Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

v         

j 

Прес-служба повідомляє

Засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

20.03.2018 | 16:53

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Побережної відбулося засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією розглянуто 3 заяви осіб, що прибули із зони проведення антитерористичної операції на тимчасове проживання у Шумський район щодо призначення їм соціальних виплат та 5 звернень із управління Пенсійного фонду щодо призначення та виплати зазначеним особам пенсій.

more...

Уряд виділив 400 млн грн на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн – саме для ОСББ

20.03.2018 | 15:52

Про особливості програми «теплих кредитів», її фінансування та нововведення розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук слухачам радіо «Новое время».

На відшкодування населенню та ОСББ за «теплими кредитами» у 2018 р. виділено 400 млн грн, зокрема:

7,7 млн грн – на заміну газових котлів на твердопаливні;

202 млн грн – на утеплення приватного житла;

more...

Віктор Штурма провів нараду щодо стану використання водних ресурсів у районі

20.03.2018 | 15:17

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма провів нараду щодо стану використання водних ресурсів у районі. Зокрема, обговорили заходи, що вживаються з боку районної державної адміністрації для підвищення ефективності природокористування, проаналізували стан приведення укладених договорів оренди водних об’єктів у відповідність з вимогами чинного законодавства в частині встановлення ставок орендної плати.

more...

"Гаряча" телефонна лінія голови районної державної адміністрації

20.03.2018 | 14:28

 Відбулася «гаряча» телефонна лінія голови районної державної адміністрації Юрія Мартиновача Головатюка. Упродовж години очільник району відповідав на питання жителів Шумщини, що стосувалися, здебільшого, проблем транспортного сполучення сіл із районним центром, ремонту доріг. Не менше цікавить громадськість і розвиток кооперативів та державна підтримка села.

more...

Мінсоцполітики оголосило про набір регіональних координаторів

20.03.2018 | 12:21

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, серед інших заходів, передбачено протягом березня – липня 2018 року здійснення перевірки 80% особових справ осіб, які отримують допомогу згідно Закону України ,,Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

more...

Аграрії можуть скористатися державними програмами підтримки (вiдео)

20.03.2018 | 12:17

Мінагрополітики продовжує серію анімаційних відеороликів, які інформують аграріїв про державні програми підтримки та запрошують ними скористатися.

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.  Зокрема, програмою держпідтримки передбачено компенсацію у 2500 грн громадянам за утримання молодняку ВРХ до 13 місяців.

more...

Степан Барна приєднався до флешмобу #Крим_це_Україна (відео)

20.03.2018 | 12:14

Долучайся і ти до нашого флешмобу #Крим_це_Україна! Вислови свою підтримку українцям, які сьогодні проживають на незаконно анексованому півострові і які мріють про повернення додому, про те, що в Автономній Респуліці Крим знову майорітиме синьо-жовтий стяг! 

«Бо для мене Крим – це українська земля, – каже очільник Тернопільщини Степан Барна, – де проживають мої друзі! І жоден чобіт жодного окупанта не здатний буде зробити Крим неукраїнським! І жодні намагання Путіна його у нас не віднімуть!»

more...

Степан Барна: Сьогодні політика держави – це політика максимального сприяння (відео)

20.03.2018 | 09:53

Завдяки політиці держави, яка спрямована на максимальне сприяння та розвиток своїх територій, ми, на прикладі Тернопільської області, можемо реалізовувати конкретні справи. Зокрема, за два останніх роки спрямували з державного бюджету на розвиток інфраструктури близько 2 млрд. грн., з яких щонайменше 1,5 млрд. грн. – на будівництво і капітальний ремонт магістральних доріг області, в тому числі, й в рамках проекту Go Highway. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. 

more...

Уряд ліквідував черги за засобами реабілітації для людей з інвалідністю

19.03.2018 | 17:00

Уряд ліквідував черги за засобами реабілітації для людей з інвалідністю. Про це Міністр соціальної політики України заявив у Верховній Раді під час «Години запитань до Уряду».

«У Державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 977 млн 600 тис. грн на забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, що становило лише 60 відсотків від заявленої потреби і утворювало майже річну чергу за отриманням таких виробів. Уряд вишукав резерви фінансування, та обсяги програми було збільшено на 652 мільйони гривень за рахунок внутрішнього перерозподілу коштів між програмами Міністерства соціальної політики», - заявив Міністр.

more...

Степан Барна: Українці за кордоном є добрими промоутерами нашої держави в світі, а тому ми прагнемо відновити спілкування і готові до співпраці з ними!

19.03.2018 | 16:57

Українська діаспора – це понад 20 млн. українців в світі, які є добрими промоутерами нашої держави на міжнародному рівні. Тому сьогодні ми активно працюємо в тому напрямі, щоб відновити спілкування зі всіма закордонними українцями та готові до співпраці з ними! Це підкреслив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття тренінгового проекту для молодих лідерів із представників української діаспори «Молодіжний лідер СКУМО», які приїхали до нас із 12 країн світу.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг