Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

До уваги громадян!


             Кременецька ОДПІ звертає увагу, що громадяни які отримали доходи від продажу або обміну двох і більше об”єктів рухомого майна (легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда) на протязі  2016 року, зобов”язані задекларувати такі доходи та подати декларації до 1 травня 2017 року.

  Дохід від продажу (обміну)об”єкта рухомого майна (крім легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда)визначають виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу(міни), але не нижче оціночної вартості цього об”єкта.

  Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначають, виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньо ринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із Законом (за вибором платника податку).

Середньоринкову вартість легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів визначає щокварталу центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України для кожної марки, моделі таких транспортних засобів, із урахуванням року випуску та пробігу, на підставі аналізу фактичних цін продажу відповідних транспортних засобів, і її оприлюднюють на офіційному веб-сайті цього органу в режимі вільного доступу до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Не підлягає оподаткуванню дохід від продажу (обміну) громадянином одного з об”єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля або мопеда протягом звітного (податкового)року.Однак, якщо фізична особа отримала дохід від продажу (обміну)протягом звітного(податкового)року двох та більше об”єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля або мопеда, то такий дохід підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків та військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Річну декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до податкової інспекції до 1 травня 2017 року. Сплатити податок із доходу від операцій із продажу(обміну)обєктів рухомого майна потрібно до 1 серпня 2017 року, за умови, що такий податок не був сплачений у 2016 році.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг