Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Регуляторна політика

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Підволочиської районної державної адміністрації


   На  нараді, від 08 грудня 2016року, при заступнику голови районної державної адміністрації за участю відділу економічного розвитку та відділу правового і кадрового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації встановлено, що у 2017 році не планується прийняття регуляторних актів у сфері підприємництва , а тому вирішили:

 

1. В план роботи комісії по погодженню регуляторних актів, не включати жодних проектів регуляторних актів.

 

2. При необхідності прийняття регуляторних актів у 2017 році ,  комісії по погодженню регуляторних актів у сфері підприємництва районної державної адміністрації, провести  аналіз проектів нормативно-правових актів у сфері регулювання та державної підтримки малого підприємництва, впливу їх на ділову активність і розвиток підприємництва відповідно до норм чинного законодавства.

 

 

У 2018 році не планується прийняття регуляторних актів, у зв’язку з чим не затверджується план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Підволочиської районної державної адміністрації.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги