Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині безкоштовні електронні ключі отримали майже 10 тис. осіб


Минулого року Центри обслуговування платників, які створені та функціонують при об’єднаних державних інспекціях і їх відділеннях, відвідали понад 473,5 тис. платників податків і отримали більш як 78,6 адміністративних послуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яка була надана 45 тис. 113 фізичним особам або 57,3 % від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 6 тис. 318 (8 %), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 4 тис. 846 (6,1 %), реєстрація книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 4 тис. 433 (5,6 %), реєстрації платників єдиного податку – 3 тис. 693 (4,6 %).

У приміщенні ЦОП Тернопільської ОДПІ працівники відділу реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України надають послуги з безкоштовної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян. Послугами підрозділу протягом 2016  року скористались 9 тис. 874 платники податків.

Крім того, у залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор он-лайн». У вівторок та четвер проводяться сеанси скайп-зв’язку з платниками податків з надання консультацій. Такою послугою торік скористалися 166 платників податків.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг