Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Тернопільська митниця ДФС забезпечила 56,3 млн грн бюджетних надходжень


У січні 2017 року Тернопільською митницею ДФС до державного бюджету перераховано 56,3 млн грн, що на 7,1 млн грн або 12,6% більше порівняно з січнем минулого року.

Як зазначила в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, у розрізі видів податків найбільше надійшло від сплати податку на додану вартість – 49,4 млн грн. Також сплачено 5,3 млн грн мита; 1,6 млн грн акцизного податку; 90,4 тис. грн плати за здійснення митних формальностей та інших платежів.

Серед факторів, які сприяли збільшенню надходжень, є збільшення обсягів імпорту підприємствами, які були бюджетоформуючими минулого року (в тому числі і сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки та запчастин до неї); здійснення імпорту підприємствами, які не працювали торік (в тому числі з місцем обліку в інших областях України); а також активізація імпорту транспортних засобів.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг