Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

-

У Шумській районній філії кар’єрні радники допомагають особам з інвалідністю знайти роботу

26.11.2019 | 07:21

З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві Шумською районною філією систематично проводяться міні-ярмарки вакансій, інформаційно-консультаційні заходи, семінари із соціальними партнерами, зустрічі з роботодавцями. Під час проведення заходів привертається увага роботодавців до проблемних питань у сфері зайнятості осіб з інвалідністю, які потребують спільного вирішення. Зокрема щодо створення робочих місць для осіб з інвалідністю, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян, необхідність розвитку системи надомної праці для людей, які мають інвалідність. 

more...

30.10.2019 | 11:03
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

До уваги фізичних осіб-підприємців

08.11.2019 | 09:20

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

more...

Як захиститися від рейдерства

08.11.2019 | 09:16

Проблему краще попередити, ніж згодом долати її наслідки. Отож, пропонуємо кілька порад, які допоможуть захиститися від рейдерства як громадянам, так і бізнесу:

more...

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

31.10.2019 | 09:03
31 жовтня 2019 року в районній державній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації протягом жовтня поточного  року.
Як зауважила тимчасово виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна – розгляду звернень громадян приділяється особлива увага. Поряд з цим у роботі із зверненнями громадян необхідно вжити заходів щодо усунення  причин, що породжують скарги, а також звернення до вищестоящих органів виконавчої влади. more...

Нарада з питань стану соціально-економічного розвитку району з 9 місяців 2019 року

30.10.2019 | 11:35
30 жовтня 2019 року виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна провела нараду з питань стану соціально-економічного розвитку району з 9 місяців поточного року. more...

Освітян Тернопільщини запрошують зняти серіал про свою школу

30.10.2019 | 10:05

 Освітян Тернопільщини запрошують зняти серіал про свою школу

Всеукраїнський освітній серіал“Шкільне reality 2”починає зйомки другого сезону. Авторами та акторами серіалу виступають учні та вчителі українських шкіл. В кожному епізоді вони висвітлюють погляди шкільних команд на різноманітні питання починаючи з розвитку учня як особистості, закінчуючи найважливішими аспектами розвитку країни. Всього до участі в другому етапі зйомок буде відібрано до 50 команд. Запрошуємо тернопільських школярів та вчителів долучитися до процесу зйомок.

more...

Хто такі громадські радники

28.10.2019 | 10:01

 Попри те, що в обласних центрах та великий містах України рівень доступу до професійних юристів доволі високий, чимало мешканців віддалених сіл, маленьких населених пунктів, вразливі та закриті спільноти, малозабезпечені громадяни не мають можливості в будь-який момент потрапити до таких спеціалістів. Це змушує шукати інші шляхи отримання правової допомоги. 

more...

У районній державній адміністрації відбулося засідання комісії

24.10.2019 | 09:52
22 жовтня 2019 року в приміщенні малого залу засідань Шумської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії по визначенню суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Рохманівської сільської ради Шумського району.  more...

#ПраваЗахисників: безоплатне медичне забезпечення

22.10.2019 | 10:56
 Учасники бойових дій мають право на безоплатне медичне забезпечення. Туди входить безкоштовне одержання ліків за рецептом лікаря, першочергове зубопротезування, допомога у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах (якщо військовослужбовець у ЗСУ – понад 20 років, право на лікування у військових госпіталях мають також члени його сім’ї), обстеження та лікування у військово-медичних закладах для себе та членів сім’ї (для військовослужбовців, звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків). more...

Ірина Дубиківська провела тренінг для фахівців відділів ДРАЦС Тернопільщини та Івано-Франківщини

22.10.2019 | 10:16

Змінюємося та стаємо кращими разом!

Фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільської та Івано-Франківської областей об’єднав мотиваційний тренінг, який відбувся 21 жовтня у м. Тернопіль. Провела навчання начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

more...

Архів новин

  

Дорогі земляки!

16.08.2019 | 11:26

 У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

more...

Шановна Шумська громадо!

09.07.2019 | 08:53

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування
Дня громади та 870-річчя міста Шумськ!

more...

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

02.07.2019 | 15:34

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

more...

Шановні представники молодого покоління Шумщини!

26.06.2019 | 14:29

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

more...

Дорогі краяни!

26.06.2019 | 10:27

Щиро вітаємо Вас з національним святом – Днем Конституції!

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг