Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

Прес-служба повідомляє

Виїзна зустріч із працівниками ЦНАПу та державними реєстраторами відділу державної реєстрації

28.04.2017 | 12:04

             Працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації проведено виїзну зустріч з працівниками центру надання адміністративних послуг та державними реєстраторами відділу державної реєстрації Шумської районної державної адміністрації відповідно до Плану заходів щодо надання організаційно-методичної допомоги центрам надання адміністративних послуг та державним реєстраторам Тернопільської області, затвердженого заступником голови – керівником апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Вонсом І.В. 07 березня 2017 року.

more...

У дні Святої Трійці відбудеться конкурс виконавців сучасної української пісні та співаної поезії «ГРЕМИСЛАВА»

28.04.2017 | 11:10

 Відділ освіти, молоді та спорту Шумської районної державної адміністрації запрошує всіх бажаючих віком з 7 до 35 років взяти участь у регіональному конкурсі виконавців сучасної української  пісні  та співаної  поезії«ГРЕМИСЛАВА», який відбудетьсяу дні Святої Трійці 4-5 червня 2017 року в дитячому оздоровчому  закладі «Дивосвіт», с. Кутянка, Шумського району.  

more...

Міжобласний Мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» відбудеться на Шумщині 4-6 червня

28.04.2017 | 10:57

         Фестиваль проходитиме 3 дні:

перший день - конкурс виконавців сучасної української пісні та співаної поезії «Гремислава»;

другий день - фестиваль фольклору та ремесел «Братина»;

третій день – краєзнавча  конференція «Археологічні дослідження  літописного міста  Данилова».

Детальну програму фестивалю буде презентовано пізніше. Тож слідкуйте за новинами!

more...

Як міграційна служба працюватиме у травні

28.04.2017 | 10:25

       У період травневих свят в міграційній службі Тернопільщини вихідними будуть наступні дні: в територіальних підрозділах УДМС України в Тернопільській області, згідно графіка роботи яких встановлено суботу робочим днем, а понеділок – вихідним, будуть вихідними такі дні: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 14, 15, 21, 22, 28, 29 травня, надання адміністративних послуг громадянам  буде здійснюватися в усі дні крім перерахованих.

 

more...

31-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2017 | 13:45

 Сьогодні відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв Чорнобильської аварії «Трагедія…Подвиг…Пам’ять».

more...

Організовано системний виїзний дистанційний майданчик на території громади

26.04.2017 | 13:31

            Вчора заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Шумського РЦЗ Оленою Федусь, начальником відділу взаємодії з роботодавцями Інною Присяжнюк, керівником відділу Шумського бюро правової допомоги Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктором Липкою та секретарем Шумської міської ради Людмилою Павленко організовано системний виїзний дистанційний майданчик на території громади – в приміщенні Шумської міської ради для жителів громади.

more...

Візит у Великодедеркальську ОТГ

25.04.2017 | 14:22
            Голова Шумської районної державної адміністрації Юрій Мартинович Головатюк здійснив робочу поїздку у Великодедеркальську об’єднану територіальну громаду. more...

Засідання колегії районної державної адміністрації

25.04.2017 | 13:16
            Сьогодні відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на розгляд якої було виресено два питання : про хід виконання програми соціально-економічного розвитку, бюджету району за І квартал 2017 року; про виконання в районі Загальнодержавної програми « Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року». more...

ВД ФСНВ повідомляє

25.04.2017 | 13:08

            В рамках заходів проведення Дня охорони праці у 2017 році 28 квітня з 9:00 по 10:00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія з питань охорони праці та «день відкритих дверей».

more...

Львівське сміття знову на Шумщині?

24.04.2017 | 16:23

 З метою перевірки інформації стосовно розміщення побутових відходів з міста Львова  на території Шумсього району відбувся виїзд за участю першого заступника голови райдержадміністрації, представників відповідних структурних підрозділів РДА, Шумької міської ради, КП «Шумськкомунсервіс», Шумського районного  сектору УДС НС У в Тернопільській області на хутір Михайлівка.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік