Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині платники у січні оскаржили 22 податкових повідомлення - рішення


У січні 2017 року від платників податків Тернопільщини до Головного управління ДФС області на розгляд в адміністративному порядку надійшло 9 первинних скарг, в яких оскаржено 22 рішення (податкових повідомлення - рішень, вимог), в тому числі 2 скарги юридичних осіб на 15 податкових повідомлень – рішень з податку на додану вартість, 6 скарг на 6 рішень щодо інших платежів та обставин, а також скарга на податкову вимогу від фізичної особи-підприємця.   

З початку цього року ГУ ДФС у Тернопільській області розглянуто 13 скарг платників податків на 16 рішень та вимог. За результатами первинного розгляду у січні залишено без змін 15 рішень на загальну суму майже 5 млн 233 тис. гривень (це на 6 рішень та на понад 4,4 млн грн більше показника січня 2016 року), скасовано повністю 1 рішення на 1,62 тис. гривень.

Варто нагадати, що з 1 січня 2017 року набули чинності зміни, внесені до статті 56 Податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Цими змінами, зокрема, доповнено статтю 56 ПКУ пунктом 56.23, яким визначено особливості оскарження рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг