Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Новини

Роздрукувати 15.01.20 | 09:07

Дорогі краяни!

Дорогі краяни!

 Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність.

 До таких подій належить 22 січня – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.  Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України. 

Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! 

 Слава Україні!

 

 

Тимчасово виконувач обов’язків голови Шумської  районної державної адміністрації    

 

Голова  Шумської районної ради

Тетяна ПОБЕРЕЖНА     

Тарас КОРЕЦЬ

 

    

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг