Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Бізнес Тернопільщини у січні сплатив 13,7 млн грн плати за землю з юросіб


Впродовж січня платники Тернопільської області спрямували до Зведеного бюджету України 3,3 млн грн податку на прибуток, в т. ч. до державного бюджету – 2,9 млн грн, місцевих бюджетів – 400 тис. грн. Індикативний показник доходів загального фонду виконаний на 118%.

До загального фонду зведеного бюджету з початку року сплачено 27 тис. грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що вилучається до бюджету, індикативний показник доходів загального фонду виконаний на 108%.

Впродовж січня платники податків області забезпечили до зведеного бюджету 86,3 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що уп’ятеро більше від прогнозних показників. Зокрема, державний бюджет поповнився 29,8 тис. грн, а місцеві бюджети – 56,5 тис. грн. Порівняно з минулорічним січнем надходження збільшились на 69,8 тис. гривень.

Надходження від рентної плати за спеціальне використання води до зведеного бюджету склали 158,7 тис. грн. Також у січні до зведеного бюджету надійшло 96,1 тис. грн рентної плати за користування надрами, що майже утричі більше ніж очікувалося.

До місцевих бюджетів юридичні особи у січні сплатили 13,7 млн грн плати за землю. Це на 6,2 млн грн більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг