Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині за рішенням суду конфісковано у власність держави спирт вартістю 3,3 млн гривень


 

Підрозділи податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області постійно проводять заходи, спрямовані на витіснення з обігу незаконно виготовленої підакцизної продукції, яка становить загрозу життю та здоров’ю людей. А це, першу чергу,  стосується алкогольних напоїв, тютюнових виробів та паливно-мастильних матеріалів.

Як повідомлялось раніше, у вересні минулого року співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області спільно із працівниками Управління СБУ в Тернопільській області вилучили з незаконного обігу  24,2  тис. літрів спирту орієнтовною вартістю 3,3 млн гривень, які перевозились фізичною особою без будь-яких документів.

Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється лише з відома органу державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення.

Відтак у лютому цього року судом прийнято рішення про спеціальну конфіскацію вказаного спирту у власність держави.

Варто зазначити, що у разі потрапляння цієї партії спирту у підпільне виробництво, його було б достатньо для виготовлення 121 тис. пляшок горілки, при цьому збитки бюджету від несплати акцизного податку склали б понад 2,6 мільйони гривень.

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг