Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Минулого року на особистому прийомі в керівництва органів ДФС області побували 67 мешканців Тернопільщини


Посадові особи територіальних органів ДФС у Тернопільській області торік провели 67 особистих прийомів громадян, зокрема, начальник ГУ ДФС в області – 7, заступники начальника ГУ ДФС в області – 16, інші посадові особи ГУ ДФС в області – 20, начальники об’єднаних податкових інспекцій – 6, їх заступники – 14, інші посадові особи ОДПІ – 4 особистих прийоми.

На особистий прийом до посадових осіб органів ДФС області звернулись 33 підприємців, 4 безробітні громадяни, 7 пенсіонерів, 3 працівників бюджетної сфери,  2 фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, працівник органів ДФС, селянин та 16 громадян інших категорій. 

За результатом зустрічей громадянам надано 47 усних роз’яснень, 20 питань вирішено позитивно.

Нагадуємо, що записатись на прийом до посадових осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області можна за номером (0352) 43-46-33, а ознайомитись, хто з керівництва і коли приймає, можна на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг