Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільській митниці ДФС оформлено у січні 1726 митних декларацій


 

Загальний товарообіг області у січні склав 34,8 млн дол. США й порівняно з першим місяцем минулого року збільшився на 6%. Зокрема, імпортовано товарів на суму 15,6 млн дол. США, що менше на 8,4% від минулорічного показника. На 21,6% зросли обсяги експортних операцій і становлять 19,2 млн дол. США.

Як повідомила в. о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, усього в січні оформлено 1726 митних декларацій, з яких 1066 – імпортних та 660 – експортних, що на третину більше за відповідний період минулого року. При цьому забезпечено стовідсоткове оформлення декларацій в електронному вигляді.

Крім цього, оформлено 25 тис. тонн вантажів, в тому числі на імпорт – 6,1 тис. тонн, а на експорт – 18,9 тис. тонн. Це на 14% менше, ніж було оформлено протягом січня 2016 року.

Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із 51 країни світу. Перші позиції традиційно займають Польща (55,9% від усього товарообігу), Німеччина (5,9%), Білорусь (5,3%), Великобританія (4,8%) та Італія (3,6%).

Здебільшого експортували електроустаткування (44% від загальної частки експортованих товарів), м'ясо яловичини, продукти переробки овочів, плодів (сік яблучний), олію рослинного походження (по 8%), залишки та відходи харчової промисловості (4%) та інші товари (28%).

А серед імпортованих товарів переважали електроустаткування (33% від загальної частки експортованих товарів), полімерні матеріали (16%), механічне обладнання (11%), транспортні засоби (9%), риба (7%) та інші товари (24%).

 

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг