Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Оксана Антонович: «Від нашої співпраці із владою області залежатиме, яка кількість коштів буде перерахована до бюджету на ремонт доріг»


Вчора у Тернопільській митниці ДФС відбулась робоча зустріч керівництва митниці із головою обласної державної адміністрації Степаном Барною та його заступником – керівником апарату ОДА Ігорем Вонсом. Основною метою зустрічі держслужбовців було обговорення поступового впровадження та Тернопільщині «митного експерименту», що полягає у спрямуванні 50% митних надходжень на ремонт та реконструкцію доріг, створення сприятливих умов для того, щоб отримати більшу кількість коштів для бюджету. Експеримент ініційований Кабінетом Міністрів України та затверджений постановою від 16 вересня 2015 р. №726 на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, м. Києві до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів із  метою фінансування. Цьогоріч «митний експеримент» буде поширено на всі області країни, в тому числі й Тернопільську.

Розпочалась зустріч із ознайомлення керівництва Тернопільської облдержадміністрації з  процедурою митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів відділу митного оформлення № 1 митного посту “Тернопіль-центральний”, роботою ліцензійного складу відкритого типу ТОВ “Інтерброк” та відділу протидії митним правопорушенням.

Згодом  у актовому залі Тернопільської митниці ДФС  в.о начальника митниці Оксана Антонович розповіла гостям, що впродовж 2016 року Тернопільською митницею ДФС до бюджету забезпечено 917,1 мільйонів гривень митних платежів, і це найбільша сума, перерахована у бюджет за весь період існування митниці. Крім того, за відповідний період складено 139 протоколів про порушення митних правил на суму понад 7 мільйонів гривень.

«Стосовно надання сервісних послуг можемо запевнити, що цю функцію ми виконуємо належним чином. Підтвердженням цього є і той факт, що за останній рік, крім тих підприємств, які зареєстровані на Тернопільщині, у нас працює 61 підприємство з інших областей України, - зазначила Оксана Валентинівна. - Як на мене, то основна заслуга наших досягнень  – сумлінна та злагоджена робота молодого колективу нашої митниці, за що окремі слова вдячності».

В свою чергу очільник Тернопіщини Степан Барна додав, що частина коштів, які надійшли від перевиконання митницею бюджетних надходжень могли б бути передбачені на ремонт і реконструкцію доріг: «На сьогодні, спільно з керівництвом митниці, ми повинні мобілізувати всіх зареєстрованих в області підприємців здійснювати розмитнення в нашій області. А також переконати підприємців з інших областей, що вони зможуть комфортніше, успішніше і швидше розмитнюватися саме в нашій області».

 Наприкінці зустрічі в.о. начальника митниці подякувала гостям за конструктивний діалог, порозуміння та прийняття спільного плану дій щодо вирішення обговорюваних під час зустрічі питань.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг