Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Гарячі новини

Вітання голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня медичного працівника

15.06.2018 | 09:36

            Шановні медичні працівники! За доброю традицією у третю неділю червня відзначається ваше професійне свято — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

            Почесна місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

           

more...

Звернення голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня Героїв

23.05.2018 | 08:29

Традиційно 23 травня ми відзначаємо День Героїв. У цей день вшановуємо українських вояків – борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців та вояків Української Повстанської Армії та діячів ОУН.

День Героїв – це день пам'яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави, це свято величі духу українських воїнів, які є символом незборимості Української Нації.

more...

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка з нагоди Дня Героїв

23.05.2018 | 08:17

Щороку, 23 травня, відзначаємо День Героїв – свято борців  за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, воїнів АТО, героїв «Небесної сотні», день вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української гідності.                                                                                

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

more...

28.09.2017 | 16:38

 Шановні освітяни!

            Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

         Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем, котрий наполегливо і лагідно вів дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

         Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

         Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну  авторитетною європейською державою.

         Висловлюємо щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій.

         Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

 

Юрій

ГОЛОВАТЮК,

Тарас

КОРЕЦЬ,

голова районної державної адміністрації

голова районної ради

more...

28.09.2017 | 16:31

 В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі - мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми - відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

І саме такі родини сьогодні вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

 

Голова райдержадміністрації

Голова районної ради

 

Ю.М.ГОЛОВАТЮК

Т.Ф.КОРЕЦЬ

 

more...

25.07.2017 | 14:28
  more...

13.02.2017 | 10:34

 Шановні воїни-інтернаціоналімти, ветерани афганської війни!

         Зкожним роком все більше віддаляємось від часів афганської війни. Але навіть часу не підсилу зтерти з пам’яті подвиги та вірність військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі синів та дочок України.

            Схилімо в скорботі голови, згадавши тих, котрі не повернулися з горнила тієї жорстокої війни.

            Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців, котрі з честю виконували свою непросту місію. Виявлені вами відвага та стійкість є одним з кращих прикладів служіння Батьківщині.

            У цей день висловлюємо щиру вдячність всім учасникам бойових дій на  території інших держав за неоціненний внесок у врегулювання конфлікту та збереження миру. Бажаємо міцного здоров’я, душевного спокою, віри в майбутнє та благополуччя вам і вашим родинам !

         Голова районної державної                             Голова районної ради

        адміністрації                                                   Тарас Корець    

       Юрій Головатюк

more...

З Днем працівника соціальної сфери

04.11.2016 | 12:29

Картинки по запросу працівники соціальної сфериШановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята Ваша невтомна щоденна праця є важливою та необхідною. Адже вона безпосередньо пов’язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, про їх краще життя, умови праці та відпочинку. Все це є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей, непростий для України, час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, болі та життєві негаразди, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Шановні працівники соціальної сфери!

Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

 

З глибокою повагою

 

Юрій ГОЛОВАТЮК голова Шумської райдержадміністрації

Тарас КОРЕЦЬ голова Шумської районної ради

Володимир ПЛЕТЮК Шумський міський голова

 

more...

Із професійним святом – Днем працівників освіти!

30.09.2016 | 10:59

  Шановні освітяни Шумщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Важко уявити життя сучасної дитини без мудрого наставника, педагога, чиє золоте серце сповнене любові та доброти. У долі кожної людини вчитель залишає особливий слід.

more...

З професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

30.09.2016 | 10:56

  Шановні бібліотекарі району!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

Одним з див, створеним людським розумом і руками, є книга, яка втілює у собі усі знання про життя світу, увесь багатогранний історичний досвід народів землі. Бібліотеки були і залишаються найважливішим і незмінним осередком підвищення рівня освіченості і духовності суспільства.

more...

30 вересня відзначатиметься День національного усиновлення

29.09.2016 | 15:11

            Захист дитини є одним із пріоритетів нашої держави і відповідно до Указу Президента України в нашій державі щорічно 30 вересня відзначатиметься День  національного усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих.

more...

Звернення голови Тернопільської ОДА Степана Барни у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

29.09.2016 | 12:42

 29 вересня цього року в Україні відзначають 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру. Урочище Бабин Яр — всесвітньо відомий символ однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту.

more...

29 вересня — роковини з дня трагедії у Бабиному Яру

28.09.2016 | 08:30

На Тернопільщині згадують жертв трагічих подій у Бабиному Яру. 29 вересня  Україна вшанує 75-ті роковини з дня трагедії.
У рамках жалобних заходів, що відбудуться на всеукраїнському рівні, місцевим медіа рекомендовано встановити жалобну свічку в логотип, а також внести зміни у програми — обмежити трансляції розважальних передач, концертів, уникати цього дня масових розважальних заходів загалом.
Основні заходи в Києві заплановані у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр», звідки відбудеться пряма трансляція.

more...

22.08.2016 | 14:46

Дорогі Шумчани!

  24 серпня український народ святкує величний  ювілей Незалежності. 25 років тому ми почали самостійно будувати свою країну.  Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але саме нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс   бути господарями на своїй багатій та прекрасній   українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані  виправдати надії наших великих попередників.  Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи.  Україну не знищили війни,  багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. І нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Але завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Захищаючи рідну землю, полягло багато українців, які до останнього подиху виконували свій військовий обов`язок чесно і героїчно, які віддали своє життя за свою країну, за свій народ, для яких «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом життя.

Наша сильна і мужня, духовно багата нація зможе вистояти і у цих випробуваннях – ми переможемо!  Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею, добробутом, життям.

Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки  могли гордитися нею, живучи в  повній гармонії  та достатку.

Дорогі земляки!

Вітаємо Вас з нашим великим національним святом . Від щирого серця  зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює Вас на нові звершення  в ім’я Соборної Незалежної  України.

Слава Україні! Слава нашим героям!

Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! 

Зі святом Незалежності України!

 

З повагою 

 

ЮрійГОЛОВАТЮК                 Тарас КОРЕЦЬ,           Володимир ПЛЕТЮК,

голова Шумської                       голова Шумської          міський голова

райдержадміністрації             районної ради

more...

Програма святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

15.08.2016 | 10:07

23.08.2016

10.00 – мітинг до Дня Державного Прапора України ( по вул. Українська, біля флагштоку з Державним прапором)

15.00 – виставка робіт та майстер-класи народних умільців (міський стадіон)

            - фотовиставка (міський стадіон)

            - акція «Фотопатріот» (міський стадіон)

16.00 – урочистий концерт до Дня Незалежності України (міський стадіон)

24.08.2016

8.00 – святковий спортивний пробіг у парку «Соснина»

12.00 - чемпіонат району з футболу «Шумськ-Сураж»

12.00 – квест у міському парку

14.00 – акція  «Фотопатріот» та фотовиставка у міському парку

15.00 – концертна програма фіналіста телепрограми «Х-фактор» гурту «ТРІОДА» (міський парк)

16.00 – спортивні змагання (шахмати, шашки, теніс, дартс) (міський парк)

20.00 – дискотека «З Україною в серці» (міський парк)

more...
Усього: 79
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг