Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 09.02.18 | 10:52

Обговорено створення обслуговуючого сільськогосподарського кооперативу в с.Старий Скалат

7 лютого поточного року, за ініціативи Підволочиської районної державної адміністрації, відбувся схід громадян с.Старий Скалат.  На порядку денному  - питання ініціатив уряду по підтримці аграрного сектору економіки, в тому числі і жителів села, шляхом створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів. В роботі зборів взяли участь спеціалісти відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники Скалатської об’єднаної територіальної громади, представники Агрохолдингу «Мрія», який веде свою діяльність на території громади.

 

В ході зборів було відзначено, що понад 80 відсотків молока у нашій державі виробляється в особистих селянських господарствах, для переважної більшості яких молоко є постійним джерелом доходів. Проте, чимало селян мають складнощі з його реалізацією. Ринок молока та молочної продукції характеризується нестабільною ціновою ситуацією. Впродовж року закупівельні ціни на молоко мають великий діапазон коливань. Зазвичай, молоко дешевшає у весняно-літній період та дорожчає з осені.

Продаж молока на існуючих продовольчих ринках потребує додаткових витрат коштів та часу, а тому для більшості не є привабливим. Існуюча мережа заготівельних пунктів, як правило, не має свого постійного обладнаного приміщення, закупівля продукції часто проводиться з коліс і за низькими цінами. Це призводить до того, що селяни або реалізують власну продукцію комерційним структурам, не доотримуючи значну частку коштів від її реальної вартості, або залишають її у своїх особистих господарствах. А тому одним із засобів покращання заготівельно-збутової інфраструктури на дрібнотоварному ринку є створення молочарських кооперативів. 

 

 

 Представниками агрохолдингу було зазначено, що «МРІЯ» активно підтримує розвиток кооперативів у селах, де веде свою господарську діяльність, адже у Компанії переконані, що кооперативний рух – це шлях до економічної незалежності та покращення добробуту мешканців сіл.                            

Підсумками зборів було рішення про створення ініціативної групи із вивчення та подальшого розвитку даного питання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги