Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

До місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 238 млн грн ПДФО


Левову частку надходжень до місцевих бюджетів області складає податок на доходи фізичних осіб. Загалом у січні-лютому сплачено 238 млн грн ПДФО, що на 64,7 млн грн більше від очікуваного показника.

Також суб’єкти малого підприємництва сплатили 84,8 млн грн єдиного податку, що становить понад 168% виконання прогнозного показника.

Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів за два місяці року склали 30,1 млн гривень. Індикативний показник виконано на 106,1% (+1,7 млн грн) та 101,2% минулорічних надходжень (+0,4 млн грн).

Загалом з початку року доходи місцевих бюджетів Тернопільської області склали 411,2 млн грн. Прогнозні показники Державної фіскальної служби України виконано на 140,9%, додатково надійшло 119,4 млн грн. Порівняно з минулорічним періодом забезпечено приріст надходжень на 150,2 млн грн або майже на 58%.

 

 

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг