Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Податкова накладна без коду товару і послуги та без штрафу


При складанні податкової накладної з 2017 року запроваджується заповнення коду товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуги – коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

При цьому платники податків мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири цифри відповідного коду. Відзначимо, що при здійсненні платниками постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, код згідно з УКТ ЗЕД зазначається в податковій накладній повністю.

До внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код товару згідно з УКТ ЗЕД слід зазначати в графі 3 табличної частини податкової накладної. Код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг до внесення змін до форми податкової накладної тимчасово не зазначається. Таке не відображення з 1 січня 2017 року до дати набрання відповідних змін до форми податкової накладної не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної.

Вищевказані зміни стосуються також і розрахунків коригування до податкових накладних, які складаються з 1 січня 2017 року, незалежно від дати складання податкових накладних (до 1 січня 2017 року чи після цієї дати), до яких складають такі розрахунки коригування.

При складанні податкових накладних не за операціями з постачання товарів/послуг, а з метою нарахування податкових зобовязань до пункту 198.5 статті 198 ПКУ та/або статті 199 ПКУ код товару згідно з УКТ ЗЕД, а для послуги - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, не зазначається.

Про такі зміни йдеться у листі ДФС України від 20.01.2017 №1312/7/99-99-15-03-02-17 «Про особливості складання податкових накладних, починаючи з 1 січня 2017 року».
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг