Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 09.01.20 | 10:04

3 січня 2020 року, напередодні різдвяних свят, учасниками Шумської організації «Пласт» урочисто вручено Вифлеємський вогонь миру представникам Шумської районної державної адміністрації, Шумської районної ради та Шумської міської ради.

3 січня 2020 року, напередодні різдвяних свят, учасниками Шумської організації «Пласт» урочисто вручено Вифлеємський вогонь миру представникам Шумської районної державної адміністрації, Шумської районної  ради та Шумської міської ради.

 Як зазначила  у своєму  виступі тимчасово виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Побережна – цей  вогонь є  символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Світло Вифлеємського вогню  символізує солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. Ще у XII столітті один учасник христових походів привіз це світло з Вифлеєму, як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого Добра.

 За традицією, в знак подяки,  пластунам вручено подарунки та солодощі. Святкове дійство завершилось спільною різдвяною колядою. 

 

Фото за посиланням https://www.facebook.com/Shumska.RDA/photos/pcb.695975350934550/695971424268276/?type=3&theater

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг