Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Найпопулярніша адмінпослуга – видача картки платника податків


Протягом січня цього року Центри обслуговування платників при об’єднаних державних інспекціях і їх відділеннях відвідали майже 45,4 тис. платників податків, яким надано 6249 адміністративних послуг.

Найактивніше зверталися у Центр обслуговування платників при Тернопільській ОДПІ, фахівці якого надали 39,7% від загальної кількості адмінпослуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яка була надана майже 3,2 тис. фізичним особам або 51 %. Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 681 (10,8 %), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 506 (8 %), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 460 (7,3 %), реєстрації платників єдиного податку – 350 (5,6 %).

У залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор он-лайн». У вівторок та четвер проводяться сеанси скайп-зв’язку з платниками податків з надання консультацій. Такою послугою у січні скористалися 18 платників податків.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг