Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

 

 

 

 

 

j 

14.05.2018 | 11:50
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент: Не існує міжнародних переговорів, де б Україна не піднімала питання звільнення українських заручників. Нікого ми не забуваємо (вiдео)

22.05.2018 | 16:36

«Хочу наголосити офіційно –  не існує жодних міжнародних переговорів ні з нашими європейськими партнерами, ні з нашими американськими партнерами, де би ми не піднімали питання необхідності якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються як на окупованій території, так і політичних в’язнів, яких Росія тримає в тюрмах окупованого Криму і на території РФ», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентом Естонії зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на запитання, що робить Україна задля звільнення політичних в’язнів у Росії.

more...

Тернопільщина — перша в Україні за темпами росту надходжень єдиного податку

22.05.2018 | 15:05

За останні три роки дохідна частина в бюджети області зросла втричі. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час колегії департаменту фінансів, що відбулася 22 травня. Крім цього, на даний час Тернопільщина займає перше місце по Україні щодо темпів росту фактичних надходжень єдиного податку (138,7 %, у порівнянні аналогічним періодом минулого року).

more...

На першому етнофестивалі бджільництва в Тернополі безкоштовно частуватимуть медом (програма заходу, вiдео)

22.05.2018 | 14:51

На регіональному етнофестивалі бджільництва «Медове Тернопілля» частуватимуть медом та наливками з меду, медяниками та медовиками, проводитимуть майстер-класи та ділитимуться порадами із бджолярами-початківцями, а також представлять унікальні виставки творів різних видів народного мистецтва на бджолярську тематику та потішать гостей та учасників фестивалю святковим концертом.

more...

Відбулася позачергова сесія районної ради

22.05.2018 | 14:44

Сьогодні відбулася 33 (позачергова) сесія районної ради. Під час сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, затвердили розпорядження голів районної державної адміністрації та районної ради, затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВ «ШУМСЬК АГРО», підтримали рішення про утворення комунального закладу « Інклюзивно-ресурсний центр Шумської районної ради», заслухали звіт про виконання бюджету за І квартал 2018 року.

more...

Вадим Боярський взяв участь у виїзній колегії Міністерства соціальної політики

22.05.2018 | 12:39

У Харкові, 17 травня, відбулася виїзна колегія Міністерства соціальної політики України під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови міністерства Андрії Реви та за участю представників влади, профільних керівників управлінь, департаментів з різних областей України. До заходу долучився директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський.

more...

На Тернопільщині підприємство, яке виготовляє полімерні упаковки для продукції, збільшує потужності (фото)

22.05.2018 | 09:20

Підприємство устатковане виробничим обладнанням найвідоміших світових виробників, постійно проводиться модернізація виробничих потужностей, підвищення кваліфікації співробітників.

more...

Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин, – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст

21.05.2018 | 15:15

 Усі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України.

more...

Нова школа: Що потрібно знати батькам першокласників

21.05.2018 | 12:04

 Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

more...

У Шумську вшанували пам'ять жертв політичних репресій

21.05.2018 | 09:56

20 травня в Шумську вшанували пам'ять жертв політичних репресій. Цього року виповнюються 80-ті роковини від початку Великого терору, під час якого на території УРСР, згідно з оцінками істориків, було засуджено 198 тис. 918 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілів. 
День пам’яті жертв політичних репресій було започатковано Указом Президента України у 2004 році з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, що відбулися, перш за все, у радянський період історії України. За ці роки мільйони українців постраждали від насильницького впровадження комуністичної ідеології, всебічної боротьби з проявами національної культури, ідеології, духовності, світогляду.

more...

Звернення голови райдержадміністрації стосовно 80-их роковин від початку Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років

20.05.2018 | 08:00

    Шановні краяни! Цього року виповнюється 80 років від початку трагічних подій "Великого Терору" - масових політичних репресій 1937 - 1938 років. Серед людей ці події називають просто - "Тридцять сьомий рік" , і старше покоління розуміє, про що йдеться.
     Адже це гігантський масштаб сталінських репресій, що охопили всі регіони й усі без винятку верстви суспільства, від вищого керівництва до далеких від політики представників творчої еліти, селян і робітників. Скорботні жнива тих років - це більше одного мільйона семисот тисяч осіб арештованих і вивезених до таборів, це 681 тисяча 692 особи, розстріляних без суду і слідства. Український народ пережив не одну хвилю репресій: "червоного терору" 1918 - 1921 років, придушення селянських повстань та насильницької колективізації 20-х, знищення українського села Голодомором 1933 року. Та у 1937-у році сталінський режим намагався остаточно позбавити Україну національної еліти, технічної та художньої інтелігенції, будь-кого спроможного на інакомислення та опір. Лише за п’ять днів в урочищі Сандармох на півдні Карелії енкаведистами було розстріляно більш ніж тисячу в’язнів так званого "Соловецького етапу", серед яких було чимало "українських буржуазних націоналістів": творець театру "Березіль" Лесь Курбас, поет, професор Микола Зеров, драматург Микола Куліш.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка у зв'язку із 32-ою річницею аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2018 | 09:45

  Шановні краяни!Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! 26 квітня — день пам’яті, день скорботи і роздумів. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами  екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я, психіку людей, на  життя. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

more...

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг