Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Минулого року до ДФС Тернопільщини надійшло 172 письмових звернення


У 2016 році до територіальних органів ДФС у Тернопільській області надійшло 172 письмових звернення від 188 громадян. Це на 20 звернень більше, ніж у 2015 році. Серед листів – 155 заяв та 17 скарг, у т.ч. 5 колективних звернення від 20 громадян.

Переважно письмові звернення адресували ГУ ДФС в області (82 звернення або 47,7%), Тернопільській ОДПІ (74 звернення), Кременецькій ОДПІ (10 звернень), Бучацькій ОДПІ (4 звернення) та Чортківській ОДПІ (2 звернення).

Серед авторів письмових звернень 21 підприємець, 11 пенсіонерів, 5 працівників органів ДФС (у т.ч. колишніх), 2 фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 2 селянина, 2 держслужбовці, журналіст, суддя, а по 143 громадянах соціальний стан авторів звернень не визначено.

За тематикою найбільше звернень надійшло з інформуванням про ухилення від сплати податків – 50 звернень, з питань, пов’язаних із проведенням контрольно-перевірочної роботи – 36 звернень, щодо адміністрування загальнодержавних податків – 25 звернень тощо. 

Із отриманих звернень розглянуто у встановлений законом термін 164 звернення, ще 8 звернень перебувають на виконанні, термін розгляду по яких не настав. За результатами розгляду 81 звернення вирішено позитивно, надано роз’яснення по 39 зверненнях, по 14 зверненнях надано відмову у їх задоволенні, 13 звернень перенаправлено за належністю, 14 звернень не підлягали розгляду, ще 3 звернення повернуто авторам.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг