Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Роботодавці Тернопільщини спрямували до соцфондів понад 1,2 млрд грн ЄСВ


За дев’ять місяців платники Тернопільщини перерахували до бюджету 1 млрд 206,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 75,2 млн грн більше за очікувані показники. Виконання бюджетного призначення становить майже 107%.

Зокрема, за підсумками вересня поточного року на соціальні гарантії направлено 139 млн грн ЄСВ, додатково надійшло 12,9 млн гривень.

Варто нагадати, що з 1 січня 2016 року із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року № 909-VIII суттєво зменшено навантаження на фонд заробітної плати. Зокрема, для всіх роботодавців встановлена єдина ставка єдиного соціального внеску – 22% до бази нарахування (раніше вона складала від 36,2 і до 49,7% відповідно до класу професійного ризику); максимальна величина бази нарахування ЄСВ становить 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Крім того, скасовано утримання ЄСВ із заробітної плати (доходу) робітників, яке складало 3,6%.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг