Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платникам Тернопільщини відшкодовано 296 млн грн ПДВ


Минулого року 76 представників бізнесу Тернопільщини заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 387 млн гривень. У 2015 році ця сума становила 170 млн гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, станом на початок січня цього року платникам податків області вже відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 296 млн грн ПДВ. Для порівняння: у 2015 році держава повернула платникам ПДВ 168 млн гривень.

За результатами проведених перевірок торік упереджено 13 млн грн заявленого до відшкодування податку на додану вартість.

Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 115 млн гривень, з них 103 млн грн перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 12 млн грн – в стадії судового та адміністративного розгляду.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг