Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

 

25 листопда – День пам’яті жертв Голодомору
У1932-1933 роках на долю українського народу випало найстрашніше
в історії лихо, що закарбувалося жовто-чорними кольорами безсилля, відчаю, голодної смерті з нахабним обличчям комунізму. Смерті, яка довго й безжалісно душила мільйони українців, витискаючи останню життєву енергію.
Свого ворога – безжального вбивцю, ката, що прагнучи збудувати свою
імперію, клав у її фундамент безсиле тіло нашого народу – знаємо в обличчя.
Ніколи не забудемо і нікому не пробачимо тих смертей, що прокотилася
Україною, завітали у кожну оселю, заглянули кожному в очі, залишаючи
після себе морок, плач, опухлі людські тіла.
Шановні краяни, розбудовуючи власну державу ми маємо пам’ятати
кожен крок до незалежності, кожну історичну віху, вчитися на помилках,
робити усе можливе, аби подібне не повторилося. У скорботний день пам’яті жертв голодоморів схилімо голови у глибокій жалобі, запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, ставши жертвою геноциду

 

Юрій ГОЛОВАТЮК,

Тарас КОРЕЦЬ,

голова районної державної адміністрації

голова районної ради

 

т 

Прес-служба повідомляє

"Запали свічку пам'яті"

24.11.2017 | 14:52

                В суботу 25 листопада 2017 року о 15.30 год. біля пам’ятнjujзнаку «Тисячам жителів Шумщини - жертвам тоталітарних режимів» (біля відділу поліції) відбудеться мітинг-реквієм «Злочин, якому немає забуття» до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. А о 16:00 відбудеться Всеукраїнська акція “Запали свічку пам’яті».

more...

Про соціально-правовий захист дітей говорили на засіданні колегії

24.11.2017 | 14:46

 Особливу увагу в організації забезпечення соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі потрібно звернути на найбільш вразливі соціальні категорії дитячого населення: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних сиріт, дітей з особливими потребами та тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. На цьому наголосив перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма на засіданні колегії РДА.

more...

Бібліотечні заклади потрібно реформувати аби зберегти

24.11.2017 | 14:40

 Про діяльність закладів культури району в умовах адміністративно-територіальної реформи говорили сьогодні на засіданні колегії районної державної адміністрації.

more...

Урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи

21.11.2017 | 19:04

 Скільки людина існує у цивілізованому світі, стільки й існує усвідомлення нею особливої ролі в суспільстві. І саме ця якість вирізняє справжню особистість із поміж так званих пересічних обивателів. Із гідністю тісно пов’язане поняття честі. Саме почуття національної гідності та самоповаги не дозволяли українцям коритися ворогам ні у минулому, ані тепер.

more...

Степан Барна: Жертви «Ягільницької трагедії» – це приклад патріотизму та боротьби за Україну (відео)

21.11.2017 | 08:26

 З розкопками братської могили, де були поховані 60 українських націоналістів, відкривається черговий пласт української історії і боротьби за незалежність. Це 60 Героїв, які віддали свої життя за свою вільну державу, за національну ідею. І лише сьогодні, через 75 років, їхні душі знайдуть спокій, бо нарешті ми поховали їх за християнським звичаєм. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час перепоховання в’язнів Чортківської тюрми, жертв «Ягільницької трагедії», яких у листопаді 1942 року розстріляли німецькі окупанти.

more...

Депутати пiдтримали урядову iнiцiативу захисту бiзнесу вiд "маски-шоу"

20.11.2017 | 11:58

 16 листопада Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%.

more...

На Тернопільщині освятили Меморіал пам’яті жертвам псевдособору 1946 року (фото)

20.11.2017 | 11:29

 У селі Мушкатівка Борщівського району відбулася посвята та відкриття єдиного в Україні Меморіалу пам’яті жертвам псевдособору 1946 року. Спеціально на відкриття приїхав Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Участь у заході взяли також голови Тернопільської ОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук.

more...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

20.11.2017 | 09:57

 Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017№ 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

more...

На Тернопільщині перепоховали жертв «Ягільницької трагедії» (фото)

20.11.2017 | 08:43

 «Нарешті спокій віднайдуть невинно убієнні…» Сьогодні, 19 листопада, у Чорткові перепоховали 60 останків жертв «Ягільницької трагедії», серед яких були жителі Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. Це саме ті в’язні Чорківської тюрми, яких 27 листопада 1942 року розстріляли німецькі окупанти. Їхню могилу вдалося знайти лише через 75 років після жахливої трагедії у полі між селами Ягільниця та Нагірянка, що на Чортківщині. І сталося це завдяки наполегливості ініціатора пошукових робіт, директора Чортківського педагогічного коледжу Романа Пахолка.

more...

День працівника сільського господарства

17.11.2017 | 20:29

 У районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Привітати трудівників прийшли перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма, голова районної ради Тарас Корець, голова Великодедеркальської сільської ради Іван Данилюк, міський голова Володимир Плетюк.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік