служитимемо і святкуватимемо це велике об’єднання нашого українського народу», - наголосив Архієпископ. Архієпископ Памфільський  УПЦ в США також повідомив, що вони з Єпископом Іларіоном повернулися в Україну «для того, щоб продовжити роботу над останнім етапом, котрий доведе нас до об’єднавчого Собору, а тоді і до вручення новому предстоятелю остаточного документа – Томосу про незалежність, автокефалію української православної церкви».

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

17.10.2018 | 11:11

 Заява про добровільну сплату єдиного внеску: до якого контролюючого органу подавати; Оксана Антонович: Митні платежі на Тернопіллі подолали мільярдний рубіж; «Місце провадження господарської діяльності»: заповнюємо рядок 7 заяви про застосування «спрощенки»; Скільки вартуватиме ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем; На розвиток української армії платники Тернопільщини віддали 170,4 мільйонів гривень; Забули повідомити про об’єкти оподаткування  - готуйтесь до штрафу; Як реєструють у фіскальній службі адвокатів; Зареєструвати РРО можна за спрощеною формою; Понад 25 тисяч митних декларацій оформили в електронному вигляді тернопільські митники; Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи; Щоб правильно визначити обсяг для реєстрації платником ПДВ

more...
Усього: 8277
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги