Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

Прес-служба повідомляє

Привітали із професійним святом

22.06.2017 | 16:06

     З нагоди Дня державної служби перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма та голова районної ради Тарас Корець привітали працівників структурних підрозділів, установ та організацій району із професійним святом.

more...

Забезпечення виплати заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я району - найважливіше на порядку денному

22.06.2017 | 10:02

 За ініціативи голови районної ради Тараса Корця відбулолся спільне засідання постійно діючих депутатських комісій районної ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Штурми, міського голови Володимира Плетюка, начальників районного та міського фінансових управлінь Юрія Панасюка та Галини Киреї.

more...

Віталій Луй: За створенням малих молочних ферм – майбутнє

21.06.2017 | 09:23

        У Міністерстві аграрної політики та продовольства України шукають способів відмовитися від продукту, який виробляють приватні домогосподарства, а саме від молока другого сорту. Ситуацію з приводу цього коментує директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Віталій Луй.

more...

Україна готується до опалювального сезону 2017/2018: готовність Тернопільщини понад 30%

20.06.2017 | 10:34

       Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів спеціальну селекторну нараду з головами облдержадміністрацій. Участь у ній взяли профільні міністри Кабінету міністрів України. Від Тернопільщини - голова ОДА Степан Барна, його заступник Олег Валов та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації. Основною темою обговорення була підготовка областей до опалювального сезону 2017/2018.

more...

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

20.06.2017 | 08:14

  Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави.

more...

Конкурсний відбір на службу в патрульній поліції

19.06.2017 | 16:10

  КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА СЛУЖБУ В ПАТРУЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ

more...

Нарада з питань підготовки дитячого оздоровчого закладу «Дивосвіт» до відкритя

19.06.2017 | 15:55

 Віктор Петрович Штурма – перший заступник голови райдержадміністрації – провів нараду з питань підготовки дитячого оздоровчого закладу «Дивосвіт» у селі Кутянка Шумського району до відкритя першої зміни.

more...

Працівники медичної галузі отримали грамоти районної державної адміністрації і районної ради та квіти.

16.06.2017 | 16:09

       У переддень Дня працівників медичної галузі голова районної державної адміністрації, голова районної ради Тарас Корець, директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації-депутат обласної ради Вадим Боярський привітали медичних працівників Шумщини із професійним святом.

more...

Голова районної ради Тарас Корець ініціював проведення розширеної наради

15.06.2017 | 09:54

        Голова районної ради Тарас Корець ініціював проведення розширеної наради за участю депутатів-аграріїв, заступника голови райдержадміністрації, представників засобів масової інформації, начальників: відділу агропромислового розвитку, відділу у Шумському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, Шумського відділення Кременецької МДПІ.

more...

Шумська ОТГ отримає на формування інфраструктури більше 10 мільйонів гривень

13.06.2017 | 15:59

 Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року № 410. Згідно з цією постановою для 36 громад Тернопільщини передбачено 115 млн. 49 тис. гривень. Власне, ці кошти будуть спрямовані на розвиток інфраструктури, що належить до комунальної власності сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. При цьому також удосконалено порядок та умови надання вказаної субвенції шляхом розширення напрямів її використання.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік