Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Громадська рада при ГУ ДФС в Тернопільській області провела чергове засідання


Чергове засідання Громадської ради, яке відбулось нещодавно у ГУ ДФС у Тернопільській області, було присвячене податковим змінам, що вступили в дію з 1 січня цього року та питанням, які виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності. У засіданні взяли участь заступники начальника фіскальної служби області Сергій Господарик та Надія Лопатинська.

Звертаючись до учасників заходу заступник начальника відомства Сергій Господарик зазначив, що минулого року законодавці прийняли три закони, які суттєво вплинули на Податковий кодекс України: «Це насамперед Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», де визначено мінімальну зарплату у розмірі 3200 грн і, крім того, два інших закони України, якими внесено суттєві зміни як у єдиний соціальний внесок, так і в податки та збори, які сплачують у місцеві бюджети».

Сергій Степанович коротко ознайомив учасників засідання із основними цьогорічними податковими новаціями. Відтак розповів про нове у спрощеній системі оподаткування, акцизному та транспортному податку, податку на нерухоме майно та єдиному соціальному внеску тощо.

В свою чергу, Надія Лопатинська акцентувала увагу присутніх на помилках податкового законодавства, виявлених при перевірках субєктів господарювання.

Під час  зустрічі  присутні затвердили доопрацьований План роботи Громадської ради. Крім цього, відбулася жвава дискусія щодо змін законодавства 2017 року, їх вплив на суспільство та підприємницьку діяльність зокрема. Вона стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Тернопільщини і фіскальних органів.

На завершення засідання голова Громадської ради при ГУ ДФС в області Михайло Лучко подякував учасникам за змістовну та продуктивну роботу, а також за активну позицію всіх членів Громадської ради, спрямовану на вдосконалення податкового та митного законодавства.

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг