Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Минулого року на Тернопільщині податкову знижку отримали 4 тис. 745 громадян


До фіскальних органів Тернопільщини у 2016 році подано 4745 декларацій про майновий стан та доходи від громадян області, які відобразили 46,9 млн грн витрат і відповідно заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку. Зокрема, 4215 декларацій, а це 88,8%, стосувалися отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 106 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 378 – зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 9 – із витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей, 23 – із витратами у вигляді пожертвувань, 11 – у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів, 3 – із витратами на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла.

За наслідками перерахунків цим громадянам начислено до повернення 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 5,5 млн грн податку або 97% від визначеної суми  вже повернено.

Доречно нагадати, що декларація на податкову знижку подається протягом року. Разом із нею документи для підтвердження витрат, що включають до податкової знижки.

Фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою щодо суми коштів, сплачених за навчання, на вимогу контролюючого органу, крім декларації про майновий стан і доходи, надає:

- відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери;

- договір з навчальним закладом;

- довідку про отримані у звітному році доходи;

- документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення).

Варто пам’ятати, що право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року (тобто у 2017 році за 2016 рік) на наступні податкові роки не переноситься.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг