Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На соціальні гарантії платники Тернопілля спрямували 348,5 млн гривень ЄСВ


З початку року платники Тернопільщини перерахували до бюджету 348,5 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 96,5 млн грн більше за очікуваний показник. Виконання бюджетного призначення становить 138,3%. Порівняно з січнем-лютим минулого року забезпечено приріст надходжень на 107,9 млн грн або на 44,8%.

Зокрема, за підсумками лютого поточного року на соціальні гарантії направлено 193,1 млн грн ЄСВ, додатково надійшло 62,6 млн гривень. Порівнюючи з минулорічним лютим надходження зросли на 76,7 млн грн або на 65,8%.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, серед пріоритетів роботи фіскальної служби й надалі залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Варто нагадати, що Законом України від 6 грудня 2016 року №1774 внесено низку змін  щодо нарахування та сплати підприємцями єдиного соціального внеску, які набули чинності 1 січня 2017 року
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг