Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Підволочиське відділення Кременецькї ОДПІ

Новини

НОВА ШКОЛА: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

21.05.2018 | 12:23
Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому. more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

21.05.2018 | 12:09

Відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками району. Впродовж наради було обговорено питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 14.05.2018 року; заходи з нагоди Дня останнього дзвоника; підготовка заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей;  підготовка проектів, які планується реалізувати у 2018 році за кошти   субвенції на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

 

Після обговорення на районному рівні усіх питань порядку денного головою райдержадміністрації підсумовано роботу наради та дано ряд доручень.

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

21.05.2018 | 11:59

Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг області; підготовки проектів, які планується реалізувати у 2018 році за кошти субвенції на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад; підготовку заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей.

Після обговорення на районному рівні усіх питань порядку денного головою райдержадміністрації підсумовано роботу наради та дано ряд доручень.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

18.05.2018 | 14:52

Інформація про формат та розмір подання пояснення до зупиненої при реєстрації податкової накладної; транспортний податок: нарахування та сплата юридичними та фізичними особами; платники адресували ДФС Тернопільщини 22 інформаційних запити; квартальна звітність: граничні терміни подання та сплати; Тернопільщина: за рахунок погашення податкового боргу до бюджету спрямовано 18 млн гривень; доходи та витрати за договорами комісії у підприємця-посередника; Тернопільська митниця ДФС: зафіксовано порушень на 4,1 млн гривень; розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва: як уточнити показники.

more...

Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин

18.05.2018 | 14:43

.За ініціативи Посольства Республіки Узбекистан в Україні та Асоціації Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) 6 червня 2018 року в м. Києві відбудеться українсько-узбекський економічний форум на тему: Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин.

Також в рамках форуму планується організація виставки товарів узбекського виробництва: текстиль, взуття-шкіра, електропобутова техніка, продукти харчування, будівельні товари, хімічна та нафтохімічна продукція.

Місце проведення: м. Київ, КВЦ Паркова (Паркова дорога, 16А).

Контактна інформація:

-          Гресь Ігор Борисович, тел.: +38(044) 272 64 06, e-mail: grib@iccua.org;

-          Гавриленко Єлизавета Андріївна, тел.: +38(044) 279 70 08, e-mail: impex@iccua.org.

more...

Під головуванням голови райдержадміністрації Б.Онищука відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії

18.05.2018 | 14:23

Відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням  голови райдержадміністрації Б.Онищука. Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняття  відповідних рішень були запрошені члени  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

Основні питання, які були озвучені  на порядку денному стосувались епізоотичної ситуації щодо сказу, недопущення поширення даної хвороби на територію району.

more...

День Європи

17.05.2018 | 14:50

Сьогодні в Підволочиській РДА відбулась урочиста церемонія підняття прапора Європейського союзу присвячене  Дню Європи.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Шлях на зближення з Європою для нас означає будівництво Української держави на принципах європейської демократії та політичної культури на засадах української духовності і моралі.

more...

Від усього серця щиро вітаю Вас зі святом Вознесіння та Днем Вишиваночки!

17.05.2018 | 09:41

Це свято належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році.
Щиро бажаю усім мешканцям Підволочиського району міцного здоров’я, сили духу, невичерпного оптимізму. Хай Вас ніколи не полишає Боже благословення. Нехай кожен Ваш крок буде спрямований лише на добро, а від невірних рішень зберігає і оберігає Вас Бог!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу. 

 

                                                                                                                                   Голова Підволочиської районної

                                                                                                                             державної адміністрації    Б.ОНИЩУК

more...
Усього: 7826
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги