Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

v         

j 

Прес-служба повідомляє

«Рабів до раю не пускають»: до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні на Тернопільщині відкрили виставку (відео)

22.02.2018 | 16:36

 Трагічні події на київському Майдані 18-20 лютого 2014 року забрали в України понад сотню найкращих доньок та синів. Тернопільщина також збідніла на шістьох Героїв, які загинули від безжальних куль снайперів. Щоб вшанувати їх світлу пам'ять у Державному архіві Тернопільської області відкрили тематичну виставку «Рабів до раю не пускають».

more...

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

22.02.2018 | 16:19

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.  

Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1.5 тис

22.02.2018 | 16:12

 Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону

Сьогодні, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

more...

На сесії районної ради заслухають звіт голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка

22.02.2018 | 15:52

 Завтра, 23 лютого 2018 року відбудеться сесія районної ради. На порядку денному понад 20 питань, серед яких звіт голови районної державної адміністрації .

more...

Нагородження переможців районного літературно-художнього конкурсу «Самчукова криниця»

22.02.2018 | 15:31

В рамках фестивалю української книжності "На білому коні", присвяченого 113-й річниці від дня народження письменника Уласа Самчука, нагороджено переможців районного літературно-художнього конкурсу «Самчукова криниця».

more...

"На білому коні" 2018

22.02.2018 | 15:12

 У мальовничому селі Тилявка – рідному селі Уласа Самчука – та у районному будинку культури з нагоди 113-ї річниці від Дня народження письменника відгомонів фестиваль української книжності «На білому коні». Вшанувати відомого земляка зібралися шанувальники книжності із Тернопільської та суміжних областей. Гості фестивалю відвідали літературно-меморіальний музей Уласа Самчука, що знаходиться в приміщенні сільської школи, та поклали квіти до пам’ятника відомому земляку на шкільному подвір’ї.

more...

Завтра відбудеться засідання колегії райдержадміністрації

21.02.2018 | 16:29

 Завтра, 22 лютого 2018 року об 10.00  годині в малому залі відбудеться засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядатимуть наступні питання:

1. Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до районної державної адміністрації у 2017 році;

2. Звіт про виконання бюджету району за 2017 рік

more...

29 квітня перші вибори пройдуть у 40 об'єднаних громадах – рішення ЦВК

21.02.2018 | 16:26

 Центральна виборча комісія призначила на неділю, 29 квітня 2018 року, вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ. До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).

more...

Рейд на території населених пунктів Шкроботівка, Круголець

21.02.2018 | 16:20

 В рамках проведення заходів обласної державно-громадської операції «Діти вулиці. Вокзал», відповідно до ст.4,5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», наказу служби у справах дітей РДА від 01 лютого 2018 року № 15-од «Про проведення рейдів у лютому-березні 2018 року» та з метою соціально-правового захисту дітей , 21 лютого 2018 року групою в складі начальника ССД РДА Верещинського В.М., завідувача сектору ССД РДА Гаврилюк В.Г., головних спеціалістів ССД РДА Арістової Н.А., Ковальчук І.І. та спеціаліста з дітьми та молоддю Великодедеркальської сільської ради Сірук Е.Я., здійснено рейд на території населених пунктів Шкроботівка, Круголець.

more...

Нарада щодо декларування доходів

21.02.2018 | 16:14

Начальник відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи Алла Горбатюк провела нараду із керівниками громадських організацій, членами колегіальних органів, державними службовцями та службовцями органів місцевого самоврядування щодо декларування доходів у 2018 році.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг