Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Степан Барна: Наше стратегічне завдання – покращити якість доріг області. Тому ми зацікавленні в активній діловій співпраці з будівельними компаніями (фото)

20.02.2018 | 10:04

Ми прагнемо реалізовувати інвестиційні проекти не лише в плані будівництва доріг, а й у розвитку інфраструктури області. Тому підходимо до втілення наших задумів комплексно і шукаємо будівельні компанії, які візьмуться за цю роботу. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками турецької компанії Онур Конструкціон Інтернешнл, яка спеціалізується якраз на цьому напрямі діяльності й вже успішно працює в Україні, зокрема, в сусідній Львівській області.

more...

Благословенне Тернопілля» у Києві зібрало друзів та видатних вихідців з Тернопільщини (фото)

19.02.2018 | 11:04

 На презентації Тернопільської області у Києві, її економічного та мистецького потенціалу, були представлені художні, історичні, культурні та наукові здобутки та досягнення нашого краю. Також свою продукцію презентували аграрії та підприємці області.

more...

Подальша децентралізація - серед пріоритетів Уряду на 2018 рік, - Володимир Гройсман

19.02.2018 | 11:00

Запропонована Урядом політика економічного зростання та реформування промисловості і соціальної сфери – це шлях створення нової, сильної української держави, яку поважає світ і в якій поважають громадянина. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні, 14 лютого, Глава Уряду представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні напрямки реформ у 2018 році.

more...

Від сьогодні у Шумському районному секторі державної міграційної служби запрацювала електронна черга

19.02.2018 | 10:42

УВАГА! З 19 ЛЮТОГО ДО ЦЬОГО ПІДРОЗДІЛУ МОЖНА БУДЕ ЗАПИСАТИСЯ ДО ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

more...

Консультує міністр юстиції

19.02.2018 | 10:36

       Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

more...

Шумщина попрощалася із Олександром Пилип’юком із Биковець

17.02.2018 | 10:20

 Шумщина попрощалася із Олександром Пилип’юком із Биковець. Серце військовослужбовця зупинилося у Мукачевому, на місці постійної дислокації.

more...

Тернопільщина — взірцевий регіон для залучення іноземних інвестицій

16.02.2018 | 10:01

 Інвестори, які започатковують бізнес на Тернопіллі — дуже успішні, плідно співпрацюють з обласною державною адміністрацією і планують розвиток своєї справи не лише у цьому регіоні, а й за його межами. Про це наголосила заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  Уляна Хром’як під час презентації області «Благословенне Тернопілля».

more...

Степан Барна: «Благословенне Тернопілля» цьогоріч презентує потенціал Тернопільщини у новому форматі (фото)

16.02.2018 | 09:55

У Києві в рамках виставки «Благословенне Тернопілля» відбувся бізнес-ланч з представниками різних секторів економіки, профільних міністерств, підприємцями та народними депутатами від Тернопільщини Тарасом Юриком та Олегом Барною за участі голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, голови облради Віктора Овчарука, міського голови Тернополя Сергія Надала.

more...

Уряд оптимізував перелік захворювань, профілактика, діагностика та ліквідація яких здійснюється за бюджетні кошти

15.02.2018 | 16:07

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 лютого 2018 року ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів».

more...

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 15:41

Офіційно для українців війна в Афганістані закінчилася 15 лютого 1989 року. Та для тих, хто на власні очі бачив усі її жахіття, вона не закінчиться ніколи. Сьогодні у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-у річницю виведення тоді ще радянських військ з території Республіки Афганістан у міському парку було велелюдно. До пам’ятника воїнам-афганцям прийшли ветерани афганської війни, містяни та жителі району, аби вшанувати полеглих у «чужій» війні, адже Шумщина втратила двох своїх синів – Віктора Матевощука та Василя Жуковського.

more...
Усього: 1963
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг