Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Як отримати земельну ділянку


Як отримати земельну ділянку

Військовослужбовці, які виконують завдання у зоні антитерористичної операції, можуть отримати у власність земельні ділянки для різних цілей.

Для цього учаснику АТО треба звернутись до ВІДДІЛУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ШУМСЬКОМУ РАЙОНІ  з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Зазначеним особам фахівці Держгеокадастру в районі нададуть допомогу при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки з наданням графічного матеріалу з бажаним місцем розташування її в межах законодавства.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 2-17-76 - ВІДДІЛ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ШУМСЬКОМУ РАЙОНІ   за адресою місто Шумськ, вулиця Українська, 59,  другий поверх,  кабінет ....

Військовослужбовець звертається з клопотанням до:

-          ВІДДІЛУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ШУМСЬКОМУ РАЙОНІ за місцем розташування земельної ділянки, якщо бажана земельна ділянка відноситься до земель сільськогосподарського призначення державної власності;

-          відповідної сільської або міської ради, якщо бажана земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту;

-          районної державної адміністрації, якщо бажана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту та не відноситься до земель сільськогосподарського призначення державної власності і необхідна для дачного будівництва.  

Відповідно до статті 26 Закону України „Про землеустрій” розробниками документації із землеустрою є:

  - юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;

   - фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Перелік розробників документації із землеустрою на території району можна отримати в ВІДДІЛІ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ШУМСЬКОМУ РАЙОНІ. 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг