Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Трансфертне ціноутворення: штрафні санкції для застосування


Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, при встановленні після 01.01.2017 контролюючими органами фактів порушення платниками вимог п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо подання звітності для податкового контролю за трансфертним ціноутворенням (звіт про контрольовані операції та документація з трансфертного ціноутворення) для розрахунку штрафних санкцій використовується прожитковий мінімум для працездатної особи, встановлений на 1 січня відповідного податкового (звітного) року, за який встановлено порушення.

Неподання платником податків звіту про контрольовані операції (уточнюючого звіту) та/або документації з трансфертного ціноутворення після спливу 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати штрафу (штрафів), тягне за собою накладення штрафу у розмірі 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожен календарний день неподання звіту про контрольовані операції (уточнюючого звіту) та/або документації з трансфертного ціноутворення.

Більш детально про застосування штрафних санкцій відповідно до п. 120.4 ст. 120 ПКУ, особливості розрахунку термінів та розмірів застосування штрафних санкцій йдеться у листі ДФС України від 10.02.2017№3282/7/99-99-14-01-02-17 «Про застосування штрафних санкцій за порушення вимог п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу України».
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг