Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 12.02.18 | 10:32

Інформація про проведення 11-го Європейсько-Українського Форуму Європа-Україна та Східного Ярмарку

13-14 березня 2018 року у м. Жешув Підкарпатське воєводство Республіка Польща буде проведено Форум Європа-Україна та Східний Ярмарок в рамках цього Форуму.

 

Форум Європа-Україна 13-14 березня 2018 р.

 

Ключовий  міжнародний захід, присвячений Україні. Привілейована платформа для видатних спікерів.

Порядок денний: 2 дні дебатів та зустрічей.

Пленарні засідання: про співробітництво між Україною ,Росією та Європейським Союзом.

30 дискусійних панелей, присвячених широкому колу діапазону економічних, соціальних та політичних розділів.

Регіональні та галузеві презентації.

Oрганізатори: Інститут східноєвропейських досліджень (організатор Економічного форуму в Криниці-Здруй) та Підкарпатське воєводство.

Обовязковою умовою участі у Форумі та Ярмарку є двоетапна реєстрація за посиланням: https://forum-ekonomiczne.pl/rejestracja-forum-europa-ukraina/index.php/form/ForumEuropaUkraina?open=registration&_lang=en

Учасники можуть забронювати собі готель самостійно або під час реєстрації.

 

Східний Ярмарок 13-14 березня 2018 р.

 

Для компаній, які хочуть встановити або розширити ділове співробітництво в регіоні Центральної та Східної Європи. Ярмарок орієнтований на представників усіх галузей економіки:

IT та сучасні технології / Фінанси / Страхування / Будівництво / Автомобілі та авіація / Товари широко вжитку (повсякденні товари) / Людські ресурси/ Туризм і спорт

Дводенна виставка для учасників з Європи та України. Презентація регіональних

 

Представникам Тернопільської області, зацікавленим взяти участь у Ярмарку виставкова площа надаватиметься безкоштовно. Оплата тільки за оренду меблів або інші додаткові послуги.

 

Contact : Krystyna Vlodek k.vlodek@isw.org.pl +48(22)525-82-26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги