Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

т 

Прес-служба повідомляє

Відбулися зміни у правилах оформлення посвідки на тимчасове проживання

18.10.2017 | 11:55

       Нещодавно набув чинності Закон України від 23 травня 2017 року № 2058-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій". Відтак до Закону "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" внесено нові статті, якими визначено строки видачі посвідки на тимчасове проживання та плату за їх видачу.

more...

Громадяни минулого. Осіб, які досі живуть з недійсними паспортами, закликають прийти в міграційну службу

18.10.2017 | 11:50

 В Україні проживає близько 30 тисяч осіб без громадянства або осіб із невизначеним громадянством - апатридів. Є вони практично у всіх областях, не виключення і Тернопільщина. Більшість з цих осіб – вихідці з колишніх республік СРСР, які досі, в силу різних причин, проживають в Україні з радянськими паспортами або й взагалі без документів, - пояснюють у міграційній службі Тернопільщини.

more...

Нарада з питань завершення бюджетного 2017 року та формування бюджету на 2018 рік

17.10.2017 | 11:59

Про завершення бюджетного 2017 року та формування бюджету на 2018 рік говорив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрій Валентинович Панасюк із сільськими головами та головними бухгалтерами бюджетних установ. 

more...

Уряд підвищив розмір державної соціальної допомоги інвалідам дитинства та дітям-інвалідам

17.10.2017 | 11:52

          Урядом України нещодавно прийнято рішення, яким передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги з 1 жовтня 2017 року, призначеної відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам»  і нові розміри допомоги становитимуть

more...

У районах Тернопільщини одночасно відкрили меморіальні дошки, присвячені 75-річчю УПА

17.10.2017 | 11:01

 На території Тернопільської області 13 жовтня відбулося одночасне відкриття меморіальних дошок, присвячених 75-ій річниці створення Української повстанської армії. До урочистостей у різних районах Тернопільщини долучилися голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голови районних державних адміністрацій, представники духовенства, воїни АТО, педагогічні колективи, школярі та громадськість.

more...

Степан Барна: На прикладі українських повстанців мають виховуватись майбутні захисники нашої Держави (фото)

17.10.2017 | 10:56

        Два дні, 13-14 жовтня, у «повстанському» лісі за селом Антонівці Шумського району тривав фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Під час фестивалю, ініційованого Тернопільською обласною державною адміністрацією, в ході історичної реконструкції кожен міг відчути себе повстанцем і пізнати тогочасний побут – пройти блок-пости і повстанські дозори, долучитися до історичних вишколів, «озброїтись» історичною, краєзнавчою та патріотичною літературою від ЛІТБАТУ, ознайомитися з раритетними документами ОУН-УПА в штабі та пресовій кімнаті, відвідати реставровані об’єкти повстанського табору – пекарню, конюшню, криївку. І найголовніше – поставити собі запитання: «А мені б це було під силу? А я б так зміг?..»

more...

"Луни повстанського краю"

17.10.2017 | 10:36

         Шумщина, Стіжок, Антонівці – невід’ємна частина національно-визвольної боротьби українського народу. Саме тут здавна кувалася гордість українського війська, плекалася його звитяга. Тому не випадково фестиваль-реконструкцію, присвячений 75-ій річниці утворення Української Повстанської Армії відзначала уся Тернопільщина в антоновецькому «повстанському» лісі, де розташовано штаб воєнної округи «Волинь-Південь».

more...

Відкриття меморіальної дошки у Стіжку

17.10.2017 | 10:25

           З нагоди 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та з метою вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за Україну на території області одночасно відкрили понад 200 меморіальних дошок. Однією із них стала дошка у Стіжку - селі, де за незалежність України загинули 56 героїв.

more...

Програма фестивалю-реконструкції "Луни повстанського краю". Два дні з життя табору військової округи УПА "Волинь-Південь".

13.10.2017 | 09:37

13 жовтня

14:00 Ідеологічний вишкіл із Святославом Липовецьким та Сергієм Волянюком
15:00 Пісні повстанського краю: Орест Лютий з "Лагідною та суворою українізацією", Володимир Вермінський з "Відлунням криївки"
18:00 Повстанські кіно ночі: документальний фільм "Жива УПА" (зустріч з авторською групою), фільм "Нескорені", презентація фільму "Червоний".

more...

ЦНАПи видаватимуть посвідчення водія і реєструватимуть шлюби

13.10.2017 | 09:04

11 жовтня, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономрозвитку щодо розширення переліку адміністративних послуг, які громадяни України можуть отримати у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У першу чергу розпорядження Кабміну впорядковує чинні нормативно-правові акти відповідно до ухвалених Верховною Радою чотирьох нових Законів України. Ці закони головним чином спрямовані на децентралізацію повноважень органів виконавчої влади надавати адміністративні послуги.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік