Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 13.02.18 | 12:16

Підсумкова медична рада в Шумській центральній лікарні.

12 лютого 2018 року, під керівництвом начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації В.Г.Богайчука, голови Шумської райдержадміністрації Ю.М.Головатюка відбулася підсумкова медична рада в Шумській центральній лікарні.
У рамках заходу головний лікар Шумської ЦРЛ Бобровський А.Є. проаналізував роботу усіх служб, підрозділів медзакладу, стан виконання доведених управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації завдань, висвітлив проблемні питання та окреслив напрямки роботи щодо їх вирішення.
Андрій Євгенович наголосив, що у 2017 році з метою поліпшення матеріально-технічної бази та умов праці персоналу, якості надаваних медичних послуг населенню зроблено було чимало. Зокрема за сприяння районної державної адміністрації, агрохолдингу «Мрія», Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО та місцевих аграріїв Шумська ЦРЛ отримала санітарний автомобіль Citroen; коштом фонду Регіонального розвитку та районного бюджету проведено реконструкцію покрівлі Шумської центральної районної лікарні та перекрито дах стаціонарного корпусу В.Дедеркальської РКЛ на загальну суму більше 1,8 млн. грн.; придбано медичне обладнання; для районного центру ПМСД придбано комп’ютери.
Про всебічну підтримку та сприяння розвитку медичної галузі району говорив голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк. Він наголосив, що розвиток та реформування медицини району повинні здійснюватися спільними зусиллями медиків та органів влади. До того ж у плані заходів з реалізації у 2018–2020 роках Стратегії розвитку Шумського району до 2020 року передбачено проведення реконструкції, утеплення фасаду, реконструкції мереж водо- та теплопостачання, водовідведення Шумської центральної районної лікарні, придбання сучасного обладнання.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Богайчук В.Г. ознайомив лікарів з напрямками реформування медичної галузі та первинної ланки зокрема, перспективами розвитку госпітальних округів, наголосив на покращенні якості надання медичної допомоги та професійному зростанні лікарів.

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг