Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

v         

j 

Прес-служба повідомляє

Завтра відбудеться засідання колегії райдержадміністрації

21.02.2018 | 16:29

 Завтра, 22 лютого 2018 року об 10.00  годині в малому залі відбудеться засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядатимуть наступні питання:

1. Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до районної державної адміністрації у 2017 році;

2. Звіт про виконання бюджету району за 2017 рік

more...

29 квітня перші вибори пройдуть у 40 об'єднаних громадах – рішення ЦВК

21.02.2018 | 16:26

 Центральна виборча комісія призначила на неділю, 29 квітня 2018 року, вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ. До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).

more...

Рейд на території населених пунктів Шкроботівка, Круголець

21.02.2018 | 16:20

 В рамках проведення заходів обласної державно-громадської операції «Діти вулиці. Вокзал», відповідно до ст.4,5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», наказу служби у справах дітей РДА від 01 лютого 2018 року № 15-од «Про проведення рейдів у лютому-березні 2018 року» та з метою соціально-правового захисту дітей , 21 лютого 2018 року групою в складі начальника ССД РДА Верещинського В.М., завідувача сектору ССД РДА Гаврилюк В.Г., головних спеціалістів ССД РДА Арістової Н.А., Ковальчук І.І. та спеціаліста з дітьми та молоддю Великодедеркальської сільської ради Сірук Е.Я., здійснено рейд на території населених пунктів Шкроботівка, Круголець.

more...

Нарада щодо декларування доходів

21.02.2018 | 16:14

Начальник відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи Алла Горбатюк провела нараду із керівниками громадських організацій, членами колегіальних органів, державними службовцями та службовцями органів місцевого самоврядування щодо декларування доходів у 2018 році.

more...

Йдемо вперед»: понад 3 роки реформ під головуванням Петра Порошенка (відео)

21.02.2018 | 15:59

Україна стоїть на шляху реформування. І нам уже є, чим пишатися. Маємо свої здобутки та досягнення, які вже сьогодні відчуває кожен українець.

Понад три роки реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка дали конкретний результат. Завдяки пенсійній реформі відбулося осучаснення, перерахунок та підвищення пенсій. Завдяки реформі децентралізації об’єднані територіальні громади сьогодні – самостійні, успішні та фінансово спроможні. Вони мають ресурси та повноваження, що дозволяє розвивати та покращувати інфраструктуру, освіту, медицину, культуру та сільське господарство.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

21.02.2018 | 11:10

 28 лютого 2018 року з 10.00 до 12.00 години в приміщенні Шумської міської ради с. Тилявка  відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області  Аллою Всеволодівною Якубовською.

 

 

more...

"Той факт, що Шумщина уже втретє отримала гуманітарну допомогу – свідчення довіри до нас зі сторони європейських благодійних організацій, яскравий приклад реальної співпраці з міжнародними організаціями" - Віктор Штурма

21.02.2018 | 10:48

 Минулого тижня Шумщина отримала гуманітарний вантаж: медичне обладнання, функціональні ліжка, інвалідні візки, ковдри, матраци, постільну білизну. Допомогу із французької провінції Сен-Жіль-Круа-де-Ві доставив Міжнародний Центр ЮНЕСКО.

more...

«Сьогодні день сльози, вона у небо йде»

21.02.2018 | 10:35

 На  Площі Героїв Майдану уже вчетверте вшанували тих, хто першим став на захист Свободи своєї держави, Гідності кожного її громадянина. Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм «Сьогодні день сльози, вона у небо йде».

more...

Степан Барна: Наше стратегічне завдання – покращити якість доріг області. Тому ми зацікавленні в активній діловій співпраці з будівельними компаніями (фото)

20.02.2018 | 10:04

Ми прагнемо реалізовувати інвестиційні проекти не лише в плані будівництва доріг, а й у розвитку інфраструктури області. Тому підходимо до втілення наших задумів комплексно і шукаємо будівельні компанії, які візьмуться за цю роботу. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками турецької компанії Онур Конструкціон Інтернешнл, яка спеціалізується якраз на цьому напрямі діяльності й вже успішно працює в Україні, зокрема, в сусідній Львівській області.

more...

Благословенне Тернопілля» у Києві зібрало друзів та видатних вихідців з Тернопільщини (фото)

19.02.2018 | 11:04

 На презентації Тернопільської області у Києві, її економічного та мистецького потенціалу, були представлені художні, історичні, культурні та наукові здобутки та досягнення нашого краю. Також свою продукцію презентували аграрії та підприємці області.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг