Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

17.02.2017 | 12:21

У життя багато облич, сторінок, барв. Так і в України, з її історичним минулим, є радісні та трагічні фрагменти життя. Радіючи досягнутим успіхам і перемогам, не маємо права забути, якою ціною вони здобуті.

         Нестерпний біль проймає наскрізь… У ці лютневі дні минають треті роковини найстрашніших днів і ночей Революції Гідності. Саме 18 – 20 лютого через секундний постріл у груди, спину, голову, а разом з тим у саме серце України та кожного українця, відійшли у вічність ті, кого назвали Небесною Сотнею. Люди різних професій, національностей, віросповідань, різного віку та соціального статусу стали єдиними у прагненні бути вільними. Складені на вівтар свободи їхні життя дали новий, неймовірної сили, поштовх до боротьби за власну незалежність, честь та гідність.

         Згадаймо всі у молитвах Героїв, які поклали голови за наше майбутнє. Нехай пам’ять про невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу, волю, мудрість та наснагу для зміцнення Української держави.

Вічна пам’ять і слава Небесній Сотні! Герої не вмирають!

 

 

Юрій ГОЛОВАТЮК,         Тарас КОРЕЦЬ,         Володимир ПЛЕТЮК,

голова районної               голова районної           міський голова

державної                                ради

адміністрації

more...

16.01.2017 | 15:54

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Завдання уряду - трансформувати зростання у підвищення

20.02.2017 | 14:46

 Як уряд виконує соціальний контракт

6,7 млн сімей  - забезпечено адресними субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

335,7 тис. малозабезпечених сімей -  отримувало в 2016 р державну соціальну допомогу

 Понад 212 тис. потерпілих на виробництві – отримали збільшені виплати завдяки відновленню   щорічного перерахунку страхових виплат потерпілим на виробництві. Щомісячної страхової виплати в середньому збільшиться на 296 гривень

150% мінімальної заробітної плати -  встановлено доплату особам, що працюють у зоні відчуження,  тобто 2067 гривень в умовах 2016 року

3,5 млн українців – вже отримали підвищену мінімальну заробітну плату у січні 2017 року

more...

Служба у справах дітей інформує

20.02.2017 | 09:57

 Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що 17 лютого 2017  року  працівниками служби у справах дітей спільно з батьками –вихователями одного з діючих дитячих будинків сімейного типу району, здійснено виїзд в центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації м. Тернопіль. Метою виїзду є встановлення контакту з дітьми, позбавленими батьківської опіки, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, для подальшого влаштування їх на виховання та спільне проживання в дитячий будинок сімейного типу.

more...

АНОНС

17.02.2017 | 15:34

 20 лютого 2017 року о 12:00 відбудеться мітинг-реквієм до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Хай наше небо буде мирне і світле».

more...

Нарада щодо декларування

17.02.2017 | 14:53
 Начальник відділу правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Горбатюк Алла Михайлівна провела нараду зі спеціалістами структурних підрозділів,управлінь та відділів райдержадміністрації щодо подачі електронних декларацій. Зокрема Алла Михйлівна повідомила присутнім про те, хто має приєднатися до е-деклараннтів у 2017 році. more...

УВАГА!!!

16.02.2017 | 17:01

 Шановні представники громадськості та засобів масової інформації!

            24 лютого 2017 року о 11:00 в сесійній залі районної ради (ІІ поверх адмінбудинку) голова Шумської районної державної адміністрації Юрій Головатюк з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності за 2016 рік, забезпечення належної прозорості та підзвітності райдержадміністрації проведе публічний звіт з офіційним виступом.

            Заслухати звіт запрошуємо представників громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей, представників засобів масової інформації, громадськість.

more...

Зустріч начальника Шумського бюро правової допомоги Віктора Липки з директором Шумського районного центру зайнятості Наталею Ванжулою

16.02.2017 | 15:11

            15 лютого 2017 року відбулася зустріч  начальника Шумського бюро правової допомоги Віктора Липки з директором Шумського районного центру зайнятості Наталею Ванжулою, в ході якої сторони обумовили виконання положень Плану спільних дій щодо взаємодії Тернопільської ОСЗ та регіонального центру з надання  вторинної правової допомоги у Тернопільській області на 2016-2019 роки.

more...

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

16.02.2017 | 14:42
             Служба у справах дітей  райдержадміністрації інформує, що 16 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації Побережна Тетяна Дмитрівна провела  засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.
Основним завданням цієї комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

more...

Свято Стрітеня у відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг

16.02.2017 | 14:20

             Стрітення Господнє, в народі «Стрічання», «Громиця», «Зимобор» — одне з найбільших   християнських свят, яке відзначається на 40-й день після Різдва Христового — 2 (15) лютого. 14 лютого 2017 року у відділенні денного перебування територіального центру (надання соціальних послуг) Шумського району відбулась  бесіда з протоієреєм о. Миколаєм «Стрітення Господнє» . Священник розповів про першоісторію свята, його богословський аспект, народно - побутові вірування, традиції. Зокрема, присутні на  бесіді згадали, що на  свято Стрітення освячували в храмі воду і напували нею хворих домочадців, окроплювали худобу, вози, пасіку, дізналися пропісні-замовляння на тепло та добре літо та інші обряди. 

more...

Засідання конкурсного комітету

16.02.2017 | 10:34
 Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Петрович Штурма провів засідання  районного конкурсного комітету з визначення перевізників на приміських внутрішньорайонних автобусних маршрутах  загального користування, що не виходять за межі Шумського району. more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг